PDA

View Full Version : Moderated:Страх ме е да не съм асматичка...



baby girl
10-24-2006, 08:22
Помощ ,когато бягам в даскало винаги рръцете ми почервеняват ,много ме е страх ,да не би да съм асматичка.



Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

SINDEL
10-24-2006, 09:27
А задъхваш ли се лесно, оставаш ли без въздух, трудно ли ти е да дишаш след физи4еско натоварване или като си притеснена или уплашена? Кашляш ли много, свирят ли ти дробовете като дишаш? Ако не - зна4и нищо ти няма :!:

Forslor
10-24-2006, 15:59
Помощ ,когато бягам в даскало винаги рръцете ми почервеняват ,много ме е страх ,да не би да съм асматичка.



Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:
Веднага щом ти стане така отиваш при мед.сестрата в даскалото . Може да имаш високо кръвно. След това направи и една консултация с джипито. Пък т'ва дето SINDEL го каза , че то кой не се задъхва като бяга и извършва някакви физически натоварвания?!

sladoled
10-24-2006, 18:25
Айде стига- какво значи "почервеняват ми ръцете"?При други физически натоварвания зачервяват ли се?Лицето ти зачервява ли се?
Не се притеснявай- това е много далеч от астмата.

vra4ka
10-24-2006, 20:47
Асмата се изразява главно в пристъпи на кашлица и задушаване, не в зачервени ръце.
А и астсма не се получава от днес за утре ;-) Споко

baby girl
10-27-2006, 06:26
Мерси,успокойхте ме

12-05-2006, 22:08
Ще използвам тази тема, за да не отварям нова по същия проблем.
От доста време... вече не си спомням даже кога започна всичко... имам проблем, който както при момичето по-горе се изразява в зачервяне на ръцете + затруднено дишане за кратки моменти. На 18 години съм и пуша от 5г., ако има някакво значение де.
Та ако някой знае нещо повече и може да помогне - нека пише.

BLaCk_LaDY_
12-06-2006, 07:43
razbira se,che ima orgomno znachenie,che pushish ot 5 godini! Ako imash predvid astma-ne,mislq che nqmash.Za tvoq sigurnost otidi na edin profilaktichen pri lichniq ;-)

12-06-2006, 20:06
razbira se,che ima orgomno znachenie,che pushish ot 5 godini! Ako imash predvid astma-ne,mislq che nqmash.Za tvoq sigurnost otidi na edin profilaktichen pri lichniq ;-)

Мда, мисля да отида, но за да проверя дали имам астма, а за ръцете. Казаха ми, че може да е някаква алергия към студа и затова да се зачервяват. :/

чао

;]
12-07-2006, 21:17
Az imam asma.Predi godina dve mi q otkrixa..zatrunqvam se sys izka4vaneto na stalbi i bqganet i daje nqkoi pat kato se celuvam s priqtelq mi ne mi dostaiga vyduh i spiram..dosta e kofti...tova za rycete za 1vi pat go 4uvam:)moite ryce sa dobre ..do sega ne sa stavali 4erveni;p

Гост-а по-горе
12-27-2006, 02:31
]Az imam asma.Predi godina dve mi q otkrixa..zatrunqvam se sys izka4vaneto na stalbi i bqganet i daje nqkoi pat kato se celuvam s priqtelq mi ne mi dostaiga vyduh i spiram..dosta e kofti...tova za rycete za 1vi pat go 4uvam:)moite ryce sa dobre ..do sega ne sa stavali 4erveni;p

Мда, двете неща явно нямат нищо общо. Сигурно нещо съм си въобразил за тая астма, но ръцете все още се зачервяват. Така и не отидох на лекар xD. На фона на проблемите на останалите хора сигурно моя изглежда глупаво да се коментира, НО... е дразнещо.
Примерно сядам накъде на кафе, вътре е топло, става ми горещо и... зачервяват се. Забелязъл съм даже, че като седят надолу се зачервяват, а като ги вдигна нагоре се оправят. Все едно се пълнят с кръв и си личи. До такъв извод достигнах. Отделно както си седя сега 4.31am до печкатана ръцете ми се зачервяват само на отделни места, прилича на обрив, но незнам от какво.
Мажа се с кремчета, пия хапчита, но все така червенорък си седя.!. :smt013 :smt005