PDA

View Full Version : zakusnqva mi s 3 meseca!



someone.....
10-30-2006, 21:08
Август месец ходих на летуване в планината (аз живея на морето) и докато бях там трябваше да ми дойде цикъла. Съвсем леко "изцапа" и след 2-3 дена свърши. На следващия месец пак така съвсем лекичко дойде даже още по-малко беше... А този месец въобще няма нищо. Имам редовен цикъл от около 1-2 години... Водя полов живот, но не съм бременна защото последният ми полов акт беше преди последната ми менструация. От смяната на климата от морето в планината е нормално да има такива работи, а също така и от сезона, но все пак вече трети месец не ми е идвало както трябва... Между другото преди около 10 месеца бях взела прочутия постинор дуо... Решила съм да изчакам до другия месец и евентуално да отида на гинеколог... Имали ли сте подобен на моя проблем с толкова голямо закъснение...не знам какво да правя просто....

batkodoki
10-30-2006, 21:38
ех деца, деца....

след постинора какво очакваш?
мноого дълго хормоналия ритъм ще буде нарушен.

ОПЛ->направление и специалист. той пък ще ти предпише едни други хормончета и така...

SINDEL
10-31-2006, 09:21
ех деца, деца....

след постинора какво очакваш?
мноого дълго хормоналия ритъм ще буде нарушен.

ОПЛ->направление и специалист. той пък ще ти предпише едни други хормончета и така...
Ее, 4ак пък 10 месеца след Постинор и пак да й е объркан цикълът... :-k малко вероятно ми се вижда.
За авторката - а ти 100% сигурна ли си 4е не си бременна? Вземи да си направиш един тест 4е така като ти 4ета теми4ката някак си си мисля 4е може да има беля :?

someone.....
10-31-2006, 10:30
ех деца, деца....

след постинора какво очакваш?
мноого дълго хормоналия ритъм ще буде нарушен.

ОПЛ->направление и специалист. той пък ще ти предпише едни други хормончета и така...
Ее, 4ак пък 10 месеца след Постинор и пак да й е объркан цикълът... :-k малко вероятно ми се вижда.
За авторката - а ти 100% сигурна ли си 4е не си бременна? Вземи да си направиш един тест 4е така като ти 4ета теми4ката някак си си мисля 4е може да има беля :?

100% съм сигурна. Ако бях бременна нямаше как да не си проличи до сега (3 месеца са минали от последния ми полов акт както вече споменах и след него си имах нормална менструация и чак след това заминах на летуване )

batkodoki
10-31-2006, 18:16
Ее, 4ак пък 10 месеца след Постинор и пак да й е объркан цикълът... :-k малко вероятно ми се вижда.

когато дойде време истински да искате деца, и това щастие не ви се случва по никакъв начин и се наредите на опашката на 400 000 двойки с този проблем в БГ - ще осъзнаете, че това, което ми омръзна да повтарям в този форум за лекомисленота употреба на това опасно аварийно средстви си е истина! а у нас постинора се харчи добре, даже прекалено добре...погледнете старите ми постове по темата постинор и какво следва за години след него...

10 месеца ли?! :shock:
годиииини напред негативното въздействие от "хормоналния взрив" на постинора е налице. лепеното не е като новото...

{Sweet_Dreams}
10-31-2006, 18:52
100% съм сигурна. Ако бях бременна нямаше как да не си проличи до сега (3 месеца са минали от последния ми полов акт както вече споменах и след него си имах нормална менструация и чак след това заминах на летуване )[/quote]

Не е задължително да си проличава чак толкова?!Наистина по-добре отиди си направи един тест,че нещо ме съмнява