PDA

View Full Version : Отслабване и възможно ли е такова



stoj`o
10-31-2006, 09:10
Начи аз съм на 14 ,висок съм 1,60 и тежа 55 кг ...За момичетата съм си пухкав..има някакви предимства ,но искам да отслабна имам яко голям корем ,който слава богу не си личи много от блузите.
Баща ми бил на моята възраст дори по дебеличък и отслабнал 7-8 клас..като съответно станал и по-висок,но аз съм вече 9 клас и пораснах,но съм си се така "пухкав"
Чувал съм,че сега докато съм в пубертета не е хубаво да ходя на фитнеси и да правя диети понеже сега ръстъ ](*,)
А да и..ако не е лошо да се правят диети можете ли да ми кажете някаква ..само не искам да чувам "намаляне на хранъта" щот понякой път хич не ям или ям по-малко от майка си,а тя е много слабичка..
:smt017

bawarec
10-31-2006, 09:15
Мий като те гледам така можеш да започнеш да тичаш,плуваш,футбол,баскет ол или волейбол ти си реши.Яш повече плодове зеленчуци и пий много вода.Малък си за диети и няма да имат ефекет.За фитнес мисля,че ти е малко раничко [-X
Абе с две думи гледай да спортуваш редновно и да не се заседяваш у вас :D
Успех ако има нещо питай пак!

ст
10-31-2006, 09:23
Еми футбол не обичам,а пък баскетбол играя почти всеки ден..не мисля ,че това помага..все пак го правя за кеф :mrgreen:

bawarec
10-31-2006, 09:25
:wink: нещата стават с уприст цъкай си баскетбол яш плодове и зеленчуци пък то резултата ще дойде след време :roll:

ст
10-31-2006, 09:25
Уф,няма едит :o

Та попринцип течности също много пия и на плодове никога не отказвам :roll:
Явно просто ще си чакам да порасна \:D/

bawarec
10-31-2006, 09:28
чакай споко за никаде не бързаш па ако нищо не стана "живи и здрави" :mrgreen:

Пепи Пекторалиса
10-31-2006, 09:36
Спортувай, органичи сладките боклуци(вафли и други лайна) и си купи рибено масло малко си нисък за годините. Зависи баща ти колко е висок все пак.

ст
10-31-2006, 09:47
Емии баща ми е 1,92..
Като гледам тези от класа ми съм добре.. (има 3-ма по-високи от мен)
ама явно класа ми са яко ниски,ъ? :lol:
Пък да..много сладко ям..е не всеки ден ама ям солидно :lol:
(максимум един шоколад ,иначе ми става гадно..все пак май е много)