PDA

View Full Version : Пак за цикъла...



момиче
10-20-2006, 19:43
Хора, като цяло имам менструация от 1 година и 1/2 но от 3 месеца никва не се е появявала, девствена съм ...кажете ми има ли причина за тревога и трябва ли да ходя на лекар? Благодаря :(

SlyN4o`f
10-20-2006, 19:46
На скоро го бях писала ,но карай!Бях в същото положение миналата година!Не ми дойде 4 месеца! :roll: Това е просто защото те първа започваш да се развиваш!Докато ти стане редовен ще трябва да почакаш малко! не е нужно да се притесняваш:)

MauMyHkaTa
10-20-2006, 20:35
На скоро го бях писала ,но карай!Бях в същото положение миналата година!Не ми дойде 4 месеца! :roll: Това е просто защото те първа започваш да се развиваш!Докато ти стане редовен ще трябва да почакаш малко! не е нужно да се притесняваш:)Права е! Аз имам менструация от около 3 години и още в началото ми прескочи 2 месеца(но не наведнъж, а примерно-тоя месец ми прескача и после още един след няколко месеца). След това обаче всичко си се нормализира-имам си всеки месец, но така и си остана проблемната дата - т.е. не ми е на един и същи период :( Но какво да се прави надявам се че и това ще си дойде на място с времето, макар че за 3 години като се замисля е крайно време да имам някаква вече по-конкретна дата(или пореден ден) на която да ми идва... :-k

Slave4You
10-20-2006, 20:47
Spokoooooooino :) Na men edin pyt mi doide na desetiq den :shock: pyk edin pyt na 31-q . I az imam kolkoto teb dolu gore.Spokoino..kato stane6 na 20 togava si pritesnqvai ako ne ti doide :)

MauMyHkaTa
10-20-2006, 21:14
Spokoino..kato stane6 na 20 togava si pritesnqvai ako ne ti doide :)АхахахАХАХХАХА...значи и аз имам още малко време за регулация..фюхх :lol:

момиче
10-20-2006, 21:49
Ами аз се чудя, защотот ми бяха споменали за някъкви хапчета, които нормализират и ти идва на точната дата...

SINDEL
10-21-2006, 08:34
Не, според мен не ти трябват никакви хап4ета. Просто ти идва от сравнително скоро и не се е регулирало още. Из4акай поне да станат 2 години, 2 години и половина и ако още не ти е редовен тогава отиди на гинеколог и той ще ти каже има ли нужда да взимаш хап4ета, които да ти го регулират. А имай предвид 4е ако си много слаби4ка ще ти е нередовен доста дълго време. Не знам защо, но е така. Една приятелка е на 17, много слаба, има цикъл от 13 годишна и още й е нередовен,а са й казали да не се притеснява, нищо й нямало. Така 4е не бързай с лекарствата

11-05-2006, 19:45
Dnes mi doide za parvi pat Plss po opitnite momi4eta kajete mi kvo da pravq v smisal razkajete kak e bilo za prav pat pri vas i vie kak ste postapili Kak go saob6tihte na Maikite sii na Priqtelkite Na BA6TITEE S dve dumi KVO DA PRAVQ :smt017

jeditte
11-05-2006, 20:42
ами отиваш при мама ти и викаш "Мамо дойде ми,купи ми дамски превръзки" :-D Аз така направих.А за какво трябва да го казваш на приятелките си-да се похвалиш ли?Няма смисъл.На баща ти също няма кво да му обясняваш-майка ти така или иначе ще му каже...

ultra
11-06-2006, 02:44
Споко мойто момиче!
На мен като ми дойде обрах срамовете докато кажа на майка ми.Бях 6-ти клас,прибирам се от училище и кво да гледам в тоалетната...Шокирах се,ама се осеферих и схванах,че ми е дошло за сефте.Викнах майка ми и казах: "Майко,МАЙ ми дойде".Тя чак ме здрависа и ме поздрави \:D/ =D> Аз срааааам...След някой друг ден казах и на най-близките ми приятеки,от тях знаех за превръзки,тампони и др. :) На баща си няма какво да казваш,той така или иначе ще се досети сам или майка ти ще му каже.Вървя ми 10 дена първия път-просто няма как да не го помня,за 10 години от тогава това е най-дългия мензис.Ако не се лъжа на 16 януари ми дойде за сефте 96-та :)