PDA

View Full Version : гъбички



птхрнх
10-23-2006, 11:40
Здравейте аз съм момиче и май имам гъбички на онова там доло какво да правя не искам да ходя на лекър каквото и да стане какво да правя от само себе си ще се махнат ли :cry:

miloto_girl_4e
10-23-2006, 12:06
Никой не те пита дали искаш да ходиш на лекар или не :!: [-X
Определено няма да се махнат сами, сори, миличка, но ще ти се наложи да отидеш на лекар, за да ти изпише нужното лекарство ... иначе само ще си навредиш повече като ги оставиш...

elize
10-23-2006, 16:04
Знам как се чувстваш, знам че не ти се ходи на лекар, но ще е най - добре да идеш, защото само това е начина да се оправиш. Не само, че няма да се оправиш от само себе си, ами и ще стане по - лошо. Ако не се излекуват навреме, гъбичната инфекция може да прерасне в хронична, а нали се сещаш, че това хич не е хубаво. Не се притеснявай от прегледа при гинеколога - той е там за да ти помогне. Най - вероятно ще ти изпише крем и вагинални таблетки, от които ще се почувстваш много по - добре. Желая ти успех!
П.С. Съветвам те да отидеш колкото се може по - бързо на лекар и да спазваш стриктно указанията му, защото гъбичките са доста долни твари и трябва доста упоритост за да се справиш с тях.

10-23-2006, 20:56
Здравейте аз съм момиче и май имам гъбички на онова там доло какво да правя не искам да ходя на лекър каквото и да стане какво да правя от само себе си ще се махнат ли :cry:

Момче съм ,но ти предлагам да отидеш колко се може по-бързо на лекар.Няма от какво да се притесняваш ,но ако не отидеш на време заболяването ,че се увеличи и няма да се махне от само себе си.

djidjito
10-26-2006, 14:58
Здравеи мила.Аз имам сащия проблем.Трябва да се принудиш да отидеш на гинеколог.Аз бях много зле,но се реших и отидох сас маика ми,ходих вьв София на гинеколок при Д-р Мазнеикова.Като ме видя вав какво састояние сам там отдоло и стана лошо.Тя се учуди как при 15 годишно момиче може да вазникнат такива неща.Предписа ми мехлеми,хапчета които ги пиех преди,след и повеме на цикала,и някаква вода с която да си правя тоалетката по 3 пъти на ден.Отшъмя за 1 месец и пак се появиха сащите порблеми.Казах на маика ми и отидохме пак кам София.Тогава ми взе секрет от вагината(не е мн приятно),и го пусна за изследвания.Като излезнаха изследванията те не бяха от наи добрите и пак продалжих сас лечението.Прекаснах да се мажа сас крема,да пия хапчетата и сега пробелема пак е сащия.Но до преди 3/4 месеца когато ходех на гинеколок бях все ощте девствена,а преди месец и половина спах с гаджето ми и сега ме е срам и страх да кажа на маика ми 4е не сам девствена и че имам проблеми. :o