PDA

View Full Version : boli me pomognete



upla6enata
10-31-2006, 05:38
znam 4e moq vupros ili moita tema 6te vi se stori tupa no bih bila 6tashtliva ako mi otgovorite seriozno za6toto az sum mnogo pritesneta .Odarih si nosa s ke6ti i edna sedmica sled tova vse o6teme boli nqmashe kruv nito sinini no vuprosut mi moje li da e s4upen i ako e s4upen bi trqbvalo li da ima kruv kato se udarih i nqkakvi sinini !predvaritelno vi blagodarq !!

Ani_girl
10-31-2006, 05:42
ami az znam 4e kato ti s4upqt nosa e adskkaa neponosima bolka sled tova nosa e kriv na edna strana znam 4e na momenta na s4upvane te4e kruv kato 4u4ur i milq 4e trqbva da ima sinini okolo mestoto na udara 6tom na tebe ne ti e teklo kruv i nqmsh sisnini i mojebi bolkata ti e bila ponosima ne se pritesnqvai ne ti e skupen !!

10-31-2006, 12:39
Сложи си лед,може малко да мине и ако продължава да боли отиди на лекар!

{P}aM-{B}aM
11-03-2006, 10:32
Po dobre se posavetvai s nqkoi lekar ili prosto si sloji torba s led ili ne6to ledeno :)

Forslor
11-03-2006, 11:06
znam 4e moq vupros ili moita tema 6te vi se stori tupa no bih bila 6tashtliva ako mi otgovorite seriozno za6toto az sum mnogo pritesneta .Odarih si nosa s ke6ti i edna sedmica sled tova vse o6teme boli nqmashe kruv nito sinini no vuprosut mi moje li da e s4upen i ako e s4upen bi trqbvalo li da ima kruv kato se udarih i nqkakvi sinini !predvaritelno vi blagodarq !!
Ако ти беше счупен носа щеше да заприличаш на "Рудолф" -надува се и става мамата си трака ..... . Разбирасе ,че ще те боли .