PDA

View Full Version : Za PiERcInGa Na VEjDAtA - KaK MiSLiTe? -



tedinkata_
10-27-2006, 15:38
Vuprosut mi e-ako nqkoi e probival da se dup4i tam da spodeli boleshe li mnogo i izobshto kakva to4no e procedurata po slaganeto..? A i kak mislite-edno momi4e gubi li jenstvenostta si s obica imenno na vejdata> Shtoto na skoro 4ux taq ABsUrDnA rePLIkA ot edin fr 4e tezi obici bili predimno za mom4eta ama az ne sam saglasna. A vie >?< ](*,)

japankata
10-27-2006, 15:51
Est 4e ne gubi6 jenstvenostta si be priqtelko.az imam obeca tam i vse o6te s1m jena a da ne ti puka za mnenieto na drugite.malko e gadni4ko kato ti q probivat ama posle ne boli mnogo ama trq si q promiva6 4esto osobeno v na4aloto sqka sutrin i ve4er.ama ako si proboe6 nqma da s1jalqva6

tedinkata_
10-27-2006, 15:55
Est 4e ne gubi6 jenstvenostta si be priqtelko.az imam obeca tam i vse o6te s1m jena a da ne ti puka za mnenieto na drugite.malko e gadni4ko kato ti q probivat ama posle ne boli mnogo ama trq si q promiva6 4esto osobeno v na4aloto sqka sutrin i ve4er.ama ako si proboe6 nqma da s1jalqva6
mersi za podkrepata macka :D az mejdu dr imam obica na nosa i si mislq 4e edva li shte boli pove4e otkolkoto kato mi probivaxa nosa i 4e bolkata shte e sushto tolkova kratkotriana.. ama nz.. dano da e taka de -shte razbera skoro mai :P xex

moonbeam
10-27-2006, 16:02
of i az iskam piersing na vejdata,ama 4estno kazano malko me e buzzzz :-D

10-27-2006, 17:23
Много грозно. Но на носа е по-грозно.
Ако някой е красив обиците на тези места точно винаги са излишни и загрозяват, а ако не е - с тях няма да стане по-хубав. ;)

10-27-2006, 17:24
Но не си губиш "женствеността", няма значение какъв пол си - все е грозно и излишно.[/b]

bettersweet_baby
06-13-2007, 11:30
spoko macko az kato si q probivah nqma6e koi znae kolko silna bolna prosto ose6ta6 ne6to kato o6tipvane ama leko!!! :) i nai-vajnoto e da si q promiva6 mnogo 4esto s gela koito ti davat i otdelno s raztvora koito trqbva da si kupi6!!!

cherinka
06-13-2007, 11:44
Не боли. Ни най млко.

Какво мисля за пиерс там ли? -Ами зависи от веждата, зависи от обицата, зависи и от това на коя страна е обицата (вертикал или хоризонтал).

На едни им отива, на други - НЕ!

Boot
06-13-2007, 11:47
Верикалните малко ми тъпеят. Някак си.. де да знам. Хоризонталните са по-яки.

`Death`Whore``
06-13-2007, 12:00
И аз те обичам, Ифо. :) Моята е сууупер яка, хоризонтална е, пробиването боли съвсем малко.

Reed
06-13-2007, 12:50
Хм,според мен е супер яко.Искам и аз да си пробия,но дори и наще да ми дадат(?!),няма да се осмеля да ида до студиото сигурно...но след една-две годинки със сигурност :-)

Presley
06-13-2007, 13:59
Ами аэ имам от около половин година на лявата вежда.Много си я харесвам и не мисля,че съм си иэгубила женствеността.Процедурата иэобщо не боли,като ощипване е и то эа сукнди.После няколко дни ти е странно ,но след две седмици горе долу свекваш и не ти прави никакво впечетление.

N0_feAR
06-13-2007, 20:13
според мен не е грозно да имаш обичка на веждатата, но наистина има хора на които им стои ужасно. Не смятам, че по тоя начин си губиш женствеността, споко ;) А за болката - относително е. Познатите ми, които са се дупчили казват че почти нищо не усещат- даже им било забавно докато ги дупчат с абокат. Опитай, нищо не губиш, няма да умреш от болка ;)
пс:Има кухи козметички, които дупчат вежди с пистолет за уши. Не прави тая грешка-абоката му е майката ;)

`Death`Whore``
06-14-2007, 10:14
Могат да станат много сериозни неща, ако се пробие вежда с пистолет първо защото може да се засегне нещо и второ защото ОБЕЦАТА ЗА ВЕЖДА Е ИЗВИТА.

vampire girl
07-02-2007, 18:01
бих казала,че са мн яки!!! та..не съм си дупчила там,но от хора знам,че не е кой знае колко болезнено.Стой по-хубаво ако са на малко по-тънки вежди..не кат гаитани :-s