PDA

View Full Version : mn zakasnqva nz kvo stava



10-11-2006, 17:17
Malko se pritesnqvam na 15 sam i imam cikul ot edna godina i be6e redoven do septemvri .Ta septemvri trqbva6e da doide v na4aloto a i do sega ne mi e do6lo.Ne moje da sam bremenna-devstvena sam.na nqkoi slu4valo li mu se e taka da zakasnqva pri polojenie 4e predi tva e bil redoven :?:

10-11-2006, 17:32
spokoino,slu4va se.ne se panirai.moje da e ot pritesnenie ili ot smqna na vremeto.skoro sigurno 6e ti doide.nedei da misli6 samo za tova.;)

miss_india
10-11-2006, 17:46
V takava vuzrast, cikula o6te se regulira, moje da ti zakusnqva po hilqdi pri4ini, smqna na vremeto, fizi4esko pretovarvane, daje i psihi4en stres su6to vliqe taka 4e ne se pritesnqvai tolkova normalno e, puk znam slu4ai kogato cql mesec propuska mese4niq cikul, ili v meseca idva po 2 puti...spox \:D/

SlyN4o`f
10-11-2006, 19:13
Имах същия като твоя случай миналта година!Свърши ми към началото на септември и не ми дойде до (забележете)ннова година :roll: Не е проблем нормално е (между другото и на мен ми беше дошло преди една година,когато стана т'ва)

10-12-2006, 08:48
i az sam sa sa6tiq problem.trqbva6e da mi doide na 5-6 no vse o6te ne e :( poprincip mi e sravnitelno redoven!!Ohh dano mi doide :(

{Sweet_Dreams}
10-12-2006, 13:17
Спокойно!Може да е от много неща.Климат,настинка,хапче а,стрес,напрежение.На една моя приятелка,която има редовен цикъл я пропусна и причината беше,че беше много стресирана!Така че споко.

SINDEL
10-13-2006, 10:32
Ами щом от една година ти идва, зна4и просто сега ти закъснява , защото още не ти се е регулирал напълно. А и ако секс не си правила, зна4и вси4ко е ОК. Радвай се ако те пропусне този месец, щот по принцип като ти се регулира искаш - не искаш ше ти идва. А ако не дойде - зна4и беля! Та радвай се, нищо ти няма :D

SwEeT_pAiN_F
10-13-2006, 18:34
Споко бе момиче! Нищо ти няма, лекарит казват че се нормализира до 2рата година, след това вече е за препоръчване да се ходи на гинеколог. Аз от пораничко тръгнах но пък сега с хапчета ми се нормализира и се надявам да нямам такива проблеми.
Успокой се от клемат, храна, стрес от всичко може да се случи това!