PDA

View Full Version : Moderated: От какво може да е това кървене?



10-08-2006, 21:02
Значи оня ден ми дойде,или поне така си мислих.И то като гръм от ясно небе,защото трябва да ми дойде след седмица и половина някаде.А от 2 години имам менструация и никога не ми е идвало по-рано,най-много един ден,иначе ми е закъснявало много,но по-рано не се е случвало...Много малко кръв ми течеше и се усъмних,че нещо не е наред,тъй като на мен ми е доста обилно.Странното е,че ми течеше много малко,да не кажа нищо и постепенно изчезна и това за един ден и половина.Та това малко ме поизплаши,това кървене от какво може да е?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

edno f-4e
10-08-2006, 21:13
ne se pla6i , i na men mi se e sluchvalo. Moje da e ot stres , pritesnenie..4esto se slu4va! no ne se pritesnqvai - menzyt ti shte se regulira otnovo ot samosebe si za po natatyk! 4uvstvai se 6tastlivka ako ne ti doide do sledva6tiq mesec :P zashtoto samo den i polovina menzis e ekstra :P a moje i da ti doide otnovo na denqt v koito po princip trqbva da ti doide! :( tova e ! spoko!

10-09-2006, 14:36
Na men e mi se e slu4valo,no sym 4ela,4e pri nqkoi jeni se poqvqva po nqkoga takova kyrvene mejdu dve menstruacii,no to ne e syshtinskata menstruaciq.dano sym ti pomognala :)