PDA

View Full Version : Проблем с гъсти вежди и косъмчета по ръцете



10-27-2006, 19:49
Амо то в темата го пише ... Аз си "разделям" :) веждите с пинсета ,но и самите вежди са доста обемисти а пък и ми се ще някои по бърз и ефикасен начин.

Имам и косъмчета по външната страна на ръката и пръстите и се чудя дали да ги махам и как ?

Ако сте запознати с някакви козметични продукти по въпроса плс пишете ...

Sazi
10-27-2006, 20:05
Emi idi na kozmetik za da ti napravqt kola maska

10-27-2006, 20:05
момиче или момче си?

10-27-2006, 20:07
mom4e sam

10-27-2006, 20:10
мисля,че няма проблем щом си момче.само си разделяй веждите без да ги скубеш.на мъжете им отиват гъсти вежди,а и няма нужда да си махаш космите от ръцете,поне според мен.ако беше момиче да...но сега по-добре недей да махаш нищо. :wink:

10-27-2006, 20:13
Обръсни ги #-o

siXt_senSe
10-27-2006, 20:17
[b]Що пък да не си ги маха?С една вежда ли да стои и да чака някой да подхвърли някоя гадна забележка?Преценил си е че трябва да ги маха.Най-добре си вземи някакви лентички за веждите и дърпай в посока обратна на растежа на косъма.За ръцете и пръстите можеш да пробваш същото ,но там не е толкова важно според мен.Ти си знаеш

10-27-2006, 20:23
[b]Що пък да не си ги маха?С една вежда ли да стои и да чака някой да подхвърли някоя гадна забележка?Преценил си е че трябва да ги маха.Най-добре си вземи някакви лентички за веждите и дърпай в посока обратна на растежа на косъма.За ръцете и пръстите можеш да пробваш същото ,но там не е толкова важно според мен.Ти си знаеш
казах,че може да ги РАЗДЕЛЯ само,не да ги скубе всяка поотделно и да ги изтънява.според мен изобщо не отива на мъж да е с тънки вежди,но все пак той сам си решава.ние тук само даваме предложения. :twisted:

10-27-2006, 20:27
мерси много за съветите ... колкото до тези лентички ... веднаж си взех такива ама само дето после ми лепнеше по лицето ... в смисал че не разбрах как се ползват :)

Sazi
10-27-2006, 20:36
Muj bez kosmi po racete i krakata ne e muj!!!!!!!!!!A GEY!!!!!!!!!!!
Hybavo e muj da ima kosmi po krakata i racete no ne i na drugi mesta!Taka 4e ne vijdam smisal da si mi maha6!

10-27-2006, 21:46
Аз за краката съм съгласен, но да речем косъмчетата по пръстите ... нз. Гледам тия от моя клас нямат такива (повечето) ...