PDA

View Full Version : Gubi4ki



123456a
10-07-2006, 08:02
Ami predi imah gubi4ki po krakata i uspiah da se izlekuvam s edno lekarstvo, koeto mi go dade lekar, be6e prigotveno po recepta ili tam kakto se kazva. Sega pak se poiaviha, no imam i edna dolu na hodiloto, koqto pri dopir pari, a osven tova ot ednata strana gore na kraka do testisa imam o6te takiva i se e obrazuvalo niakakvo 4erveno petno ot tqh, koeto pari. Pomognete, 6toto ne iskam da hodq na lekar da mi gleda tam, malko sum sramejliv, kakvo da pravia, da se maja li s drugoto lekarstvo, koeto mi go biaha predpisali za drugite.

sladoled
10-07-2006, 08:53
Трябва да идеш на лекар-дермалолог!Кожните заболявания са трудни за диагностициране и за лечение.Ако отлагаш лечението, ще го направиш много сложно после.Ще ти струва много пари и време.
Не се притеснявай, че ще те види лекаря- нито си първия, нито последния, нито на него му пука.Това са само твои страхове.

123456a
10-07-2006, 13:47
znam za doktora, oba4e mi e nepriqtno, nqma li nqkakvo lekarstvo koeto da mi kajete da si kupq ili nqkoi da e stradal ot podobno ne6to - ot tiq oypki izliza nqkakva stranna te4nost, no ne e w golemi koli4estva