PDA

View Full Version : Пърхот



class
10-13-2006, 12:00
Как да го премахнем? Използвал съм много "лекарства" , но нищо ...

jese_mccartney
10-13-2006, 13:53
nizoral - 2 %. v purvite 4 sedmici 2 puti sedmi4no i sled tezi 4 sedmici vednuj sedmi4no ili vednuj na 2 sedmici za profilaktika.sled izmivane na glavata vtriva6 - seboral forte.tova le4enie se vodi okolo godina za da imam efekt.ako ti iz4ezne purhota i spre6 le4enieto toi pak 6te se poqvi...ot tova nqma oturvane

SwEeT_pAiN_F
10-13-2006, 18:31
Здравей,
това заболяване го имат над 85% от тинейджърите. И аз съм така вече съм се отказала да го лекувам само си дразня скалпа. Така че моят съвет е да го оставиш, гледай да не се пипаш много често по косата, не си третирай косата със силни шампоани. Просто с времето ще ти мине, освен ако някои от вашите също го имат, тогава просто няма отърване.

jeditte
10-13-2006, 23:45
...

GLeZoRanA
10-14-2006, 00:25
Здравей,
това заболяване го имат над 85% от тинейджърите. И аз съм така вече съм се отказала да го лекувам само си дразня скалпа. Така че моят съвет е да го оставиш, гледай да не се пипаш много често по косата, не си третирай косата със силни шампоани. Просто с времето ще ти мине, освен ако някои от вашите също го имат, тогава просто няма отърване.дам и го оставя то не минава превръща се в съборея (май така беше) и е тогава гледай ти късмет... Как ще го оставя не се излагай! Така по добре пробвай с Низорал - на мене лично не ми помогна ама при всеки е различно.А пък аз от личен опит ти предлагам да пробваш vichy само това от всичките там спец. продукти ми помогна

class
10-14-2006, 00:29
Преди 1-2 години ми помогна низорал , сега нещо неще... явно трябва винаги да си с него и да не спираш ... а аз 2-3 пъти оп махне се и после ... когато се появи пак... Даже без коса останах един път и не се махна пу... :(

SINDEL
10-17-2006, 13:56
Супер работа върши и да си изплакваш косата с отвара от коприва. Зна4и събираш известно коли4ество коприва, слагаш я с вода да кипне и да поври 5-10 мин,прецеждаш, из4акваш да истине и после след като си измиеш косата с шампоан и я изплакнеш си поливаш хубаво главата с водата от копривата. Не изплакваш ами директно си подсушаваш косата. Малко сложно е но върши работа. За няколко седмици ще ти се махне пърхутът. А друг вариант който съм пробвала - катранен шампоан. Смърди отвратително но помага. Успех :)

slavikara
03-16-2013, 23:50
На мен ми помогна това http://sulsena.alle.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%82%D0%B8/ Сулцсена бях го намерил в някакъв форум буквално след 3тото измиване нямах и следа от себорея/пърхот!!!!

magi_dark
03-17-2013, 08:56
Шампоан Низорал,миеш се според опътването и си ОК,другия вариянт е шампоан Здраве Форте (мисля,че беше) за себорея,пак къпеш се според оказанието на опаковката!!!!! И давата вариянта съм ги пробвала и помгат

kalpazanka
03-17-2013, 09:02
Каква е тая мода да вдигате теми отпреди 7 години?!