PDA

View Full Version : problem s penisa



10-05-2006, 17:13
polojenieto pri men e slednoto. v otpusnato systoqnie glavi4kata mi se obelva cqlata i koi4kata si e izpunata dokray. no v erektiralo systoqnie glavi4kata otnova e ogolena izcqlo no kkkoji4kata ne se izpuva i ostava edin prysten koyto mi pre4i za slaganeto na prezervativa.

10-06-2006, 11:52
i pri men e taka

10-08-2006, 16:14
nikoi li nqma da dade kompetenten otgovorr? samo da ne e otidi na lekar. nqkvi lekarstva ...

Jaguarrr
10-09-2006, 17:12
polojenieto pri men e slednoto. v otpusnato systoqnie glavi4kata mi se obelva cqlata i koi4kata si e izpunata dokray. no v erektiralo systoqnie glavi4kata otnova e ogolena izcqlo no kkkoji4kata ne se izpuva i ostava edin prysten koyto mi pre4i za slaganeto na prezervativa.
I az bqh taka, poneje kato sum bil mn maluk na6te ne sa me zaveli na lekar da mi zabelat pi6kata ami sa si go ostavili taka. I sled vreme 5-6 klas kat po4nah da se opitvam da biq 4ikii bqh to4no kato teb. Oba4e s vremeto se opitvah da go zabelvam kolkoto moga (bole6e v na4aloto) ama postepenno prustena se raz6iri i zapo4na da se zabelva normalno. Taka 4e spoko nqma da sa pla6i6. Probvai s 4ikii pod du6a s nasapunisana ruka. Pomagat !!! :lol: Ama ne priburzvai... si4ko s vremeto si. Za nqkolko meseca si na 6+ :D

10-14-2006, 22:27
pi4aga samo edno 6te ti kaja 1 fr ima6e map nekav problem s h**a i kaza 4e 6e go vodat na lekar spodeli mom4eto vika 4e kato mo4a ili se ypitva da bie 4ikii na yra glavata my ne pomrudva i go bilo strah da bie kato bil na lekar lekarq mi kazaha tam batkomy 4e mi fanal pi6kata i q drupnal qko zdravo i my kazal da bie ::: ebati tva e lekar da ti kaje da luska6 bastyna za tva 4e po4vai zdravo luskane taka4e koto svur6i6 da se ygleda6 v nego :PPPPPPPPPPPPPPPPPP !!! yspeh!!!

10-15-2006, 08:37
polojenieto pri men e slednoto. v otpusnato systoqnie glavi4kata mi se obelva cqlata i koi4kata si e izpunata dokray. no v erektiralo systoqnie glavi4kata otnova e ogolena izcqlo no kkkoji4kata ne se izpuva i ostava edin prysten koyto mi pre4i za slaganeto na prezervativa.
На колко години си?Аз съм на 15 и утре ще ми правят операция точно за това.Ако си на 12-13 или повече с чикии няма да стане.Отиди при личния лекар да ти даде направление за УРОЛОГ.И оттам той ще реши какво да прави.Но пак повтарям че ако си на 12-13 или повече операцията е почти неизбежна.

Forslor
10-15-2006, 18:26
polojenieto pri men e slednoto. v otpusnato systoqnie glavi4kata mi se obelva cqlata i koi4kata si e izpunata dokray. no v erektiralo systoqnie glavi4kata otnova e ogolena izcqlo no kkkoji4kata ne se izpuva i ostava edin prysten koyto mi pre4i za slaganeto na prezervativa.
На колко години си?Аз съм на 15 и утре ще ми правят операция точно за това.Ако си на 12-13 или повече с чикии няма да стане.Отиди при личния лекар да ти даде направление за УРОЛОГ.И оттам той ще реши какво да прави.Но пак повтарям че ако си на 12-13 или повече операцията е почти неизбежна.
ОФФФФ не зависи от годините е!!! [-X От значение колко време си бил в това състояние. AXaxxxa Малеее прочетете малко литература по -въпроса и тогава са изказвайте :smt005

OPEL
10-15-2006, 19:43
Вие сте много прости хора бе. Недейте плашите детето. Като сте тъпи гомнишари, не правете и др такива (без Forslor).
По темата-единствената операция в твоя случай е обрезването :)
Не бе. Майтап си правя. Това не е фимоза, стоес кожичката ти на члена не е сраснала с главичката. Просто имаш повечко кожа. Спокойно. Ще се израсте. Не е най нормалното нещо на света, но няма нищо тревожно. Ако много те притеснява, посети лекар. Личният ти лекар също може да ти помогне, по точно успокои.