PDA

View Full Version : Moderated: Как да убедя наще да си пробия или веждата, или..



OnLy`KiNgSiZe`F
10-27-2006, 17:32
molq vi hora pomognete mi!mn iskam da si probiq ili vejdata ili ezika ili pypa,no ne moga da ubeda na6ite i mi e mn kofti!ne go pravq 6toto e moderno a za6toto az go iskam i mn mi hAresvam. ](*,) pls kajete kak ubedihte vai6te.moite roditeli se pritesnqvam da ne stane nqkoq infekciq ne zaradi dr:((((((((6te 4akam otgovor! :smt089

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

tedinkata_
10-27-2006, 17:48
mi i na men ne mi davaxa nashite da se dup4a ama az go napravix bez da im kazvam \:D/ posle samo im se pokazax i beshe ujasen shok za tiax ama sled nqkolko dni im mina :PpP :mrgreen: ako tolkova mn go iskash - deistvai :!: nqma da stane infekcia ako se grijish dobre za xigienata na dadenoto mqsto purvite dni e nai vajno.. uspex ;-)

10-27-2006, 21:23
Просто не ги питай ;-)

DeSsY`
10-28-2006, 09:32
И аз мислех да не питам (за езика), ама не ми се мисли като ме видят после кво ше ми се случи. :-# Иначе много искам и то от доста време. Ще видим, може да се съгласят някой ден. :?

ninsy
10-28-2006, 10:34
и маика не даваше да се пробия,но аз не и казах ..после малко буча ама .. ;)

NaDuFcHe
10-28-2006, 12:08
Mi i az bqh taka 1vo maika mi kaza che nqma mi dade da si dupcha pupcheto ama se probih oshte neznae a tova stana redi 3 godini..sega naskoro i kazha che she si slagam obichka na ezika tq kaz ache sum luda i nqma da mi dade..zaminaha za 1 mesec s bashta mi v Gurciq i az se produpchih i sve oshte nezatq...Zatova deistvai..pred svurshane fakt kato gi postavish nqma kakvo da pravqt...

the^one
10-29-2006, 14:58
И на мене не ми разрешаваха .Изчаках да стана пълнолетна ,отидох и си направих пиърсинг.

fire_spark
10-29-2006, 18:58
на мен за пъпа ми дадоха, но за езика не ми дават. оба4е смятам да си го направя без да ги питам, най-добре и ти направи така! после какво 6те направят - няма да те гонят из къ6тата да ти го махат,я! :wink:

tequila
10-30-2006, 17:34
Mi i az bqh taka 1vo maika mi kaza che nqma mi dade da si dupcha pupcheto ama se probih oshte neznae a tova stana redi 3 godini..sega naskoro i kazha che she si slagam obichka na ezika tq kaz ache sum luda i nqma da mi dade..zaminaha za 1 mesec s bashta mi v Gurciq i az se produpchih i sve oshte nezatq...Zatova deistvai..pred svurshane fakt kato gi postavish nqma kakvo da pravqt...
лелееее кво ли ше кажат като те видят???!!! муахаха

miserable_f
10-30-2006, 17:53
m..i na6te ne midavat :( ama si probih nosleto bez da znaqt i daje im haresa
oba4e kat iskah za ezika vikat - NE! i az re6ih da narpaq nekoi den kat s nosleto
ama predi nqkolko dni smu4eh bonobn i prikaa hs maiak mi
i tq posle mi vika q se izplzei i vidq 4e e bonbon.i kat q pitah ako be6e istenska obeca ko 6et6e da naprai6...tq sedi me gleda i samo kaza:am rakata si vidq li 6to q zasilh?

sweet fantasy
10-31-2006, 17:34
molq vi hora pomognete mi!mn iskam da si probiq ili vejdata ili ezika ili pypa,no ne moga da ubeda na6ite i mi e mn kofti!ne go pravq 6toto e moderno a za6toto az go iskam i mn mi hAresvam. ](*,) pls kajete kak ubedihte vai6te.moite roditeli se pritesnqvam da ne stane nqkoq infekciq ne zaradi dr:((((((((6te 4akam otgovor! :smt089

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!
Аве като гледам колко си неориентирана....ако аз ти бях родител и аз не бих ти позволила

lunnoto_momi4e
11-02-2006, 13:41
E***i-i az iskam,ama na6te sa tvurdo protiv!Ama kato vi kazvam tvurdo zna4i,4e samo kato spomena za obica na pupa ili na ezika stava 3tata svetovna!

bonboni
04-30-2007, 13:59
am nashti kat im kaja i samo malchat koet za men znachi DA tei che she ida da si probiq pypa :wink: i shte pribavq oshte 2 obichki na ushencata da stanat obshto 5 \:D/

ProstoAz
04-30-2007, 14:00
Темата е стара!