PDA

View Full Version : Отворена тема - Питай и патило,и старило!



Страници : 1 2 [3]

krem4et0
07-01-2007, 11:34
priqtelqt mi me opruska otdolu..vuzmojno li e da sum bremenna
Едва ли, но не е изключено. В овулация ли си?

07-01-2007, 12:38
priqtelqt mi me opruska otdolu..vuzmojno li e da sum bremenna
Едва ли, но не е изключено. В овулация ли си?

da,spored iz4isleniqta mi....bi trqbvalo da sum v ovulaciq... :( :( :( :( :( i zatova se pritesnqvam o6tte pove4e,no zabravih da kaja 4e sum devstvena,za6toto tova stana dokato razigravahme ne6to kato peting

krem4et0
07-01-2007, 12:44
Абе за какви ли не куриози съм чела. За това не е лошо за твое успокоение да си направиш 1 тест. двъпреки това ивмай предвид, че на входа на влагалището ти има течност,която убива сперматозоидите. А и те трябва доста път да минат до тръбите на яйчниците ти. Изправането във влагалището го съкращава с 15-тина см, а за 1 миниатюрен сперматозоид това си е много път!

07-01-2007, 12:50
Абе за какви ли не куриози съм чела. За това не е лошо за твое успокоение да си направиш 1 тест. двъпреки това ивмай предвид, че на входа на влагалището ти има течност,която убива сперматозоидите. А и те трябва доста път да минат до тръбите на яйчниците ти. Изправането във влагалището го съкращава с 15-тина см, а за 1 миниатюрен сперматозоид това си е много път!


haahhaa abe i az taka znam...te sami spermatozoidite nqma kak da hvurknat tam ama karai....6te si napravq sure check..za li4no uspokoenie :wink: :wink: :wink: :wink: