PDA

View Full Version : hormonalen problem???



11-01-2006, 10:31
zna4i az sam momi4e i imam super mnogo kosmi i navsqkade dori po gardite abe kato na mom4e sa po4ti.ujasno e!spored vas tova hormonalen problem li e?i ako da kakvo moje da se napravi?blagodarq predvaritelno!

Slave4You
11-01-2006, 10:39
ами то е нормално с възрастта да се окосмяваш ама чак толкова не е . Просто някои хора имат повече косми от други.Мисля че няма как да махнеш напълно проблема.

deem(unregistered)
11-01-2006, 11:43
Би могла да опиташ с Егологията,открита от Димитър Захариев.По-скоро той я е систематизирал в наука,не точно я е открил.Тя може да ти помогне ако на тила ти има характерен червен белег на състоянието Синдром на Емоционалния Срив (СЕС).
За повече информация можеш да използваш някоя интернет търсачка или да погледнеш темата 'За Депресираните' в клуб 'У дома'.

SwEeT_pAiN_F
11-01-2006, 15:51
Zdravei,
tva mi namirisva na tochno hormonalen problem. I nai veche na kisti na qichnika. Imash li myjki tip okosmqvane? T.E. po krysta, po korema no triugylno, rycete i krakata i po gornata ustna? Pri men beshe taka no malko po-leko i hodih na ginekolog i vednaga mi otkriha polikistoza na qichnika. Ne e strashno!! Hvane li se navreme vs she e okay!!!! Ako te boli predi da ti doide syshto moje da e priznak na tva. Taka che... govori s maika si i otidi na gin. pregled, ako ne ti pomogne to pone nqma da ti navredi. :)
Kysmet!