PDA

View Full Version : Цикъл, постинор, кисти :(



10-12-2006, 19:23
Оф изнервена сам нещо..знам, че има 1000 такива теми и се извинявам,
зна4и преди месец и нещо пих постинор, и си ми дойде 1 седмица след това. но сега вече ми закаснява 2 седмици, а от тогава не сам правила секс. Другото, което е, че ми откриха скоро някви кисти на яйчниците, и попринцип гинеколожката каза, че заради тях на някои не им идва, но пак до миналия месец всичко си беше ок..дали е от яйчниците, или нещо постинора размества толкова яко цикала. на моменти чак паранои за бременност си вкарвам, ама не би трябвало да е така нали?

10-12-2006, 19:31
а и забравих да кажа, през този месец се лекувах, пих Flagyl и слагах два вида свещички...едните Гиналгин..др не си спомням..може ли и това да е причината..знам че стана сложно, но някое мнение може и да ми помогне в размислите :)

10-12-2006, 19:56
Spokoino,mila,smqtam,4e nqma shans da si bremenna.Zakysnenieto na cikyla moje da e ot mn neshta-pila si postinor,moje da e ot smqna na vremeto,pritesneniq,dieta,stres,a kakto sama kazvash-imash i zdravosloven problem-kistata.Lekuvai q,vs shte e nared,a s vremeto sikylyt shte ti se normalizira(ot upotrebata na postinora).Jelaq ti kysmet i spokoino:)

SwEeT_pAiN_F
10-13-2006, 17:38
Spokoino,mila,smqtam,4e nqma shans da si bremenna.Zakysnenieto na cikyla moje da e ot mn neshta-pila si postinor,moje da e ot smqna na vremeto,pritesneniq,dieta,stres,a kakto sama kazvash-imash i zdravosloven problem-kistata.Lekuvai q,vs shte e nared,a s vremeto sikylyt shte ti se normalizira(ot upotrebata na postinora).Jelaq ti kysmet i spokoino:)
Здравейте,
от постинора е! Той ти обърква всички хормони. А с тази киста /аз съм на същотот положение но при мен е поликистоза/ хич не е добре да се пие това. Заради кистата може да ти дойде 2пъти месечно може да те пропусне а може и болки да имаш. А за бременност самата ти казваш че няма как.
Спокс! Сега лекувай кистата и ще видиш че ще ти дойде рано или късно, няма как! :)

10-13-2006, 17:43
ем да ама гинеколожката, каза че тъй като до сега не е прескачало да ми идва..и си ми идва мах с 2-3 дни закъснеие. и тя никво лечение не ми назначи..каза че за сега така.. и аз бях мн притеснена все едно каза" като се усложни тогава ще лекуваме"..според вас трябвали да ида при друга гинеколожка..винаги ли се лекуват кистите?

SwEeT_pAiN_F
10-13-2006, 19:09
Ам чесно казано незнам,
при мен изчакаха и като не ми се регулира цикъла и след това почнах. За твое по-голямо успокоение е хубаво да отидеш при друг гинеколог.

siXt_senSe
10-13-2006, 20:11
Кистата може да се лекува,но може и да се реже-не че е гаранция че после няма да се появи пак.Някои хора са предразположени да им се появява постоянно.Може и да се лъжа,но мисля че се режи само,когато кистата е прекалено голяма.