PDA

View Full Version : Какво мислите за "поддържаните мъже"



XXXBoY_88
10-31-2006, 07:09
Значи аз сам момче и се обезкосмявам и си слагам безцветен лак, и няколко момчета все разправят че сам гей, въпреки че аз на 100% несам. Какво е вашето мнение?

10-31-2006, 07:33
Боже лак си слагал.. Ми сложи си розов по-хубаво! И кфо значи обезкосмявам се? Под мишниците и на оная работа ли? Окей! Ама да не е и по ръцете??
Ето ти еидн съвет-сложи си и спирала, черен молив, малко сенки за цвят (телесен цвят бе..!), фон дьо тен, пудри и простотии и върви при Гаро да те научи на занаята..
Ужас, какво става с българските. .. Мъже?! :smt011

RoyTheReaper
10-31-2006, 08:02
нещо им се бъркат определенията: гей е мъж който си пада по мъже, а не такъв който се обезкосмява или лакира. въпреки че аз лично не бих се лакирал, няма проблем в това което правиш, щом ти харесва; никой не може да ти държи сметка за това, защото не пречиш на никого.

а на госта отгоре: ако иска и мрежести чорапки ще си сложи, това на теб не ти влиза в работата :evil:

XXXBoY_88
10-31-2006, 08:32
нещо им се бъркат определенията: гей е мъж който си пада по мъже, а не такъв който се обезкосмява или лакира. въпреки че аз лично не бих се лакирал, няма проблем в това което правиш, щом ти харесва; никой не може да ти държи сметка за това, защото не пречиш на никого.

а на госта отгоре: ако иска и мрежести чорапки ще си сложи, това на теб не ти влиза в работата :evil:
Прав си братле и моето мнение е такова!

martito
10-31-2006, 08:35
az sam momi4e i super mn se kefq na takiva mom4eta koito se grijat za sebe si i ne misla 4e moje da se kaje 4e e geisko tai kato vsi4ki izvestni li4nosti(maje imam predvid)go pravat!ne moje vsi4ki da sa geiove nali?

10-31-2006, 11:37
az sam momi4e i super mn se kefq na takiva mom4eta koito se grijat za sebe si i ne misla 4e moje da se kaje 4e e geisko tai kato vsi4ki izvestni li4nosti(maje imam predvid)go pravat!ne moje vsi4ki da sa geiove nali?
Радвам се че мислиш така. Благодеря за мнението ти.

648541
10-31-2006, 17:55
evala im pravim na poddurjanite muje samo moje da propusne6 laka... ne e nujen ama 6tom ti haresva nqma lo6o,no ina4e BRAVO za tova 4e se poddurja6 =D> =D>

Public Enemy
10-31-2006, 18:02
Гледай сега приятел - обезкосмявай се - ама не навсякъде. Определено подмишниците и на по-надолни места трябва, но ако се обезкосмяваш на краката и т.н. това е прекалено. Освен това не е нужно да слагаш лак на ноктите - покажи, че си корав човек. Мъжката красота не е в нежност, а е груба красота ;)

Пепи Пекторалиса
10-31-2006, 18:26
Пич прави квото искаш, важното е да шибаш мацки. Гей си когато те бодат в гъза или ти бодеш мъже в гъза. :::

Аз не виждам смисъл в лакът за нокти ама щом те кефи кво толкова.

In4iTu_
10-31-2006, 19:59
Лакът за нокти е излишен :wink:

koalka
10-31-2006, 20:13
Ами въпрос на личен избор,но аз например не се кефя,като видя някой мъж с махнати косми на ръцете.Супер старнно ми е.Прекалената грижа на мъжа към себе си го прави да изглежда леко мекичък де.Тва за безцветния лак не го приемам много.То както е тръгнало...

anna_nalisiq
10-31-2006, 20:44
Какво мислите за "поддържаните мъже"?

'Ш ги скъсаааам:)Ххаха така де..адски много се кефя на такива момчета.Евалата пич!

morsmordre
10-31-2006, 20:55
Много се смесва цялата тази работа - гей и мъж.За всеки определен човек има определени норми, които определят кой е по-женствен (така наречените гейове) и кой е по-мъжествен.Всичко си зависи от това какъв искаш да бъдеш ти.Според мен в категорията "поддържан мъж" влиза спорта - не само фитнес, фитнес и пак фитнес, ами нещо по-активно, което те кара да се движиш повече - футбол, волейбол и плуване.Една моя приятелка ми е казвала няколко пъти "Ти си по-суетен и от мен", което е по принцип невъзможно, защото тя все пак е момиче и не пропуска да се огледа в някоя блестяща повърхност, а да не говорим,че 70% от приказките й са за това как изглежда.Това, което тя нарече суетност е всъщност стремежа ми да изглеждам по-спретнат - не обичам да ходя раздърпан като някой клошар.Или с някаква рошава прическа, когато знам, че ми седи десет пъти по-добре, ако мина с ръка през косата.Поддържания мъж или тийнейджър е този, който полага грижи за тялото си в границите на нормалното и не прекалява.Защото това се превръща в неосъзнат комплекс по някое време и наистина може да се нарече суетност, която приляга повече на жените :wink:
За пример давам себе си - спортувам (волейбол), което ми помага да се освободя от напрежението и поддържам форма, купувам си дрехи, които ми отиват, а не такива, които са модерни.А също така се грижа и за окосмяването - все пак има места, където не търпя да имам косми.Пример са мищниците.Е, сега се чудя какво да правя с космите по гърдите и корема, каквито си имам в излишък, макар че на мен ми отива с тях (а може и да е така, защото съм свикнал), но няма да се чудя още дълго какво да правя.
Важното е човек да прави нещо за фигурата си, за да не се превърне в лоена топка, ядяща чипс и гледаща CartoonNetwork по осем часа на ден.Не е здравословно, а и дните не минават пълноценно!

<==--OuT--==>

Theoatguy
10-31-2006, 21:06
Всеки трябва да е така ! Няма гейовци тука и т.н....

Секи ден къпане, лятото по 2 пъти, дезодоранти, кремове - абе прайш сичко възможно да не изглеждаш на... абе въобще всичко в името на красотата !

аз също слагам безцветен, мажа се с кремове, прая си маски, слагам си гланц на устните... туй не ме прави гей... къш на комплексарите. =; =; =; =; =; =;

11-01-2006, 09:41
Гледай сега приятел - обезкосмявай се - ама не навсякъде. Определено подмишниците и на по-надолни места трябва, но ако се обезкосмяваш на краката и т.н. това е прекалено. Освен това не е нужно да слагаш лак на ноктите - покажи, че си корав човек. Мъжката красота не е в нежност, а е груба красота ;)
haha majkata krasota bila v grubosta!4esto kazano kato vidq mom4e s nqkvi grubi race vse edno e kopal cql den na poleto napravo se otvra6tavam.

moonbeam
11-01-2006, 11:32
men li4no me kefqt poddurjanite (metroseksualni) muje,razbira se vsqko ne6to s granicite si,ne bih iskala pr mi da se "konti" pove4e ot men,pri tvoq slu4ay samo kato 4e li moje i bez laka,no ne e 4ak bolka za umirane,taka 4e =D>

NiMfOmAnKa
11-01-2006, 13:13
olii sladur4ii kfo tolkova go misli6 ti si nai normalen tfa Za mene e myj koito se poddyrja ;]]

jeditte
11-01-2006, 13:45
...

^sladyranka`
11-01-2006, 15:12
Li4no na men stra6no mi haresvat podarjani mom4eta !I ne mislq 4e e geisko .Dori udobrqvam kogato mom4etata si slagat balsam4eta za ustni .

e_l_i_z_a
11-01-2006, 15:15
Не е гейско!Дори е похвално!Няма да се изказвам по-подробно...достатъчно съм го правила в други теми..Само ще нахвърля неща,които за мен НЕ СА гейски.Прекрачването им или прекаляването вече са друг въпрос...
-обезкосмяване навсякъде
-балсам за устни
-кремове за лице-овлажняващи и слънцезащитни
-за дезодоранти и лосиони за тяло е излишен коментара-ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ СА
-скубане на вежди(ама да не са тънки.И не винаги е нужно.Задължително е само за момчетата "с една вежда")
-безцветен лак за нокти(за метълите може и черен :wink: )
-ходене на козметик(тва пък защо хората казват че е гейско незнам :-s )
-ако наистина много я е закъсал с пъпките,АМА В КРАЕН СЛУЧАЙ,може и мааааалко фон-дьо-тен.Ама трябва да не се забелязва...

11-01-2006, 16:03
Aз съм момиче и ще ти кажа едно - за мен си тъп гей, от чийто външен вид ще се отвратя 100%!
Ако искам лакирано и обезкосмено същество ще си хвана момиче - на тях им върви и не е отблъскващо!

Пфуу, ебати мъжете, кво ви става бе, дееба и путьовците, дееба!

Theoatguy
11-01-2006, 16:10
Aз съм момиче и ще ти кажа едно - за мен си тъп гей, от чийто външен вид ще се отвратя 100%!
Ако искам лакирано и обезкосмено същество ще си хвана момиче - на тях им върви и не е отблъскващо!

Пфуу, ебати мъжете, кво ви става бе, дееба и путьовците, дееба!

Физическата ти даденост може и да е на момиче, но като гледам държанието ти си по-зле от мръсен циганин.

jeditte
11-02-2006, 07:06
...

Тудор
11-03-2006, 17:49
Само да внеса едно разяснение - женствените мъже не са гейове. Казва им се метросексуални, заради това, че парадират с женствеността си. Примери - колко щеш - Бекъм, Бербатов, Гай Ричи, Брад Пит и т.н

tequila
11-03-2006, 20:23
лакът май наистина е излишен, но пък маникюра трябва да е на ниво . къси и оформени нокти. обезкосмяване на двете основни части е ОК \:D/

Amayo
11-03-2006, 20:34
Косъма е враг мой който трябва да бъде жестоко унищожен по най бързия начин. Хората без ТЕЦ да си пускат вуна. Освен туй доса всички яки мацки които съм срещал са категорични че не искат восмясали миришещи на пот селянчета които още не са си обръснали девствения мустак щото майка им не им дава.

Scarabey
11-03-2006, 20:39
Винаги са ме привличали мъже,които се поддържат.Но и аз съм на мнение,че лака е излишен :wink:

Th3WildAng3l
11-04-2006, 13:49
Какво мислите за "поддържаните мъже"?

'Ш ги скъсаааам:)Ххаха така де..адски много се кефя на такива момчета.Евалата пич!

drawers
11-04-2006, 14:03
подържани в рамките на нормалното все пак :)

[m!s$_k@pr!$]
11-04-2006, 14:41
men li4no me kefqt poddurjanite (metroseksualni) muje,razbira se vsqko ne6to s granicite si,ne bih iskala pr mi da se "konti" pove4e ot men,pri tvoq slu4ay samo kato 4e li moje i bez laka,no ne e 4ak bolka za umirane,taka 4e =D>
точно така! И мен ме кефят мъжете, които си обезкосмяват краката, ръцете и отдолу, а тва че си слагаш лак...няма лошо, ама според мен не е нужно :wink:

RAWRRR
11-05-2006, 00:05
Правят гащичките ми на паладка! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Evil_ChilD_f_
11-05-2006, 22:06
Еми един приятел съ6то си салга безцветен лак ... дори и понякога го карам да си слага от гланца ми ахах но това не го прави по-малко мъж се пак ...Нз може би ще е по добре без лака ... ;) но така или ина4е не пре4иш на никого ... така че пич прави си кфот си знаеш ;)) само не си бръсни краката адски тъпо е според мен ! ххххх :D :-D

sUn4O[hOuSe]
11-05-2006, 22:33
E kvo tyka kadet popro4etah izlezna 4e za nqkoi momi4eta mom4eta koito nesi brusnat karakata se selqni oMg.Seki si ima sobstveni razbiraniq i tva 4e nesi e obrusnal krakata neozna4ava 4e nese podurja.

ultra
11-06-2006, 02:03
Познавам момчета,които редовно си лакират ноктите.Единия даже си направи френски за бала си.И повярвайте ми 100% мъж си е :mrgreen: .Просто е много суетен.Лакира се иначе с безцветен редовно,скубе си веждите,целия е епилиран,прическа фърст дъ бест...Видиш ли го,няма забележка-може би щот си пада малко манекен.По-точно бих го определила като метросексуален тип.
Друг познат редовно си прави на някой от ноктите на ръцете фигурки някакви-цветенца,заврътулки...-кара приятелките на сестра му да го лакират.А покрай него и негови приятели се зарибяват.в първия момен и аз се SHOCK като го видях с черен лак на безименния пръст със розови цветчета на него,ама после ми стана весело \:D/
Тъй,че съм За поддържаните мъже.Било то и леко закачливо..
Да и да допълня като прочетох по-горе-балсам също си слага на устните,то моя бившия си слага зимата като му се напукат джуките.Сегашното ми гадже пък си поръча от AVON крем за ръце и се маже по 20 пъти на ден с него?!?!?,а бръснати крака..супер,щото направо правя асоциация и за по-нагоре-щом краката са бръснати и оная му работа ще е.А аз мразя космарляци.. ](*,)

pinky_f
11-08-2006, 19:19
obezkosmqvaneto i bezcvetniq lak ne sa lo6o ne6to za mujete, nali ne e rozov;) Hubava e gledkata na dobre poddurjano mujko tqlo, VSEKI bez zna4enie muj ili jena trqbva da se griji za sebe si. Nali ne se grimira6, 4ervisva6 i ne slaga6 4erven lak i ne nosi6 jenski ga6ti- kakuv e problema;) Pili si noktite, maji gi sus zazdravitel- nima e po-hubavo da hodi6 sus s4upeni i mruzni nokti, obrasul v kosmi? Mislq, 4e nqma nujda. A kvo razpravqt- mn im zdrave- tqh prosto gi e strah ot 4ujdoto mnenie, budi muj, otstoqvai svoeto! =D>

IdiOtKa
11-08-2006, 21:06
тва момче което се бръсне или обезкосмява краката и недаи си боже ръцете ..ми е толкова противен че напрау незнам ...не ме кефи и то вобще !