PDA

View Full Version : Възпалена ми е кожята на главичката на ...



guesss
10-09-2006, 10:56
Можеби от 1 седмица ми е възпалена кожята около главичката ( и по точно края на кожята където се бели ) В начялото ме сърбеше ужясно, но след няколко дена сърбежя отмина и си остана с леко възпаление. Това небеше проблем до преди 3 дена когата имах полов акт и отново се появи смесеното чуство на болка и сарбеж.

Моля някои ако знае от какво е и как мога да се оправя да сподели. И също така ще ви помоля да не ме праштате на лекар, защото ако не се претеснявах да отида на лекар сега нямаше да се допитвам до вас :oops:

Благодаря ви предварително :wink:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
6 точка от правилника!

quench
10-09-2006, 11:11
Членът ти е бил замърсен, земи си антибиотично кремче, което действа и върху лигавицата. Навремето имаше gentamycin H,беше като панацея,но не се произвежда от 4-5 години. Сега му разпределиха действието в няколко продукта,но единствения,който съм пробвал,е за открити ранички. Едва ли е нещо,от което можеш да се срамуваш,затова ти предлагам да отидеш на лекар. Той/тя ще ти метне само един поглед и ще ти каже с какво да успокоиш лигавицата на главичката. После поддържай добра хигиена.
Докторът,все пак,си е най-доброто решение. Те затва са учили урология,за да помагат на хора с такива проблеми (и щото на изпита за специализация са изкрарали 3-ки) :lol:

10-10-2006, 13:45
Днес си купих Антибиотик, но про4етох в инструкциите че често наблюдавани нежелани реакции са: зачервяване и лющене на кажата :x :x каква е вероятноста да си намажя кажата около главичката на песиса :) и да почне да се лючщи :shock: ](*,) :smt019

angel4e_s_krila
10-16-2006, 08:34
можеш да имаш гъбички,по-добре посети уролог.а за кремовете Canesten е много добър антимикотик.( от микоза - гъбичка)