PDA

View Full Version : Дайте си помоща ,защото почти на всеки му се е случвало...



pitam samoooo
11-01-2006, 16:49
... да пропуши например на 13.Аз пропуших преди около месец и нещо.Този месец на 18-ти трябаве да ми дойде ,но още не ми е дошло.За пръв път ми дойде миналата година Ноември месец.Не ми идваше редовно понякога ми е прескачало.Август и Септември ми идваше на една и съща дата ,но Октомври не...интересно ми е дали заради това може да ми е пропуснало ????дали има нещо общо с цигарите?



Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

SweeT_PussycaT
11-01-2006, 16:55
eх тез цитари беей и като пропуши какво роги ли ти поникнаха?? :evil: няма нищо общо с цигарите първо вземи научи за менструацията а после тръгвай да пушиш! не е от цигарите

11-01-2006, 18:10
Naprotiv!Mn qsno,4e cigarite imat ob6to s menstruaciqta pri tova mn ob6to!Cigarite vredqt na normalnoto razvitie na organizma,osobeno kakto sega ti si to4no v tazi vazrast,a menstruaciqta e 4ast ot tova razvitie...Kak nqma da ima ob6to???A dali sega v tvoq slu4ai e ot cigratite :-k Ima veroqtnost,no po princip kogato za prav pat ima6 menstruaciq tq ne moje vednaga da se stabilizira,a trqbva vreme!

christina_aguilera
11-01-2006, 20:35
Споко,не е от цигарите :wink:

Made_of_Pain
11-01-2006, 21:43
Ба си сметките ...............
Грее ме, кога ти идва...
Първите 3 години цикълът е нередовен!!!!
Ако толко те гризе тва за цигарите... не си търси причина, а просто СПРИ .... :roll: :roll: :roll:

SINDEL
11-02-2006, 09:17
Не е от цигарите, спокс
Пуша от 2 години и нищо ми няма на цикъла
От времето е или пък щото не ти се е регулирал още