PDA

View Full Version : Moderated: Биха ми някаква инжекция в училище и мойта..



naia
10-19-2006, 13:48
биха ми някаква инжекция за не знам си какво във училище и мойта на ръката пробната не ми стана след което ми биха във работо и след десетина дни или повече се образува една коричка и почна да се бели и пусна много гной или не знам едно жълто и падна след което под нея имаше една кръгла дупка във ръката ми не много дълбока кво е станало не мога да си го обясня

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

надя
10-19-2006, 13:58
не се тревожи, правили са ти манту, а после са те реваксинирали за туберкулоза - пази рамото си чисто и сухо

naia
10-19-2006, 16:00
това ми казаха като ми я биха ама тя нещо май се е раздразнила и хвана коричка и после под коричката се отвори една дупка ....
за втори път ми се случва.....само че предната не знам дали имаше такава дупка

sladoled
10-19-2006, 16:17
Да, такава е реакцията на организма ти към васкината.Както вече те посъветваха, пази си рамото сухо и чисто.Сега слагай суха лепенка и толкоз.След време ще премине- може да ти остане малък белег.Нормално е .

naia
10-19-2006, 17:31
благодаря

malko mace
10-24-2006, 13:34
Spoks,nema strachno!Na men v 1 klas mi biha takava,sled tova na ramoto,stana gore-dolu po sachtia nachin,a sega ochte imam beleg-podutichko i s po-razlichen cviat ot kojata,a sa minali okolo 4 1/2godini.Tay che niama nichto strachno-normalna kojna reakcia!
P.S.Na mnogo momicheta sachto im se poluchi po tozi nachin!