PDA

View Full Version : devsvena zipa



10-22-2006, 13:10
Na4i misleh si .....
Az masturbiram ne mn 4esto vednaj v sedmicata moje bi.Kato go pravq spokoino moga da si vkaram i 3 prasta a ne sam pravila sex. ta vaprosami e dali e vazmojno sama da sam razkasala himena si?Pri cykal izpolzvam tamponi dali tova e povliqlo? :-k

marina star
10-22-2006, 13:33
da,napalno e vazmojno no mi e mnooooooooogo stranno kak kato si devstvena moje6 da si vkara6 3 prasta,no vseki e razli4en
:shock: :shock: :shock:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
6 точка от правилника!

SINDEL
10-23-2006, 08:55
Възможно е. Но имай предвид 4е девствената ципа има дупки, които са бая разтегливи. Така 4е никой не може да ти каже със сигурност. А ти самата помниш ли някой път като си мастурбирала и да те е заболяло? да ти е текло кръв? изобщо някъв признак 4е си си разкъсала девствената ципа усещала ли си?

10-23-2006, 09:35
Ami ne nikoga ne me e bolqlo ili ne6to takova.Obiknoveno daje ne vkarvam prust no moje bi minalata sedmica zabelqzah 4e moga i re6ih 4e e stranno... :-k :oops:

SINDEL
10-23-2006, 09:49
Няма нищо толкова странно. Сигурно при теб девствената ципа е просто по-разтеглива.
Споко :)
Оба4е като парвиш секс за пръв път пожелавам ти да е с мом4е на което му е голям, щот ако наистина ти е разтеглива ципата ще е голям зор да те отворят .