PDA

View Full Version : Нормално ли е да е така..



SinisterDoll
10-03-2006, 17:45
Имах голям проблем със един от кътните зъби .. 6-тия на долния ред..както и да е..неможаха да го излекуват и вчера ми го извадиха.Когато излизах от упойка имаше болка..неможех да си намеря място,но мина..Сега мястото е потдуто и има кръв(не кърви раната,просто кръвта е някак си засъхнала),та според вас нормално ли е това със потдуването и трябва ли да ида пак на зъболекар ? #-o
Благодаря предварително на отговорилите :wink:

Dr. Kazimbutt
10-03-2006, 17:48
Нормално е кръвта да е засъхнала и мястото да е подуто, понеже ваденето на зъб е травма.

ddddd
10-03-2006, 18:19
Da ti prili4am na dr Livain?! Vie ve4e ne mojete da se izpi6kate bez da imate odobrenieto i mnenieto na polovinata forum, internet maniaci

SinisterDoll
10-03-2006, 18:27
Da ti prili4am na dr Livain?! Vie ve4e ne mojete da se izpi6kate bez da imate odobrenieto i mnenieto na polovinata forum, internet maniaci

Мисля,че нямах нужда от коментара ти :evil:
За първи път ми вадят зъб и незнаех какво е...а сега ме боли и ми е потдуто,притесних се,затова реших и да питам,не виждам нищо лошо..Не ме упреквай без причина ! ](*,)
Поздрави !

sladoled
10-03-2006, 18:46
До два-три дни ще се пооправиш.Ако започне да тупти или отока не спада пак иди на зъболекаря.