PDA

View Full Version : тарйно изправяне на коса-въпроси...



deskata_valerugo1703
11-02-2006, 19:51
Здравейте! Искам да попитам дали някои си е правил процедурата за трайно изправяне на косата. Доволни ли сте, какво точно представлява процедурата, има ли траен ефект наистина...абе каквото знаете по тази тема го напишете :)
10х предварително

christina_aguilera
11-03-2006, 15:12
Не знам много за това,но един път като гледах пълна промяна и там една жена,която беше с къдрава коса искаше да си я изправи,но фризиорите и препоръчаха да не го прави,защото силно уврежда косата и още повече ако е боядисана

Ivchet0
11-04-2006, 18:26
еми аз си изправях косата с къдрин стоеше супер и хубавото е че там дето изправено си стои така докато не израсте на ново косата обаче няма да повторя щото много ми повреди косата стана суха и се късаше :)

lunnoto_momi4e
11-04-2006, 19:22
az puk si q izpravqm s presa i durji okolo 3-4 dena... :wink:

Th3WildAng3l
11-04-2006, 19:55
И аз с преса я изправям. Доста време държи при мен - 3-4 дни има.

ultra
11-06-2006, 02:43
3-4 дни..вие не си ли миете косите :-k :::

Nadelina
11-06-2006, 06:35
Edna moq priatelka si izpravi kosata za nqkolko meseca.. I mislq che imashe dobar efekt.. dovolna ostana.. Chesno kazano ne znam kakva e procedurata ama ako otidesh pri friziorka vqrvam che shte znae poveche za da ti obqsni.. :P

e_l_i_z_a
11-06-2006, 13:18
Ами във различните фризьорски салони процедурите се заплащат различно....една моя фр си я беше изправяла трайно около 40 лв мисля че беше и остана доволна. :wink: Аз моята още се чудя какво да я правя...то сега и с тва влажното време :roll: Ужас,затва всеки ден ставам по-рано за да може като мина през банята и хубаво да я наглася първо със сешоар,после с преса и накрая и слагам вакса :| И тва всеки ден или през ден(ако се успя и нямам време да я мия,че само душ си взимам набързичко),ама то сега,пак повтарям,в това влажното време много много файда няма...и все пак си представям какво ще е ако не я изправям :shock: O:)

IdiOtKa
11-06-2006, 19:46
хмм изправяне ....троино изправяне ...хммм интересна раута маина ... ! незнам за какво става вапрос но е интересно ..

Joey Tempest
11-06-2006, 20:47
Трайното изправяне става по химически път. Нещо като студеното къдрене е и изтощава адски зверски косата. Ще заприличате на проскубани кокошки. Още повече, че отдолу ще ви расте чуплива/къдрава коса и ще бъде меко казано грозно. Поразпитайте из фризьорските салони (кварталните, където все още правят трайно къдрене и изправяне) за какво става въпрос.

12-02-2006, 20:04
Preporychaite mi nqkoq hubava presa koqto naistina da izpravq..te sa mnogo modeli i ne moga da precenq kakva da si vzema...:}}

ProstoAz
12-02-2006, 20:08
Joey Tempest, косата расте от корените, не от краищата... :shock:

Joey Tempest
12-02-2006, 23:21
Съжалявам за оффтопика, но никъде не съм казал, че косата расте от краищата. Може би неправилно си разбрала понятието "отдолу", което може би не е и най-точното и коректно използвано тука, така де разбра ме какво имам предвид.

evil_lady_in_black
12-03-2006, 07:57
Трайното изправяне става по химически път. Нещо като студеното къдрене е и изтощава адски зверски косата. Ще заприличате на проскубани кокошки. Още повече, че отдолу ще ви расте чуплива/къдрава коса и ще бъде меко казано грозно. Поразпитайте из фризьорските салони (кварталните, където все още правят трайно къдрене и изправяне) за какво става въпрос.
:smt023