PDA

View Full Version : Изсветляване на косата



aBnOrMaL_BaBy
11-02-2006, 12:12
Косата ми е черна, искам да си изсветля една част от нея(бретона) за да добия искания от мен цвят. Как да го направя?

fire_spark
11-02-2006, 12:32
еее пи4,много добре го обясни :wink:
щом е 4ерна колко искаш да я изслетлиш?да стане кафява,руса,сивееща??и сам ли искаш да го правиш??по-добре отиди на фризьор защото с изрусяването нещата могат да се объркат доста и да станеш оражев :wink: но пък в крайна сметка после винаги моге6 да я обръснеш O:)
ако си решил да го правиш в домашни условия си купуваш блондор или в козмети4ен магазин питаш за едно синьо прах4е за изсветляване на косата(не си спомням как то4но се казва6е :oops: ) и действаш O:)

Kisses_P
11-02-2006, 13:18
еее пи4,много добре го обясни :wink:
щом е 4ерна колко искаш да я изслетлиш?да стане кафява,руса,сивееща??и сам ли искаш да го правиш??по-добре отиди на фризьор защото с изрусяването нещата могат да се объркат доста и да станеш оражев :wink: но пък в крайна сметка после винаги моге6 да я обръснеш O:)
ако си решил да го правиш в домашни условия си купуваш блондор или в козмети4ен магазин питаш за едно синьо прах4е за изсветляване на косата(не си спомням как то4но се казва6е :oops: ) и действаш O:)
точно син прах се казва. има го на фирма евтерпа. на кутията е показано от какъв цвят коса какъв цвят се полу4ава след изсветляването, като изсветляването зависи от това колко време държиш синия прах на косата.

aBnOrMaL_BaBy
11-02-2006, 13:22
еее пи4,много добре го обясни :wink:
щом е 4ерна колко искаш да я изслетлиш?да стане кафява,руса,сивееща??и сам ли искаш да го правиш??по-добре отиди на фризьор защото с изрусяването нещата могат да се объркат доста и да станеш оражев :wink: но пък в крайна сметка после винаги моге6 да я обръснеш O:)
ако си решил да го правиш в домашни условия си купуваш блондор или в козмети4ен магазин питаш за едно синьо прах4е за изсветляване на косата(не си спомням как то4но се казва6е :oops: ) и действаш O:)

Като за начало - момиче съм, да ми говорят в мъжки род не ми е от любимите неща, и едва ли мога да се обръсна.
Щом искам да я изсветля толкова, че да хване по-добре друг цвят отгоре, значи се предполага че искам максимално...;)
И мерси 8)

fire_spark
11-02-2006, 14:51
оф много сори :oops: какво да се прави - във форумите е така :wink:
максимално ще ре4е да ти стане бяла косата ли?защото принципно това е максималното изрусяване.но какъвто и резултат да искаш най-добре първия път отиди да ти го направи професионалист.

christina_aguilera
11-02-2006, 19:12
Ми със супра ама по-добре отиди на фризьор,там да ти го направят O:)

TSecret
11-03-2006, 18:07
otidi na frizior i kaji da ti mahnat 4ernata boq s color remover (ima go samo v salonite) i sled tva da ti izsvetlqt kosata sas efasor(supra na loreal,koqto ne gori kosata kakto ostanalite supri) i se stiga do po4ti bial cviat... tova e nai bezvrednoto koeto moga da ti kaja.... i za nai burs efekt de...