PDA

View Full Version : Приспивателни?



RAWRRR
10-06-2006, 00:32
Искам някой да ми разясни малко въпроса с приспивателните.
Имам няколко подвъпроса..
1)странични ефекти?
2)продават ли се без рецепта?
3)какъв вид/марка?

благодаря предварително,няма да давам обяснения,защо ми трябват. :-)

Dr. Kazimbutt
10-06-2006, 07:43
Не знам за какво ти трябват тези щуротии, но аз бих те посъветвал въобще да не взимаш, защото като нищо можеш да се пристрастиш към тях.

10-06-2006, 08:48
Приспивателните са упойващи вещества - легални наркотици!
Както казаха, като нищо можеш да се пристрастиш (т.е. почти сигурно е), като доколкото на мен ми е известно пристрастяването при тях е физическо (както при хероин, опиум, морфин), така че (не знам до каква степен), но като нищо при спирането им може да се изпадне в абстенция.
Освен това доколкото си мисля, в българия поне, ти трябва рецепта за да можеш да си ги купиш (въпреки че точно тук можеш да си купиш всичко стига да си платиш на когото трябва...).
Моят съвет е, ако чак толкова не можеш да заспиш, вечер пий по една бира и ще спиш като къпан. Казвам ти, от личен опит, действа (не че към това няма пристрастяване де, но не е както при приспивателните).


Внимавай, не се подлъгвай!

RAWRRR
10-06-2006, 09:13
Трябват ми,не защото съм наркоманка и искам да опитам нови усещания,а защото съм нервотичка,която не спи по 4-5 денонощия,след 2рото е готова да пребие всеки срещнат.Хората ми казват,че съм непоносима,когато не спя,а на мен ми е тъй скучно да се отправя в леглото,да се въртя половин час,очаквайки съня. :?

10-06-2006, 11:13
a da ti napi6a recepta ? ae begi na lekar

koalka
10-06-2006, 18:56
Моето мнение е че не ти трябват приспивателни.Всеки човек заспива по различно време.И аз чак след горе долу половин час заспивам,ама не взимам такива неща...а някои заспиват и след 2-рата минута.

maybelline
10-07-2006, 07:14
Защо не пробваш с топла вана преди лягане,липов чай или чай от лайка,чаша мляко(калцият в него действа успокояващо)?Може също така,ако през деня си поспиваш от време на време,да прекратиш това и да оставиш съня за през нощта.Ако искаш да заспиваш по-рано,можеш да ставаш сутрин по-рано(хора,които спят до 12 на обяд не са склонни да заспиват преди 3 през нощта).Също така можеш да се запишеш на вечерен курс по плуване или вечерта да излизаш около блока с приятели и да играете баскетбол или волейбол.Така ще се умориш по-бързо и ще заспиш по-лесно.Приспивателните са ненужни в този случай.

OPEL
10-07-2006, 08:50
Защо не пробваш с топла вана преди лягане,липов чай или чай от лайка,чаша мляко(калцият в него действа успокояващо)?Може също така,ако през деня си поспиваш от време на време,да прекратиш това и да оставиш съня за през нощта.Ако искаш да заспиваш по-рано,можеш да ставаш сутрин по-рано(хора,които спят до 12 на обяд не са склонни да заспиват преди 3 през нощта).Също така можеш да се запишеш на вечерен курс по плуване или вечерта да излизаш около блока с приятели и да играете баскетбол или волейбол.Така ще се умориш по-бързо и ще заспиш по-лесно.Приспивателните са ненужни в този случай.
Да. Това наистина помага. Покрай изпитите се бях претиснил до толкова, че колко време мина и аз не мога да заспя преди 2 часа. Първо ми пречеше, но вече не. Сега стоя до по късно на ПС, и когато си легна си правя равносметка за целия ден. Приспивателните са опасни и вредни. Не прибягвай до тях. Между другото на колко години си.

прин
02-07-2007, 16:39
Здравейте!знам,че ще ви прозвучи извратено но наистина ми трябва приспивателно което да те приспи до 1-2 4аса и да те държи цяла нощ заспал!рецептата ми е най-малкия проблем,мога да си намеря!просто ми трябва име и дозировка!плс помагайте

ProstoAz
02-07-2007, 18:11
Здравейте!знам,че ще ви прозвучи извратено но наистина ми трябва приспивателно което да те приспи до 1-2 4аса и да те държи цяла нощ заспал!рецептата ми е най-малкия проблем,мога да си намеря!просто ми трябва име и дозировка!плс помагайте

Тази тема е стара. В момента има по-актуална такава :arrow: http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=77667 - погледни там! :wink: