PDA

View Full Version : Bremenna li sum ?



10-11-2006, 13:46
zdarveite zna4i na 1-vi septemvri mi sprq cikula a sega o6te ne mi e do6ul.strax me e za6toto s priqtelq mi pravixme seks i toi se izprazni na korema mi posle se izbursax sus salfetka i si izpaknax racete.Sled tova se izmix dolo no nz mn se prestinqvam :cry:

XaKePa
10-11-2006, 13:53
Има си тестове за бременност по аптеките...

10-11-2006, 14:00
seda me boli qi4nika ot lqvo i leko gurdite ima li veroqtnost da sum :cry:

ninsy
10-11-2006, 14:01
аман от такива теми ,ама аз се измих и се избърсах ама се пак бременна ли съм.Абе момиче направи си тест за бременност ,потърси в търсачката и не се притеснявай толкова.на мен трябваше да ми доиде миналия месец на 25 днес ме 11 и ми доиде ,но през тфа време си направих тест и не пускам излишни теми тука,!

Dita
10-12-2006, 11:08
Ако може да обясниш как сперматозоидите ще се мегапортират до влагалището ти и ще забременееш? Че ми е любопитно. :mrgreen:

За да си бременна първо трябва да си в овулация, за да имаш яйцеклетка, която да се оплоди.
И сперматозоидите няма как да стигнат до тази яйцеклетка през корема ти или през пъпа. Те не са супермени, че да са способни на такива акробатики.
Само един сперматозоид или прекалено малко не могат да свършат цялата работа. Много здрави и читави сперматозоиди са нужни, за да пробият обвивката на яйцеклетката, а само един опложда яйцеклетката.
Когато сперматозоидите попаднат в неблагоприятна среда, то те умират или загубват силите и способностите си.
Благоприятна среда е тази във влагалището. Неблагоприятна среда е корема ти.
Ти първо си се изтрила, а после си се измила...Ако може да обясниш как тези сперматозоиди ще оцелеят, че да оплодят евентуалната ти яйцеклетка.
А кога имаш яйцеклетка - потърси в интернет повече за забременяването и ще ти стане ясно. :-D

Направи си тест за бременност. Той се прави около един ден след евентуалното закъснение на цикъла ти. Има и тестове, които по-рано откриват бременност - около 7-8 дена след гафа. Питай в аптеката.

{Sweet_Dreams}
10-12-2006, 13:06
Може да забременее и без да е в овулация!След като си се измила няма проблеми.Евентулано може да е станало нещо ако докато си го е вадил да е свършвал и да е попаднала много малка част на влагалището,но това вече вие си знаете.Но ако се притесняваш толкова направи си един тест и ще разбереш.

10-12-2006, 13:48
bez sapyn se mix

10-12-2006, 13:50
i ne si mislete 4e sum malka na 16 sum

Forslor
10-12-2006, 16:46
Тука вече почват да се гаврят :-s

Shokoladova
10-20-2006, 16:03
vinagi ima procent na sumnenie!!!da si spokoina otidi do aptekata i si kupi test