PDA

View Full Version : Pomo6t-kak da ubedq na6ite da si boqdisam kosata 4ervena?



Wild_angel
11-01-2006, 05:49
Moje bi sum mn malka,no naistina iskam da stana 4ervenokosa...Kak da ubedq na6te da se suglasqt?Az bix go napravila i bez tqxnoto suglasie-oba4e sled tolkova pregre6eniq :-D mislq 4e ve4e 6te me izselqt ot nas... PS Sry za 6liokavicata ama sum v pc club

MuJIoTo
11-01-2006, 07:41
Опитай се да поговориш с тях и да им обясниш колко много искаш червена коса. В крайна сметка косата расте и ако не ти хареса няма да си червена завинаги, само много дълго време :wink:

i'm so excited!
11-01-2006, 08:10
можеш да си я направиш червена с шампоан-оцветител, ваште ще са по-склонни да се съгласят. а и ако не се харесаш, ще се отмие :D

Sweety-Tweety
11-01-2006, 09:55
можеш да си я направиш червена с шампоан-оцветител, ваште ще са по-склонни да се съгласят. а и ако не се харесаш, ще се отмие :D
Да и така ще разберат че не ти/ти отива и ще са посклонни да типозволят или забранят.

christina_aguilera
11-01-2006, 21:25
Ако толкова се смяташ за малка или ако наистина си такава по-добре недей да я боядисваш.Както по-горе казаха пробвай с оцветяващ шампоан :)

jeditte
11-02-2006, 06:35
Аз се правих с шампоан, аам не ми отива изобщооооо,ужас.Добре че не се боядисах с боя.Една приятелка се прави с къна,косата и е много добре(щото тя подхранва все пак),но е голяма цапотия...Иначе тя е единственото момиче,на което такава коса отива-някак си съответства на тена,на лицето,на стила и...Но все пак не отива на всеки.Пробвай перука и ще разбереш дали ти отива,тогава действай ако ти хареса. Но червената коса е претенциозна-не си съответства с всички цветове дрехи и т.н., трябва да се има предвид...И какъв тен имаш?Ако си по-скоро жълтеникава ще те направи бледа,червеното отива на по-розовите хора.А естествената ти коса?Ако е светла да не станеш морковено-рижа като сложиш боя?Ако е много тъмна пък може да не стане желания цвят...Изобщо на опаковките и мострите е хубав цвят,на приятелка отива,но как ще е на твоята глава?Иначе винаги има вариант да се подстрижеш ако не ти хареса,но малко от вас са като мен(коса до кръста изчезва при първото хрумване и караш на момчешка дължина...)Така че помисли добре дали наистина искаш, или е просто временна прищявка...

fire_spark
11-02-2006, 10:57
можеш да си я направиш червена с шампоан-оцветител, ваште ще са по-склонни да се съгласят. а и ако не се харесаш, ще се отмие :D
Да и така ще разберат че не ти/ти отива и ще са посклонни да типозволят или забранят.
не няма,аз се изрусявам, но само с боя.вси4ки много харесват как ми стои освен майка ми и то не за друго а за6тото си овреждам косата.така 4е те ако са си решили 4е не им харесва едва ли може6 да направиш нещо.
според мен си я направи НО НА ФРИЗЬОР за да не земе нещо да се прецака.като ги поставиш пред свършен факт нищо не могат да направят :wink:

lunnoto_momi4e
11-02-2006, 12:24
Probvai s kuna-nqma pri4ina da ne se suglasut-az predi okolo 2-3 sedmica se pravih s 4ervena kuna i po4ti se otmi.... :wink:

awanturistkata{P}
11-08-2006, 15:15
da ti kaja i az baq davah zor za toq 4erven cvqt....ma sled kato se napravih mi mina meraka...probvai s kana ako ti e tamna kosata lesno 6te se izmie moita e svetlo kestenqva i nemoga da q otmiq ve4e 9 meseca sedi edno gadno rijavo ve4e po4na da si dobiva cvqt na moita kosa...oba4e e ko6mar kato po4ne da ti pada...zaradi rijavoto...pomisli si hubavo dali iska6 da si 4ervena i da opredeleno parvo probvai s kana...rano lil kasno pone pada..