PDA

View Full Version : венерически болести



гостенка
10-23-2006, 16:14
знам,че има такава важна тема. знам симтомите на болестите. и забелязах, че днес доста пъти ходих до тоалетна,а последните няколко пъти усетих и доста силно парене.с приятелят ми сме заедно от 8 месеца, за първи път правихме секс без презерватив пред близо седмица /...свършиха.../... знам, че на някои болести точно този симптом се проявява след 5-6 дни.... възможно ли е да е от това? но съм настинала, и се надявам да е от това....
знам, че не можете да ме прегледате пред нета, но чак след около 10 дена ще мога да отида при гинеколога си. дали тогава вече ще е късно? някой да се е сблъсквал с нещо подобно?

SINDEL
10-23-2006, 16:29
на цистит ми прили4а - възпаление на пико4ните пътища и се полу4ава при настинка. Не е страшно. За да си сигурна трябва да си поискаш направление от ли4ния лекар за изследване на урината, пишкаш в 4ашка :), носиш го в поликлиниката и на другия ден ако си болна от това лекаря ти предписва лекарства. Пият се 4айове и антибиотици и за около седмица минава. Така 4е бягай при ли4ния лекар

MalKa_BLuDnica
10-23-2006, 17:19
i az mislq 4e e cistit :-s

Selene
10-23-2006, 19:46
на цистит ми прили4а - възпаление на пико4ните пътища и се полу4ава при настинка. Не е страшно. За да си сигурна трябва да си поискаш направление от ли4ния лекар за изследване на урината, пишкаш в 4ашка :), носиш го в поликлиниката и на другия ден ако си болна от това лекаря ти предписва лекарства. Пият се 4айове и антибиотици и за около седмица минава. Така 4е бягай при ли4ния лекар

Ахам... така е :)

10-27-2006, 10:34
Spored men e cistit,2 puti sum go prekarala.Nqma ot kakvo da se pritesnqva6.Za po-sigurno otidi na lekar.No po4ti sus sigurnost moga da ti kaja ,4e 6te ti izpi6at "Ciprofloxacin"-tova e antibiotik,pie se 5 dena,o6te sled 1-2 den se vuzstanovqva6.Su6to i "Urinal" dejstva=No naj-dobre otidi na lekar da ti kajat sus sigurnost.