PDA

View Full Version : ima li za kakvo da se trevoja



babi_girl
10-05-2006, 14:12
zdraveite, predi okolo 2 sedmici pravih sex sys gadjeto si. toj ne svyr6i v men (bqhme s prezervativ), i kogato svyr6i otide da se izmie. sled tova mi byrka s prysta. sega mi zakysnqva s 5 dni. imam vsi4ki priznaci 4e 6te mi idva, samo deto ne idva. toj kaza 4e se e izmil hubavo sys sapun, no az vse pak se pritesnqvam. kajete spored vas ima li povod za pritesnenie??

teen_girl4e
10-05-2006, 14:19
ne nqma povod spoko nai veroqtno ti zakasnqva 6toto se pritesnqva6 ili ot vremeto i na men mi se e slu4valo spoko macka :wink:

CrazyWitch
10-05-2006, 14:48
Има много такива теми.. Няма как да си забременяла.

10-06-2006, 08:17
Ne se trevoji, spored men nqma povod za pritesneniq. Moje da ti zakysnqva po mn pri4ini- naprimer promenite vyv vremeto i sezonite, stres, dieti i t.n. I na men mi se e slu4valo, a ina4e imam redoven cikyl ot 7-8 godini. Shtom imash predmenstrualen sindrom, i si pravila bezopasen sex, nqma za kakvo da se trevojish -shte ti doide. Uspokoi se :) Aide, kysmet i priqten den :)

koalka
10-06-2006, 17:59
НЕ си бременна!Ти се вманиатчаваш!Как след като си е измивал пръста и сперматозоидите са се измили,си бременна????

siXt_senSe
10-06-2006, 21:35
НЕ си бременна!Ти се вманиатчаваш!Как след като си е измивал пръста и сперматозоидите са се измили,си бременна????
Пък и да не се е бил измил,сперматозоидите умират,ако останат малко по-дълго време на въздух.Спокойно :wink: