PDA

View Full Version : Амм за отслабването...



Me-Fat-Yes
10-30-2006, 19:13
Ами значи дъщерята на една приятелка на майка половин година пила чаша гореща вода с един лимон сутринта на гладно.незнам дали е тъй ама ако някой знае да каже щото имам хъс и даже вече 4 кг съм смъкнал!

koalka
10-30-2006, 19:19
Еми то няма начин след като си намалил храната да не отслабнеш поне малко,но става по-бавно,това за лимона и водата не знам дали е така-не съм пробвала.

GLeZoRanA
10-30-2006, 19:26
Еми то няма начин след като си намалил храната да не отслабнеш поне малко,но става по-бавно,това за лимона и водата не знам дали е така-не съм пробвала. И аз съм го чувала това за лимона и помага :) аз лично винаги имам в минералната си вода капки лимон . Има нещо вярно в това. А да питам авторката тия 4 килограма за колко време ги свали?

Theoatguy
10-30-2006, 19:28
Това с лимона го прави вечер, но нека да са 2-3 лимона с 100 милилитра(грама) вода, и веднага след това 1 чай с лимон - без мед.

MauMyHkaTa
10-30-2006, 19:38
А да питам авторката тия 4 килограма за колко време ги свали?Ако не греша "авторката" всъщност е автор... Иначе по темата - ами възможно е, предвид това че в лимона има доста витамини. Ако е така - двойна полза за човека - хем отслабва малко по малко, хем е по-здрав! \:D/ А какво по-хубаво от една такава комбинацийка - само с няколко капки лимон на ден?! :wink:

GLeZoRanA
10-30-2006, 20:02
А да питам авторката тия 4 килограма за колко време ги свали?Ако не греша "авторката" всъщност е автор... опааааа :( сорка :oops:

Пепи Пекторалиса
10-31-2006, 00:22
Ако се отслабваше с лимон и вода, да нямаше дебели хора ама... :smt016

Kako
10-31-2006, 07:36
Абе хора яжте нормално,но спортувайте!Аз не пазя никви диети просто ходя на фитнес тичам дутрин и свалих 10 кила за 3 или четри месеца!Или просто яжте ма по малко от всичко не некви грамадни коли4ества храна :D