PDA

View Full Version : Отново за подкожни косми(и пъпки)...:(



10-12-2006, 17:37
Здравейте,
прегледах немалко теми по въпроса и всеки казва различно и вече просто не знам как да се справям с тях...Ходя на коламаска на корем през 3 седмици и в интерес на истината ако бяха малко бих ги преживял, но долната ми област на корена е пълна с подкожни косми, някой от които са образували много гадни зачервени области и в някои случаи пъпки. Като цяло помага единствено ваденето на косъма с игличка и после след време като отида на кола козметичката си го дърпа. Но това е възможно само за някои косми. Чета да се ексфолира кожата... - ще помогне ли ако всеки път след кола маската като влизам да се къпя ползвам този ексфолиант и да ми препоръчате в такъв случай някои на прилична цена. Относно пинсетата и стискането съм твърдо против - от стискането половината ми корем става червен и решение на проблема в никакъв случай няма! Четох някой беше писал пилинг какво ви е мнението дали ще помогне...вече толкова съм се отчаял вместо това, че ходя на коламаска и се поддържам да е нещо хубаво това ме кара да се чувствам адски гадно :cry:

sladoled
10-12-2006, 18:21
Няма какво да ти помогне.Докато почне да се образува и да расте косъма, повърхностния слой на кожата вече е гладък.Тогава е много голяма вероятноста косми да останат подкожно и да се инфектират/стават пъпки/.Май за теб не е подходящо епилирането.Абе как ги изтрайваш тия болки и то на корема? [-(

SINDEL
10-13-2006, 10:29
С игли4ка да ги издърпаш е единственият на4ин според мене. Аз така правя... ама как болииии... #-o

10-13-2006, 14:05
Аре дай ми една основателна причина заради която си скубеш корема(ако си момче да)?Бахти,напълни се педерасти...

SwEeT_pAiN_F
10-13-2006, 18:25
Защо го правиш? Май обичаш екстремните преживявания. Мене пък си ме кефи момчето да има косми по тялото, незнам някакси готино е мъжествено. А относно проблема можеш да пробваш след колата да си дезинфекцираш корема със спирт и като видиш косъмче веднага го вади с игличка. Така няма да се получи инфекция.

eheh
10-15-2006, 22:45
Защо го правиш? Май обичаш екстремните преживявания. Мене пък си ме кефи момчето да има косми по тялото, незнам някакси готино е мъжествено. А относно проблема можеш да пробваш след колата да си дезинфекцираш корема със спирт и като видиш косъмче веднага го вади с игличка. Така няма да се получи инфекция.

sigurno si edna ot malkoto koito obichat momcheta s kosmi

10-16-2006, 16:08
мен нещо не ме кефят момчетата с косми...тва не значи че си гей що хубаво е че се потдържаш,но за проблема ти не мога да ти помогна #-o

sarang
10-18-2006, 20:45
След кола маска не се мокри поне 2 часа! Никакво къпане веднага след епилация, това има лоши последствия, от опит ти го казвам. Най-добре си вземи от онези естествените гъби, които се продават и си прави редовно пилинг с тях. Ексфолиирай се преди епилация или кола маска, а след това козметичката предполагам ти слага пудра или нещо за успокояване. Прави си пилинг 2-3 пъти в седмицата, но да знаеш, че ако имаш пъпки, те ще се раздразнят от пилинга.

BLaCk_LaDY_
10-19-2006, 07:42
След кола маска не се мокри поне 2 часа! Никакво къпане веднага след епилация, това има лоши последствия, от опит ти го казвам. Най-добре си вземи от онези естествените гъби, които се продават и си прави редовно пилинг с тях. Ексфолиирай се преди епилация или кола маска, а след това козметичката предполагам ти слага пудра или нещо за успокояване. Прави си пилинг 2-3 пъти в седмицата, но да знаеш, че ако имаш пъпки, те ще се раздразнят от пилинга.

mnogo tochno kazano!