PDA

View Full Version : 6te se zamarsi li :(



die_die_my_darling
10-30-2006, 14:59
mi..az napraih glupost :( re6ih da si napravq krasta na rakata (izdalbah go s brasnarsko noj4e) na zvezda i sega mnoo me boli i smadi nekvo kakvo da go pravq

NqHNqH
10-30-2006, 15:07
awe ti dobre li si we.ne vi razbiram vas deto se samonarqnqvatq.mo da ti kaja 4esno da moje da se zamursi i daje moje da se e zamursilo ve4e.vari si bii test za tetanost predi da sa ti ampotirali kraka.

XaKePa
10-30-2006, 15:24
t'va me razbi
vari si bii test za tetanost

RoyTheReaper
10-30-2006, 15:32
как очакваш да не те боли като тялото ти не е пригодено за такива издевателства. мислих да ти кажа че постъпката ти е доста пубертетска, но няма да го направя, защото станалото станало. дезинфекцирай го и не прави повече така.

10-30-2006, 15:49
t'va me razbi
vari si bii test za tetanost
mi da .. ako noj4eto e bilo zamarseno tq si e d1lbata tam mesata ... est 4e trqaa si bii vaksina za tetanost .. a ne test! :))

Forslor
10-30-2006, 16:01
mi..az napraih glupost :( re6ih da si napravq krasta na rakata (izdalbah go s brasnarsko noj4e) na zvezda i sega mnoo me boli i smadi nekvo kakvo da go pravq
Ако започне да ти тупка и надува ръката веднага бягаш ,не ми фъркаш на лекар, Дори сега бих те посъветвал да отидеш. Иначе слагаш Риванол най безолезнено(може и с р-р на йод по ефикасен е но много повече ще те боли) с марля(стерилна) на мястото и правиш не много стегната превръзка. Сменяш на 8-12 часа с нова и можеш да топиш в разтвор от тетра.
Незнам с къ'в акъл си предприела такова нещо >!<

batkodoki
10-30-2006, 21:54
бе вие не преставате да ме изумявате!!!

преди седмица вадихме зарче от пишката на един пикльо дето чел-чул и си го имплатирал сам...че беше и чакал пишката да му се надуе като бирена бутилка преди баща му да го довлече...

недразнещи антисептици - външно. антибиотици - вътрешно. ако се размине без дренаж ще си кусметлия. зависи колко дълбоко и "издълбал", каква е реактивността на системата, мястото и ред др неща. най-добре да те види лекар!
ако отича, тече, или дава смущения в крайника - незабавно на лекар!

die_die_my_darling
10-31-2006, 12:48
ve4e e dobre mersi za pomo6ta :D

ProstoAz
10-31-2006, 14:18
ve4e e dobre mersi za pomo6ta :D

С това считам темата за приключена! :wink: