PDA

View Full Version : Дрехите за зимата



pinky_f
11-03-2006, 14:36
Zimata obli4ate li se po-debelo. Nqmam predvid pulover, botu6i i debelo qke, ami 4orapoga6tnik pod dunkite, potni4e ili bodi vmesto na golo pulovera. pod pulovera nosite li i o6te nqkakva bluza? Na6te me karat da se obli4am po-debelo, ako mi se podade malko ot goliq krust i zapo4vat da mi opqvat da se obli4am pove4e. A ne sum nikak zimorni4eva i ne mi se iska da se obli4am prekaleno. Pri vas kak stoqt ne6tata?

т.7
krem4et0

christina_aguilera
11-03-2006, 15:03
Еми да,няма да се разболяваме сега я :wink: Слагам си потник,чорапогащник по-рядко,защото не са ми много удобни.Иначе не се навличам с по 10 блузи,просто слагам една по-дебела и така :)

11-03-2006, 15:04
Да бе .. гол кръст, ти луда ли си? Сега си млада, здрава, остава и да ти има нещо, ама след 20-30 години ще си се чудиш на акълеца за къф кур си се гологъщела. Бодито е най-удобно. Пази ти кръста и няма как да ти се извадиот дънките (примерно вместо да се запазсваш с някакви потници и работи). Кфо толкова?

SinisterDoll
11-03-2006, 15:13
Аз нося бодита..добре ми е с тях и кръста ми не е отвън.Не мърдам без него щот имам и проблеми с бъбреците,така че..
А за повече блузи ..обличам една дебела и отгоре яке,или най-много 2 да съм обличала и якето ..тфа е..
А чорапогащници не нося,не ми е удобно с тях.. :::

[m!s$_k@pr!$]
11-03-2006, 15:55
Аз нося бодита..добре ми е с тях и кръста ми не е отвън.Не мърдам без него щот имам и проблеми с бъбреците,така че..
А за повече блузи ..обличам една дебела и отгоре яке,или най-много 2 да съм обличала и якето ..тфа е..
А чорапогащници не нося,не ми е удобно с тях.. :::
точно 8)

™bLaCk`RoSe™
11-03-2006, 16:22
Нося боди.Много ми е удобно и не се занимавам с потници.Малко по зиморничева съм,но не се навличам.Един панталон или дънки и пуловер.Не носа чорапогащник-само в случай че навън е -20 :D

psycho_girl
11-03-2006, 16:45
navli4am vsi4ko, koeto vidq, bodita, 4oapoga6ti, ako moga vsi4kite si drehi 6e oble4a.....takava sum :mrgreen:

rusalkata_
11-03-2006, 16:51
ъъъ аз съм доста зиморничава :oops: :? зиме,лете ръцете са ми винаги студени и затова по принцип зимата се обличам така че да ми е топло.
нося боди,защото наистина е удобно и ти пази кръста,по-дебели блузки,пуловери и т.н.чорапогащници и аз не обичам. :roll:

vignete
11-03-2006, 17:09
Мразя бодита...впиват ти се в задника и сланините [-(
пък аз и лятото си ходя с по няколко потника или блузи, та май и зимата в повече на са зле 8)

[B]a[N]D[i]T[k]a
11-03-2006, 17:16
heh ami sq napoleduk nito bodi slagam nito 4orpogashti :lol: to ako e za vupros 4orpogashtnik ne sum vijdala ot 5 klas.. napravo si slagam bluzata ili pulovera otgpre

ProstoAz
11-03-2006, 17:40
Не нося такива "екстри", никак не ми харесва да се навличам. Нашите вече са се примирили и не ми опяват. До 6-ти клас им се водих по акъла, сега аз си решавам какво да обличам. :wink:

moonbeam
11-03-2006, 17:48
obli4am si bodi,po4ti redovno i 4orapoga6tnik,poneje 4akam super mnogo po spirki i trqbva :mrgreen:

Bonbonenata
11-03-2006, 18:15
Като ескимос съм :mrgreen: Не нося бодита, но като гледам колко хора носят - може би пък все пак е удобно :-k Обикновено нося тениска, блуза, пуловер + дънки, 2 чифта чорапи и ботуши, по възможност дебело яке или ако можем да си позволим - палто. Абе верно съм като ескимос :mrgreen:

sweet_lina
11-03-2006, 18:23
Ми аз не съм мн зиморничева,но когато е студено нося обезателно боди и от тези чорапи по-дългите до под коляното,защото и аз не мога да понасям чорапогащника, дънки или панталон,дебело поло или обикновена блуза и някакво горнище.И якето или кожуха зависи какво вали наванка,и ботушки.

ludo_mace
11-03-2006, 19:32
Ми аз не съм мн зиморничева,но когато е студено нося обезателно боди и от тези чорапи по-дългите до под коляното,защото и аз не мога да понасям чорапогащника, дънки или панталон,дебело поло или обикновена блуза и някакво горнище.И якето или кожуха зависи какво вали наванка,и ботушки.
И аз съм ТОЧНО така http://smilies.sofrayt.com/%5E/a0/baby.gif

miloto_girl_4e
11-03-2006, 19:59
Доста съм зиморничава ...
Без боди от нас зимата не мърдам [-X Имам цистит и .. си пазя кръстта доста :) Не се занимавам с потници, защото са супер неудобни и досадни..
Относно чарапогащници - не си слагам, не са ми удобни, не изпитвам и нужда..
Обикновено зимата съм с боди, някаква блузка и отгоре пуловер или суитчър :) :wink:

elize
11-03-2006, 20:02
Аз редовно си ходя с бодита - по - удобно ми е, а и е по - топло. По принцип съм зиморничава и обичам да ми е топло, ама чак пък няколко блузи - по - добре една по - дебеличка. Чорапогащник слагам само, ако е много студено. По - добре е зимата да се пообличаш повече, защото бъбреците адски много се скапват. Моите успях да "подредя" няма и за две зими с гол кръст. Въобще не слушах нашите, и се сещате, че сега много съжалявам,нали? Така, че сами си правете изводите дали има нужда от чак такава гъзария?!

adoration_
11-03-2006, 21:00
hodq s bodi zaduljitelno... krustut mi nikoga ne e gol i e mn po-udobno ot potnicite.4orapogashti- samo pri uslovie,4e e strashno studeno... ina4e za zimata sa mi mn udobni 4orapkite,koito stigat malko pod kolqnoto ;) po-debela bluzka i qke... ;)

SweetBunny
11-03-2006, 22:21
Много съм зиморничева. Крайниците на ръцете и краката редовно да ми студени :( дори и с ръкавици и дебели ботуши пак е така :?
Бодита нося редовно, но чорапогащници под дънки - не :)

Angel_Girl
11-03-2006, 23:02
Аз пък немога да нося бодита, защото не са ми удобни, но нося безшевни потничета, пуловер или 2 блузи, якето, чоропогащи не нося - не са ми удобни, за това нося по далги чорапки, ботушки, якето, шал и ръкавици.

GLeZoRanA
11-03-2006, 23:39
Ооооо без боди от нас не мърдам особенно сега.Чорпогащник рядко нося... освен ако не е особено голям клинч предпочитам чорапките до над коленете :-D .

Kar4eto
11-04-2006, 08:19
Ами стане ли малко по-студено веднага си обличам бодито (най-често още в началото на октомври)...Чорапогащници и аз не обичам да нося,ама като е за мое добро слагам ама чак в края или средата на ноември (или като падне сняг) :wink: Хубаво е да се обличаме макар и на някои да не им харесва - света не свършва като облечеш боди и чорапогащник :wink:

Jamalska
11-04-2006, 08:25
Амм аз принципно зимната ходя супер навлечена и ми е мн гот щото мразя да ми е студено.Хъм чорапогащници не нося...дълги чорапи става...Иначе като се почне от блуза,още една блуза,суитчър и яке...и накрая се увствам като дебело плюшено мече;)

^FaiNt^F
11-04-2006, 08:53
Еми...боди задължително. Ако съм с пуловер суичър не обличам, ако съм с блуза-суичъра е задължителен. Чорапогащник не обичах....обаче напоследък и тва заобличах :lol: или поне едни дълги чорапки...много важно нещо са чорапите, особено като ходиш с кецове през зимата :lol:

midnight...
11-04-2006, 11:20
лелее аз зимата просто без боди и до магазина не ходя честно казано защото на другия ден веднага съм хремава :roll:
не нося чорапогащници, но нося чорапки до коленете :mrgreen:

reason
11-04-2006, 12:16
Чоропогащници не обичам,ама нося.Смъкват се,набират се,но ги слагам.По някой път съм с тея дългите чорапи,но вече е рядкост.Иначе и аз съм с боди.

tainstvenata
11-04-2006, 17:14
az nosq bodi 6toty mn lesno se razbolqvam :evil: oba4e 4orapogashtnici ne 6totyyy sa mi mnogoo gadni,ne sa mi odobni i ne i haresvat

SuPeRSlaDkA
11-04-2006, 20:54
Нося боди.Много ми е удобно и не се занимавам с потници.Малко по зиморничева съм,но не се навличам.Един панталон или дънки и пуловер.Не носа чорапогащник-само в случай че навън е -20 :D и аз съм така =P~

^sladyranka`
11-05-2006, 08:01
Ami az zimata se navli4ams tra6no mnogo !Pod dankite si slagam debel klin,a po bluzata/polover4eto zadaljitelno bodi (oba4e s bikini,a ne s pra6ka) ,i otgore jeletka ili nqkoe platno gorni6te.Daje nqkoi pat ako mi e mn studena si slagam dva 4ifta 4orapi(edni po tanki i edni mn debeli ).Sled tova debelo dalgo qke,6al ,6apka i rakavici.
Emi tova e ot men :-)

iiirish
11-05-2006, 10:29
ами тъй като в даскало е ужасно студено дори когато има парно винаги гледам да се облека с нещо по-топло, че й без друго лесно ме хващат разни вируси и грипове.
нося боди, защото иначе ме болят бъбреците с гол кръст, една много тънка блузка, а върху нея вече блузата, която е по-така ;) иначе чорпогащници не нося :? дразнят ме като ми се впият в краката :smt012

Briseis
11-05-2006, 11:37
О...аз нося боди още от септември.Все ми е студено на кръста и без боди не мръдвам.Нямам оросяване на крайниците и нося ръкавици чак до април.Зимата без шапка също не мога.Смешна или не, здравето е по-важно.Имам дебело яке, а сега ще си вземам нещо като палто, такова по-длъжко.Иначе дебел панталон, 3/4 чорапи, бутуши, боди и пуловер/блузка... :roll:

11-05-2006, 18:17
Аз се обличам стабилно.С гол кръст дори лятото рядко ходя...Значи, есенно време,докато не е много студено
:arrow: блуза,дънки,къси чорапи и дънково яке,обувки
При по-студено(около 10 градуса)
:arrow: боди,клинче(вместо чорапогащи),блуза,дънки(джи нси), някакъв пуловер,кожено яке,боти
При много студено,заснежено(под нулата)
:arrow: боди,клинче,два чифта чорапи+едни вълнени,дебел панталон, тънка блуза,дебело поло и пуловер(вълнен),отгоре дебело яке, дебели боти тип кубунки, шапка, шал и ръкавици(два чифта едни върху други)
Често ми се смеят ама не мога да търпя да ми е студено, не ми пука хич че приличам на мечка,не отивам на модно ревю я!Пък и като имам много дрехи,като вляза на топло се събличам малко по малко...Да не забравя че спя с чорапи от септември до май...В момента съм вкъщи, с поло,пуловер,дебел анцуг и терлички,а печката е запалена.Зиморничава съм си.Дори лятото си нося по някоя блузка-за всеки случай...Ако съм по потник и къси гащи значи трябва да е над 30 градуса :mrgreen:

ultra
11-06-2006, 02:26
Ооо ами и аз не обичам чорапогащници,ама като забръска големия сняг,се принуждавам и слагам,чорапи-дълги за предпочитане.Боди задължително,някой пуловер,пък може и тънка блузка отдолу,джинси щото повече топлят от дънките или други панталони през зимата в големите студове и накрая ако е -15 С,съм като нинджа :smt027 -със шапка (с козирка или пухкава) и шал,ръкавици също.

SweetYGirL93
11-06-2006, 13:11
Аз нося боди много е удобно и не ти е гол кръста с него. Понякога си слагам и една малко по-каси4ка блузка отгоре.Ама не нося чорапогащник може по далги чорапки :-)

11-06-2006, 18:42
4orapi, 4orapoga6tnik, potnik ili bodi, dabeli 4orapi, botu6i do kolqnoto, dulgo zimno qke , bluza, pulover

Pezzzz
11-17-2006, 18:06
Баба ми е изплела много хубава дрешка с нетърпение искам да застудее да си я нося \:D/

{Sweety_f}
11-17-2006, 19:06
ами и мен ме карат да се обли4ам по дебело ,но аз се обли4ам ,защото много лесно се разболявам и....

IlLuSi0nS`
11-17-2006, 19:52
не нося чорпогашници ( как се пише тфа?! ), бодита, потници и т.н.
дънки, дебела блузка, якето и ботушите ми стигат..

malko mace
11-25-2006, 10:07
Ami pod pantalon ili dalga pola vinagi slagam chorapogachtnik zimata i chorapi,v momenta hodia samo s chorapogachtnik,bez chorapi navan,zachtoto ne e tolkova studeno i botuchite mi sa debeli,slagam i vinagi potnik pod bluzite,po princip slagam i teniska s potnika,no poneje ochte ne e tolkova studeno-samo potnik!Ne nosia bodita-prosto ne sa mi mnogo udobni i izpolzvaemi!

DevilWish
11-25-2006, 11:02
Потници и чорапогащници - никога.Бодита мразя.Ходя си с голия кръст колкото и да ми мрънка майка ми!

lunnoto_momi4e
11-25-2006, 11:03
И наще само викат да се обли4ам по-дебело,ама аз си нося само бодита,не оби4ам потници,а и чорапогащник не нося.Иначе съм с една,2 блузи и отгоре якето

babi_girl
11-25-2006, 12:53
az si slagam 4orapoga6tnik i bodi. otgore nosq dynki i puloveri. i nai nakraq boty6i i qke. v moq grad (sandanski) e dosta toplo za kraq na noemvri i ne slagam tolkova debelo qke.

Jeni17
06-11-2008, 13:13
оо аз зимата съм като подарък опакована направо - боди,дебели фанели поне две,кожух,ботуши,задължите но шал,шапка и ръкавици,дори да е по топло времето...свикнала съм с много дрехи и не мога без тях в студа.

babylove
06-11-2008, 16:48
az nosq bodi... mnogo e udobno ako se navedesh ili ne6to podobno ne ti se vijda krysta i taka se zapazvat bybrecite, s 4orapoga6nik hodq mnogo mnogo rqdko

TheNewReligion
06-11-2008, 21:08
Чорапогащник под дънките не нося . Ботуши също не нося , ходя със зимни кецове . Пуловери също не нося , защото никога не съм се харесвала . Дебело яке си имам и го нося , а под него съм със суитчър и под суитчъра съм с блуза с дълъг ръкав . Боди също нося , но по-рядко . :)

Glezanka
06-11-2008, 21:10
Не нося чорапогащници,но съм с две ръце за бодитата.

Isabelle
06-12-2008, 18:28
Не съм зиморничева.Гледам по-леко да се обличам - иначе не се търпя.Толкова мн дрехи ме изнервят и направо ме побъркват :o :o :(

sodomicdream
06-12-2008, 18:39
ми.. аз съм си зиморничава и зимата без бди не смея да си подам дори носа навън, защото кръста не ми се иска после да ми създава проблеми. От тази година удобно-неудобно се научих да нося чорапогащи от тези... ултрадебелите, а не найлонките. Ходя с едно кожихче и полуполо. Ръкавици, шапки шалове.. всичко както си му е реда.
Ходя или със зимни кецове или с боти с много висока платформа, за да ми е наистина топло, а да и.. има едни много сладки хавлиени чорапки :-)
и тях ;)

donkihot
06-12-2008, 19:30
единствено боди...просто защото ме е страх за бъбреците ми..

Carmen_Kass
06-12-2008, 21:30
Определено си се обличам добре.Потник и боди задължително,едно сако и по-дебел черен панталон с ръб и палтенцето.Ако е по-студенко си слагам 3/4 чорапи от онези цветните.А когато съм по-спортно пак боди и отгоре някакъв блузон,чорапогащник и анцуг и едно спортно яке.В общи линии обичам да ми е топло.

Ms.Lonely
06-12-2008, 22:09
Определено си се обличам добре.Потник и боди задължително,едно сако и по-дебел черен панталон с ръб и палтенцето.Ако е по-студенко си слагам 3/4 чорапи от онези цветните.А когато съм по-спортно пак боди и отгоре някакъв блузон,чорапогащник и анцуг и едно спортно яке.В общи линии обичам да ми е топло.
А , извинявай на колко си ? :)

Jeni17
06-14-2008, 12:02
Шалът ми е любимата дреха зимата,без шал не излизам изобщо!Обичам да се увивам с огромен и много дебел шал и го слагам на носа и устата,за да ми е по-топло.Нося го от октомври до април.Като гледам зимата в студа как зъзнат повечето момичета направо ме е жал.Аз приличам на ескимос с толкова много дрехи...

Carmen_Kass
06-15-2008, 20:10
Определено си се обличам добре.Потник и боди задължително,едно сако и по-дебел черен панталон с ръб и палтенцето.Ако е по-студенко си слагам 3/4 чорапи от онези цветните.А когато съм по-спортно пак боди и отгоре някакъв блузон,чорапогащник и анцуг и едно спортно яке.В общи линии обичам да ми е топло.
А , извинявай на колко си ? :)

17

moon_flower
06-15-2008, 20:16
Май аз съм едниствената,която не носи нито бодита,нито някакви дебели чорапи,а напротив..ходя с тениски,както през лятото,само че вместо суичър(не знам как се пише :D ) нося яке.. :D

tItEufFf
06-16-2008, 10:24
Винаги съм с боди, дънки, ботуши, пуловер и зимно яке. И дебели чорапи.

сЛаДкЪ ЛиГлЪ
06-16-2008, 20:12
az slagam samo bodi :) teq 4orapoga6ti mn me draznqt i ne sa mi izob6to udobni. hodq si s dynki i daje ne mn debeli bluzi :D qketo mi e edno kojenki i vs mi vikat 4e sym nemala akyl da hodq taka. ponqkoga si slagam i 6apka ako mi e kef a mn mraza da sym sys 6al

o0ps
06-16-2008, 20:17
Не нося чорапогащници,но съм с две ръце за бодитата.
+1 Зимата нямаше ден, в който да съм без боди. Пуловери не мога да търпя. Иначе си носех ушанки и ръкавици и от време на време шал. Якете ми зимното е доста дълго и дебело така че доста топли. Ботушите ми обаче и тази година пропускаха. До сега един път не съм уцелила ботуши, които да не пропускат, колко и пари да съм дала. Отчайвам се вече. :D

plamka
08-16-2008, 01:03
Зимата ходя с боди, отгоре блуза ако е по - тънка върху нея суичър ако не без и яке. Надолу дънки, чорапки и това е. Чорапогащници мразяя като вземат да се смъкват и набират :? Само веднъж или два пъти съм слагала клин тънък. Шапки нямам, но тая зима мисля да си взема ушанки. Ръкавици нямаммм иии шал имам ама рядко го нося. :D

...SoMэ__SpЭciaLLy...
08-16-2008, 06:06
Nosq bodita, daje gi haresvam dosta - ne istiva6 s tqh, simpati4ni sa p1k i v posledno vreme stanaha moderni. 4orapoga6nik - mn rqdko ;) ina4e edna bluska i otgore paltoto ... tfa e :)

mhmhmhmhm
08-16-2008, 08:41
Боди обличам,'щото иначе ми е гадно на кръста..
и само тва е май

sladkish_14
08-16-2008, 08:42
ъъъ аз съм доста зиморничава :oops: :? зиме,лете ръцете са ми винаги студени и затова по принцип зимата се обличам така че да ми е топло.
нося боди,защото наистина е удобно и ти пази кръста,по-дебели блузки,пуловери и т.н.чорапогащници и аз не обичам. :roll:

+1 :wink:

TinkyWinky
08-16-2008, 08:58
ъъъ аз съм доста зиморничава :oops: :? зиме,лете ръцете са ми винаги студени и затова по принцип зимата се обличам така че да ми е топло.
нося боди,защото наистина е удобно и ти пази кръста,по-дебели блузки,пуловери и т.н.чорапогащници и аз не обичам. :roll:

+1 :wink:

и аз така, само дето освен ръцете и краката ми са винаги студени :?

Karin_Vall_Gabbriel
08-16-2008, 10:12
ъъъ аз съм доста зиморничава :oops: :? зиме,лете ръцете са ми винаги студени и затова по принцип зимата се обличам така че да ми е топло.
нося боди,защото наистина е удобно и ти пази кръста,по-дебели блузки,пуловери и т.н.чорапогащници и аз не обичам. :roll:

+1 :wink:

и аз така, само дето освен ръцете и краката ми са винаги студени :?

i az sam taka :-)

alehole
08-17-2008, 12:12
ъъъ аз съм доста зиморничава :oops: :? зиме,лете ръцете са ми винаги студени и затова по принцип зимата се обличам така че да ми е топло.
нося боди,защото наистина е удобно и ти пази кръста,по-дебели блузки,пуловери и т.н.чорапогащници и аз не обичам. :roll:
Аз съм абсолютно същата..студени крайници :) обичам боди мразя чорапогащници

st1ka
08-17-2008, 14:25
Слагам боди, отгоре блуза - ако е по-тънка с някаква горница, ако е по-дебела само нея и отгоре якето... Чорапогащници не слагам - ужасно неудобни са ми.

Fickle
08-17-2008, 17:38
Не нося такива "екстри", никак не ми харесва да се навличам. Нашите вече са се примирили и не ми опяват. До 6-ти клас им се водих по акъла, сега аз си решавам какво да обличам. :wink: И аз така... наще ме карат да нося бодита, и аз нося, защото ми харесват.. понякога ги съчетавам с тениски или потничета.. летни.. чорапогащник от детската градина не съм обувала страшно ги мразя.. ако съм с дълга или къса пола зимата съм с клин.. шапка, шал, ръкавици не обичам.. само шапка понякога... ботушки или кецове и тва е :-)

Liar
08-17-2008, 18:07
Баща ми ме кара да нося чорапогащник и боди...А на мен не ми е студено,а като съм навлякана с повече дрехи ми става супер неудобно наистина МНОГО МРАЗЯ да носа особено чорапогащници.А той ме кара...Бахти тъпака много ме дразни :? И само като се сетя че есента почва сичко отначало... :x

lost_in_candyland
08-19-2008, 17:28
Zimata obli4ate li se po-debelo. Nqmam predvid pulover, botu6i i debelo qke, ami 4orapoga6tnik pod dunkite, potni4e ili bodi vmesto na golo pulovera. pod pulovera nosite li i o6te nqkakva bluza? Na6te me karat da se obli4am po-debelo, ako mi se podade malko ot goliq krust i zapo4vat da mi opqvat da se obli4am pove4e. A ne sum nikak zimorni4eva i ne mi se iska da se obli4am prekaleno. Pri vas kak stoqt ne6tata?

т.7
krem4et0 Чорапогащник почти никога не слагам. Потник- не, защото само излизат ако се наведа. Слагам боди. :P А иначе и дебелите блузи много ги мразя, особено тези които бодът :( не ги понасям, аз и затова не обичам зимата.

nejnaDROGA
08-19-2008, 19:06
Мразя потниците,чорапогащниците и дебелите пуловери.Обличам някое боди,над него някоя не много дебела блузка и яке : Ако е по-студено обличам и някой суичър над блузката и бодито и това е :)

nefchi_bs
08-19-2008, 21:51
Мразя да се обличам ходя най-много с боди за пуловери и дума неможе да става немога да ги трая,чорапогащиниците също не ги понасям...Тази зима дори не съм сложила и яке ходих с анураци...Нашите вече нищо не ми казват защото разбраха,че е на изгубена битка...

Melosa
08-19-2008, 22:24
Много мразя да се навличам,а чорапогащници не търпя.Гледам да си взимам по-дълги блузи,за да не ми е гол кръстта и всичко е наред.

mirelS
08-19-2008, 22:27
Амм зимата не нося дебели пуловери .... боди ии някоя блузка .. не много тънка но все пак не пуловер .. като дойде зимата ще пусна снимки :-D

Madness
08-20-2008, 12:53
Ужасно съм зиморничава...и в най-студените дни съмв с чорапогащник и два чифта чорапи и не знам си кво си...

sladur4etyYy
08-20-2008, 13:07
ами аз преди също мразех чорапогащници и изобщо не носех, ама тая зима дето мина се принудих да ги нося и им свикнах. ина4е си обли4ам боди мн 4есто, отгоре блуза и суи4ър.понякога и пуловри, много си ги оби4ам, мн са ми меки :D и ест отгоре якето. оба4е мразя 6апки и обикновено не слагам, въпреки 4е имам доста вкъщи. има моменти зимата оба4е, когато си обли4ам лятно потни4е и отгоре суи4ър и си ми е добре така :?

Jeni17
09-08-2008, 09:27
Зимата съм винаги с вълнени чорапи и дебели ботуши,защото все са ми студени краката.Слагам и клин под дънките,като се навлека много и приличам на ескимос - едва се движа :D много се кефя на дебелите дрешки и най-вече на дебелите дълги вълнени шалове.

fuckingwhore
09-09-2008, 02:12
зимата винаги имам клин под дънките,направо си умирам от кеф,много ми е топличко.
и винаги съм със боди под блузите,без тея неща замръзвам. 8-)

AItOo0
09-09-2008, 08:11
]
Аз нося бодита..добре ми е с тях и кръста ми не е отвън.Не мърдам без него щот имам и проблеми с бъбреците,така че..
А за повече блузи ..обличам една дебела и отгоре яке,или най-много 2 да съм обличала и якето ..тфа е..
А чорапогащници не нося,не ми е удобно с тях.. :::
точно 8)

+1 :)

g1rl4eto_
09-09-2008, 09:21
Залагам на боди през зимата чорапогащниците не са ми по вкуса :)

Baby_b
09-09-2008, 09:26
Аз чоропогащник не слагам под панталони, потник или боди слагам почти винаги.

vikitu
09-12-2008, 13:12
Аз съм много против голите кръстове през зимата..Тези които ходят така не знаят какъв рай е да си с боди :P Аз съм зиморничева не много но достатъчно така че ходя винаги с чорапогащник и боди и се чувствам идеално..Понякога пак замръзвам но..зима е няма как :) Потници не нося тъй като малко да шавна и кръста ми излиза :-D А колкото до блузите 1 ми е достатъчна :)

tedytoo
09-21-2008, 16:00
Аз не мога зимата без чорапогащник и боди просто са ми задължителни като излизам.Сега слагам чорапогащник само като съм с пола но като захладнее още малко нося постоянно независимо дали съм с панталон или дънки, дори и като съв къщи. Не са толкова неудобни свиква се пък и е топличко :P

FiRe_LaDy
09-21-2008, 16:26
Потници не нося от незнам колко години вече ( имам предвид такива под блузите зимата ),чорапогащник мразя и обувам само,ако съм с пола,ама миналата зима си бях купила клинове,че хем по - топлят,хем по удобни.За кръста да си пазя ходя с бодита,понеже имам проблеми с бъбреците.Пуловер не обличам.Ходя с блузи.Ботушките си нося с дълги чорапи и отгоре такива за маратонки да ми е топло,че мен бързо ми изтиват краката и лесно се разболявам така....Якето ми не е кой знае колко дебело...ама не обичам да се навличам и да приличам на мечка или турист ... :-P

xXxScreamxXx
09-21-2008, 17:47
НЯКОЙ ДА ВИЖДА ОТ КОГА Е ТЕМАТА !!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!??!??

krisiiiiito
09-21-2008, 17:52
НЯКОЙ ДА ВИЖДА ОТ КОГА Е ТЕМАТА !!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!??!??

хаа ми явно не виждат но няма значение .. какво като е стара може пак да коментираме в нея :) :)

по темата - и аз не слагам чорпогащник ноо когато е много студено се налага защото иначе измръзвам 8-) ... ходя с бодита - имам с дълъг ръкав ... имам и с презрамки за под-блузката
ходя и с ботуши или боти защото не ми се удобно с тия дебелите кецове :D проблава съм и определно не ми е комфортно на крачеНЦАТА :lol: :lol:

Kallyn4eto
09-21-2008, 18:03
Аз пък немога да нося бодита, защото не са ми удобни, но нося безшевни потничета, пуловер или 2 блузи, якето, чоропогащи не нося - не са ми удобни, за това нося по далги чорапки, ботушки, якето, шал и ръкавици.

и аз така...

gabi_94
09-21-2008, 18:41
еми потници не понасям - мразя ги, но пък нося бодита - много по-удобни са. Понякога не нося боди - не за да се голотя, а просто щото нямам достаъчно бодита, но когато съм без боди нося по-дълги блузки или туники

WithLove
09-21-2008, 19:28
Чорапогащник под дънките мнооого мраэя.Влудява ме.Само когато бях малка,майка ми все ми слагаше,ама аэ ги махах 8-) Иначе гледам преэ эимата да не ми е гол кръстът,эащото и беэ това малко ми трябва,эа да ме эаболи,а и с бъбрецитге имам някакви проблеми.Слагам бодита чат-пат,иначе си эагащвам потник.И към пуловери имам непоносимост.Предпочитам да си облека десет блуэи една връху друга,отколкото да сложа пуловер! 8-)

hottie
09-21-2008, 19:28
Винаги с боди, дебели чорапи(може и 2 чифта) и шал. Иначе чорапогащник не понасям, много ми е неудобно. По принцип не съм много зиморничева, но винаги си пазя яйчниците, че една моя приятелка така настина при кръста и има страшно много проблеми с яйчниците и сега не може да има деца :(

mishmula
09-21-2008, 21:13
Мразя да ми е студено, затова се обличам в топли и комфортни половери със задължително боди отдолу. Все пак и гледам да не съм навлечена като ескимос и да изглеждам добре.

Jeni17
10-07-2008, 20:16
вече става студено и почнах да слагам боди и по-дебели блузи поло.Също имам едно пухкаво елече идеално за есента.Като гледам ние най-зимарничавите първи изкарахме дебелите дрехи.

ElisaDay
10-07-2008, 20:18
Зависи много от зимата ;)
Ако е люта - пуловер, под него блуза, а под нея боди, под дънките/панталона клин и един-два чифта чорапки :-D

p0ps
10-07-2008, 20:25
Аз си обличам боди мн ясно за чорапогащник по рядко ако ми е студено ;)

mimsssssss
10-08-2008, 08:53
Аз нося бодита..добре ми е с тях и кръста ми не е отвън.Не мърдам без него щот имам и проблеми с бъбреците,така че..
А за повече блузи ..обличам една дебела и отгоре яке,или най-много 2 да съм обличала и якето ..тфа е..
А чорапогащници не нося,не ми е удобно с тях.. :::
+1