PDA

View Full Version : Moderated: Нека поговорим за здравословното хранене



PiLeto~UbieC
10-31-2006, 11:51
..... za zdravoslovnoto xranene . Kak se hranite - palnite si ustata s vsi4ko koeto namerite v hladilnika ili spazvate strog reejim na hranene ? Mislite li 4e e problem nezdravoslovnoto hranene ? Podigravate li se na po - palni deca ? Ami nadqvam se tematat da ima otgovori ...... :-D

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

SinisterDoll
10-31-2006, 12:19
На никого за нищо не се подигравам,защото всеки си има някакви недостатъци..не мисля,че е хубаво или културно :)
А иначе като съм гладна ям каквото намеря,каквото има..независимо по кое време,честно казано не ми пука.Ям си :smt016

goddes_of_the_death
10-31-2006, 12:19
нито ям сичко в хладилника, нито съм на диета, ям си нормално и не по много.мисля че е важно да се храниш здравословно ама не е от голямо значение за мен(най-вече зашото немога да го спазвам :-) ). и не, не се присмивам на закръглените хора [-( -тъпо е

marina star
10-31-2006, 13:10
a az pak sam na 2-te krainosti ili sam na dieta i qm po 2-3 qbalki na den ili qm po mnogo i nai-ve4e sladko moje bi nqma mnogo ne6ta koito da ne znam za hraneneto i dietite no prosto ponqkoga imam 4uvstvoto 4e se 4uvstvam po 6tastliva kogato qm kakvoto i kogato mi se qde
ne ne se prismivam na palni hora za6toto i az samata sam puhkava :lol:

SINDEL
10-31-2006, 14:03
Ям сякви боклуци, 4естно казано. Изобщо не живея здравословно. Но пък не дебелея щот хапвам веднъж на ден и нямам голям апетит. Освен преди цикъл.. тогава ям като разпрана. И виинаги ка4вам 1-2 кила :(

batkodoki
10-31-2006, 21:46
във вашата възрастова група всякави екзалтаций на тема "здравословно хранене " са безпредметни, ако не и вредни :)
рано ви е още да броите хапки и калории :)