PDA

View Full Version : Бързо, ефикасно и безболезнено



11-01-2006, 12:49
търся си някакъв медикамент, с който да обезкосмя краката си без да се налага да употребявам кола маска, епилатори и всякакви неща от тоя тип, причиняващи болка. държа между медикамента и космената ми покривка да протече химична реакция, а не физична. демек някакво мазило, крем и т.н., а не със самобръсначка, който не само да намажа и измия, но и да действа.

radito
11-01-2006, 13:11
krem-depilatoar :-s

Kam4eto
11-01-2006, 15:02
леле какви обяснения...човече не си ли чувал за крем-депилатоар?! Само за информация, че май не си много запознат-този начин за обезкосмяване е най-краткотраен. Другия безболезен начин е лазерна епилация, но е доста по-скъпо

11-01-2006, 15:13
krem-depilatoar :-s
e 4e to kato br1sna4a - se laina !
:smt019

YouR_PoisoN
11-01-2006, 15:18
krem-depilatoar :-s
e 4e to kato br1sna4a - se laina !
:smt019
deeba, 4e ti ko iska6, hem 5 leva v djoba hem v raq, de go davat taka.
Kat ne ti otturva hodi kosmata!!!

11-01-2006, 15:52
депелатоара го знам. не ме устройва, за това съм и написал темата. :)

Forslor
11-01-2006, 17:50
търся си някакъв медикамент, с който да обезкосмя краката си без да се налага да употребявам кола маска, епилатори и всякакви неща от тоя тип, причиняващи болка. държа между медикамента и космената ми покривка да протече химична реакция, а не физична. демек някакво мазило, крем и т.н., а не със самобръсначка, който не само да намажа и измия, но и да действа.
Еми безболенено = крем депилатор "VEET" напр.
Пък таз реакция където искаш да протече, отиваш в USA търсиш най-големия козметичен център ,"изръсваш са" 2000-3000$ (може и повече) и са кефиш на "реакций".
Дрyгият вариант е да търсиш тук в БГ козметичен център - с лазер (пак е скъпо ,но няма да се налага през седмица да се бръснеш).

YouR_PoisoN
11-02-2006, 06:58
търся си някакъв медикамент, с който да обезкосмя краката си без да се налага да употребявам кола маска, епилатори и всякакви неща от тоя тип, причиняващи болка. държа между медикамента и космената ми покривка да протече химична реакция, а не физична. демек някакво мазило, крем и т.н., а не със самобръсначка, който не само да намажа и измия, но и да действа.
Еми безболенено = крем депилатор "VEET" напр.
Пък таз реакция където искаш да протече, отиваш в USA търсиш най-големия козметичен център ,"изръсваш са" 2000-3000$ (може и повече) и са кефиш на "реакций".
Дрyгият вариант е да търсиш тук в БГ козметичен център - с лазер (пак е скъпо ,но няма да се налага през седмица да се бръснеш).
през седмица... :shock: :-s

{Sweet_Dreams}
11-02-2006, 07:54
Ако немриш такова нещо,което търсиш се обади че много го искат!

Forslor
11-02-2006, 09:14
търся си някакъв медикамент, с който да обезкосмя краката си без да се налага да употребявам кола маска, епилатори и всякакви неща от тоя тип, причиняващи болка. държа между медикамента и космената ми покривка да протече химична реакция, а не физична. демек някакво мазило, крем и т.н., а не със самобръсначка, който не само да намажа и измия, но и да действа.
Еми безболенено = крем депилатор "VEET" напр.
Пък таз реакция където искаш да протече, отиваш в USA търсиш най-големия козметичен център ,"изръсваш са" 2000-3000$ (може и повече) и са кефиш на "реакций".
Дрyгият вариант е да търсиш тук в БГ козметичен център - с лазер (пак е скъпо ,но няма да се налага през седмица да се бръснеш).
през седмица... :shock: :-s
Оффф образно казано!!!