PDA

View Full Version : Alergiq



10-29-2006, 22:26
Vuprosut mi e slednia...Alergichni li ste kum kolani ili po tochno kum jelqzo?Zashoto az ot godina ako ne i poveche na korema mi izliza strashna... nz kak da go narecha.. moje bi enzema ot kolanite, kopchetata na dunkite ili kato sum s nqkakvo gornishte s cip i otdolu nqmam nishto sushto.Adski gadno e,razprostranqva se i me e strah che shte stane oshte po goliamo.Vecher surdi mn gadno :( Mazala sum go 2-3 vida mehlemi... ne pomaga pone spira da surbi za izvestno vreme.
Ta na nqkoi ot vas poluchavalo li mu se e takova neshto?Neka da spodeli kakvo e izpolzval za premahvaneto mu.

10-29-2006, 22:29
az imam ujasna alergiq kum estestvena koja.ot kolani,grivni,vsi4ko koeto e kojeno.mn me surbi i kato go 4e6am stavat golemi rani.i daje id a mi minat kato po4e6am pak mqstoto vednaga se razdrazva.i ot slunceto ponqkoga mi izlizat takiva pup4ici.mn e nepriqtno. :smt013

HaCkO
10-29-2006, 22:36
i na mene ot jelqzo daje sega imam takiva raoti i se spasqvam sas nenoseneto na takiva ne6ta! [-X [-X

DeSsY`
10-29-2006, 22:37
Отвътре на копчетата лепиш по една лепенка и няма да имаш проблем.

HaCkO
10-29-2006, 23:12
az sam sas srebarni kop4eta i srebarni kolani nemi stavt tezi gadoriii te nesa srebarni ami sa posrebreni vqrno skapo e ama e efektno ! \:D/

™bLaCk`RoSe™
10-30-2006, 11:48
Нарича се никелова алергия и може да се отървеш от гадните ранички с подхосяща паста за мазане.Отиди до личната си лекарка и тя ше ти каже точно с кава да се намажеш.Знам колко е гадно,повярвай ми

GLeZoRanA
10-30-2006, 11:56
и на мене от тенекетата ми излизат такива неща , аз си реших проблема ->спрях да нося тенекета и сега съм само на злато или кожени верижки и т.н., а нека ми е лошо :lol: . това няма смисъл да го мажеш или гледай да избягваш допира и желязото или отиди на дерматолог да те посъветва как да процедираш

10-30-2006, 12:26
Nosi bodita!!!i 6te moje6 da nosi6 kolan :) ili kakto kazaha lepi lepenka na kopp4eto otvatre

fire_spark
10-30-2006, 12:58
отиди на дерматолог той най-добре 6те ти каже какво да направи6

Пепи Пекторалиса
10-30-2006, 17:00
Всъщност отиди на алерголог, той ще ти предпише курс от медикаменти. Тъй като алергиите са упорити и понякога традиционната медицина не помага при тяхното постоянно отстраняване може да помислиш и за хомеотапия и фитотерапия - те като комбинация са много добри при лекуването на алергии.