PDA

View Full Version : Dve..razli4ni ?



no way ..
10-30-2006, 22:32
uf stra6no se pritesnqvam za tfa ne6to dvete mi gardi sa razli4ni na 16 sum sichki mi kazvat 4e kato porasna 6e se opraat..da be da !Iskam da znam dr girls ima li li sa takav problem shtoto priqtelq mi iska da me opipva tfa onova a az se se durpam i toi misli 4e ne go iskam..kakto i da e ..HELP.. [-o< :smt017 :smt019



Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

iiirish
10-30-2006, 22:36
абе на вас не ви ли изнасят лекции в училище?! нас до миналата година ни караха всички момичета да оставаме след часовете и ни говореха за тия неща.

та по темата: разбира се, че е нормално. при много момичета в пубертета се получават подобни проблеми и разминавания във размера на бюста, но те се уеднаквяват с течение на времето. споко няма да останеш нито непълноценна, нито девственна ;)

10-31-2006, 00:07
uf stra6no se pritesnqvam za tfa ne6to dvete mi gardi sa razli4ni na 16 sum sichki mi kazvat 4e kato porasna 6e se opraat..da be da !Iskam da znam dr girls ima li li sa takav problem shtoto priqtelq mi iska da me opipva tfa onova a az se se durpam i toi misli 4e ne go iskam..kakto i da e ..HELP.. [-o< :smt017 :smt019

На тая от треска за злато също не са й еднакви :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

lifestyle
10-31-2006, 16:53
абе на вас не ви ли изнасят лекции в училище?! нас до миналата година ни караха всички момичета да оставаме след часовете и ни говореха за тия неща.

та по темата: разбира се, че е нормално. при много момичета в пубертета се получават подобни проблеми и разминавания във размера на бюста, но те се уеднаквяват с течение на времето. споко няма да останеш нито непълноценна, нито девственна ;) :wink:

c0n7r0l
10-31-2006, 16:58
[quote=no way ..]uf stra6no se pritesnqvam za tfa ne6to dvete mi gardi sa razli4ni na 16 sum sichki mi kazvat 4e kato porasna 6e se opraat..da be da !Iskam da znam dr girls ima li li sa takav problem shtoto priqtelq mi iska da me opipva tfa onova a az se se durpam i toi misli 4e ne go iskam..kakto i da e ..HELP.. [-o< :smt017 :smt019

На тая от треска за злато също не са й еднакви :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:[/quАхаххаХАХХАхаХХАХАх а ся сериозно по темата мии аз не съм момиче ама иам мн приятелки и сме обсаждали точно тая тема и те ми казаха че тфа е напълно нормалноо

YahoGirl
10-31-2006, 17:19
spoko mila,az sum na 17 i su6to imam razlika-malko,no q ima...i ne se pritesnqvam ni nai-malko.... 90% ot jenite sme taka...nqma stra6no,nqma mqsto za pritesnenie...po princip dqsnata gurda e po-malkata,pri mene e obratnoto...razlikata mi e zabelejima,no kogato sum bez sutien i se zagleda6,no na moq priqtel tva hi4 ne mu pre4i,az sum sviknala i ne mi pravi vpe4atlenie,taka 4e gore glavata \:D/ :smt006 4uvstvai se sexy!!! :D

vivian
10-31-2006, 17:23
tva e absoliutno normalno pri momi4etata v puberteta,taka 4e ne se pritesnqvai...

krem4et0
11-01-2006, 14:59
И моите не са,а съм на 21-е какво от това. Не съм взела да умирам!

bulgarche
11-01-2006, 16:56
хахахха..споко е маце. На нито една жена гърдите не са еднакви (освен силиконките (вероятно)). Даже над Сливен има две хълмчета, които са с рарлизна големина (видимо) и се наричат "Момини гърди"

Ilianka_14
11-01-2006, 17:00
Тва си е съфсем в реда на нещата, моята батовчедка е на 26 и също са й различни даже никак не е малка разликата. ма нея не я притеснява и не знам някой мъж да я е зарязал като я види без сутиен :)

wildman
11-01-2006, 20:11
споко ве немаш проблеми не са ли ти изнасяли ликции в даскало там на наще момичета ги земат и в некой час и им изнасят некви лекции и те естествено после сичко ни издранкват че дайе некви речници им даваха и се спукахме от смях шот в тях пишеше кво са неща от сорта на ерекция и такива ние се спукахме да се хилиме

wildman
11-01-2006, 20:13
плюс тва дори си представи че си останеш цял живот така и кво? няма да си жена ли вече?

^EliTo
11-01-2006, 20:16
\:D/ \:D/ 6te si stanat kakto trqbva sled godina-dve \:D/

Ilianka_14
11-01-2006, 23:51
бе на братовчедка ми не са й станали както трябва и след десет години откак е забелязала, ама кво да ти кажа, нищо и няма на гърдите съвсем добре си изглеждат нищо че са различни... така че не се притеснявай нито са, нито след 2-3 години ако няма промяна

;]
12-08-2006, 00:52
hi na vsi4ki:) taka iskam da popitam dali e normalno da ima6 kosum4eta okolo zurnata :oops: i to samo na ednata gurda primerno(az sam momi4e),tova mnogo me smu6tava i nz kakvo da pravq,ako nqkoi znae nqkakvo krem4e ili ne6to podobno da pi6e pls 6te sam my mnogo blagodarna:} ili puk tam bqx 4uvala za lazernite terapii za premaxvane na kosmi nezavisimo kade,nqkoi znae li pove4e po vuprosa ,am i su6to ako moje i ,ako ima takiva krem4eta,losion4eta i t.n... s koito da se maxat tezi kosum4eta,te posle 6te porasnat li pak:(,za6toto ako e taka e mnogo gadno pls pomognete:P

shalis
12-08-2006, 08:53
Mii mislq 4e e normalno...da! nOrmalno si e..i spoks i pri men e taka...lqvata e po-golqma ot dqsnata...malko mi e kofti kato si kopuvam sutieni ama kvo da se prai...priroda!!!

;/
12-08-2006, 09:16
oba4e problema pri mene ne e razmera,te dori gurdite sa mi napulno normalni i kato razmer,nali golemina,forma tam ednakvi sa ili endata e sivsem po-golqma ot drugata,no to ne se zabelqzva,i tova ne me pritesnqva,problema pri mene e,4e imam kosum4eta na ednata,koeto si e adski gadno:(( i po tozi vupros pitam dali ima nqkakvi mazila ili tam preparati,s koito da semaxnat i pove4e tezi gadni kosum4eta da ne se poqvqvat pls kajete:/ :oops: