PDA

View Full Version : Ima li takowa nesto.Momi4eta pomagaite!



10-21-2006, 11:48
Iskam da wi pitam dali ima nqkakwa wryzka mezdu kilogramite i cikula.Naprimer na men mi dojde predi 3 godini i nikoga ne sym imala problemi-smisyl super redowen si mi beshe(togawa da sym bila nqkyde ot porqdyka na 52-55kg).Oba4e sega otslabnah-bqh stignala 42-43 kg po edno wreme i mi sprq.We4e nqkolko meseca ne mi e idwal.We4e sym 48-49kg a oste ne mi e doshul.Kazete kakwo da prawq i trqbwa li da se pritesnqwam ili s wremeto ste se oprawi.

6emet4e
10-21-2006, 12:20
мисля че имат значение килограмите да.но все пак може би е по-добре да поговориш с лекар :-k

SINDEL
10-21-2006, 12:50
Имат зна4ение килограмите. Колкото си по-слаба толкова ти е по-нередовен. А ти както си свалила близо 10 килограма, тва доста ти е объркало организма. Бих ти препоръ4ала да си върнеш предишните килограми и ако пак не ти идва да отидеш да поговориш с лекар. Определено оба4е друг път не си прави такива експерименти с теглото, защото не е на хубаво. Ако искаш да отслабваш прави го бавно и постепенно за да може организмът ти да се нагоди към промените. :!:

lifestyle
10-21-2006, 20:41
Паднеш ли под 45-40 буквално ти спира цикъла.Имам една супер слабичка приятелка и това и е голям проблем.Консултирай се с лекър.