PDA

View Full Version : Moderated: Имам широк ханш и незнам как може да го оправя.



[m!s$_k@pr!$]
11-03-2006, 15:14
значи аз имам широк ханш и незнам как може да го оправя. Пробвах с диети, но се сваля само корема, ама ханша.....кажете ми някакъв начин, който според вас ще помогне :roll:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

™bLaCk`RoSe™
11-03-2006, 15:18
И аз съм с по-широк ханш.То това няма как да се смали,защото си е кост.Ако имаш все пак някакви натрупвания опитай със спорт http://free.linkos.bg/details.php?id=55269 ;)

vignete
11-03-2006, 16:12
и моя не е тесен, но е по-яко да си стегнат и с адския задник, вместо мършав и да няма какво да се обича по теб :twisted:

tequila
11-03-2006, 19:35
и моя не е тесен, но е по-яко да си стегнат и с адския задник, вместо мършав и да няма какво да се обича по теб :twisted:
тва много ме кефи :smt005 :smt005 :smt005

sladoled
11-03-2006, 19:41
Ясно е че нищо не може да се направи с костите, но опитай с дрехите.Напр.Широки дрехи в горната част на раменете, хоризонтални райета на блузата в горната част и др., с едноцветна, тъмна пола или панталон..Получава се добър оптически ефект.

sarang
11-04-2006, 12:47
Жените по принцип имат по-широк ханш, това им помага при раждането и бременността. И е женствено, момчетата харесват кръгли дупета, но стегнати. И това не можеш да го промениш, такава ти е костната структура. Просто спортувай и се храни разумно и ще изглеждаш добре.

648541
11-05-2006, 10:12
значи аз имам широк ханш и незнам как може да го оправя. Пробвах с диети, но се сваля само корема, ама ханша.....кажете ми някакъв начин, който според вас ще помогне :roll:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

a 6te kaje6 li kakva e taq dieta s koqto svali korema plsssssssssssssss :D

[m!s$_k@pr!$]
11-05-2006, 11:05
еми то тая диета не държи дълго. Значи аз ядох само плодове и зеленчуци и само натурални сокове(без газирани, защото подуват корема)
и всяка сутрин коремни преси(най-малко 15)

648541
11-05-2006, 11:45
i za kolko vreme ti se mahna korem4eto....6toto kakvo li neprava i neiska da se mahne ](*,) ](*,) do sega sum pravila gimnastika :oops: :lol: :lol:

Drakthul
11-05-2006, 11:56
еми то тая диета не държи дълго. Значи аз ядох само плодове и зеленчуци и само натурални сокове(без газирани, защото подуват корема)
и всяка сутрин коремни преси(най-малко 15)


#-o

И с това се сваля корем? .. С това се хваща язва на стомаха или в най-добрия случей - продължителна диария последвана от здрав запек ..

Какви са тия убити диети тип "женско списание"? .. От къде ги намирате братче .. за кво си тровите живота? ..

Излишните килограми/мазнини по тялото се махат основно с правилно хранене .. +- спорт .. в основата на всичко е правилното хранене .. и то определно не включва муане на плодове по цял ден ..

Първо и най-важно - преди да почнете каквито и да било диети и такива простотии - посъветвайте се с лекар .. ще Ви се направят изследвания, ще Ви посъветват какво точно и по колко да ядете и т.н. ..

Второ - трябва да спрете или ограничите алкохол, цигари, наркотици и други такива дребни и безсмислени човешки 'удоволствия' ..

Трето - дори и без спорт и задълбочаване, само със спазването на прости правила ще постигнете разултати .. - спирате солта, киселото, сладкото, хляба .. ядете малки порции, но повече пъти ( 5-6 хранения, но по малко ), след 15-16 часа ядете само месо+зеленчуци+малко плодове .. никакви газирани/алкохолни питиета и т.н. .. нищо висококалорично или прекалено мазно .. без пържено, панирано и разни работи на грил и т.н. .. без никакви бързо закуски ( т.н. junk food, има защо да ги наричат така, замислете се ) .. никакво ядене след 21-22 часа и т.н. .. мога да пиша ощеее много .. ако някои иска ще се разпростря надълго и нашироко .. ;-) ..

648541
11-05-2006, 13:49
dobre de to kato izklu4im ot monuto si:sladkoto solenoto kiseloto i hlqba...kakvo drugo ni ostava da qdem?!?!osven plodove i zelen4uci...az iskam da napi6e6 o6te nadulgo i na6iroko ako e vuzmojno za6toto se interesuvam :-D

Sweety-Tweety
11-05-2006, 14:34
Освен ако някой не иска да свали 20 кг за седмица ,не е нужно да спира нито сладкото,а просто по по-малко.яжте пълнозърнест хляб,избягвайте пържено и мазно.Повече вода и плодове и зеленчуци.
И наистина 5-6 хранения по малко помага.

linkin_park_fenka
11-05-2006, 14:46
Освен ако някой не иска да свали 20 кг за седмица ,не е нужно да спира нито сладкото.
да не мислиш че кат спреш сладкото и ще отслабнеш 20кг за 7 дни :smt011 :smt107
ако беше така сички щяха да са кат манекенки [-X ](*,)

™bLaCk`RoSe™
11-05-2006, 21:00
Всичко в нормални количества е допустимо.Не може да се наядеш като за последно с картофки и какви ли не неща.Аз не се ограничавам от нещата,които обичам просто намалявам употребата им.Дори и в момента изядох една вафла тъи като в близката седмица не бях яла.Не мисля че кои знае колко ще напълнея от нея.Просто внимавайте какво ядете

Drakthul
11-05-2006, 22:58
bonboneno^mace

Ще напиша, но утре вечер .. 8)

Sweety-Tweety

Спирането на сладко е повратния момент .. то е един вид .. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!! .. независимо колко искаш да отслабнеш и за колко време .. най-общо казано - първо сладките неща НЕ СА необходими на тялото/организма .. в тях има най-вече захар/глюкоза тоест много въглехидрати, при това от бързите .. малко белтъци и мазнини .. При хранителен режим за отслабване в организма трябва да се потдържа сравнително ниско до средно ниво на хормона инсулин .. когато приемем някакъв вид сладко/захар това води до следните неща ---> тъй като захарта е бърз въглехидрат ( тоест се усвоява бързо от организма ) това води до повишаване на кръвната захар, което води до повишаване на инсулина ( за да намали нивото на кръвната захар ) отделен от панкреаса .. прекомерното отделяна на хормона инсулин в кръвта пък забавя изгарянате на мазните клетки тоест ----> дебелеем .. защо? Защото сладкото е високо калорично и всяко тяло/човек/организъм в зависимост от години/пол/дали спортува или не има собствена калроиина граница тоест допустими калроии за 1 ден, пренимаваме ли я всеки ден ( тоест ядем повече от необходимото или още по-лошо - ядем високо калорични и напълно ненаяждащи и излишни храни като чипс например ) ---> организмът складира излишъка под формата на мазнини по тялото .. тези мазнини се пазят ако настане период на 'гладуване' и се топят със спорт и правилно хранене при което приемаме по-малко от необходимите ни калории за 1 ден ... при строги диети като гладуване тип - 1 чаша вода и 1 филия хляб на ден ---> отслабва се - ДА, НО се топи мускулна маса тоест активно тегло, защото организмът 'стресиран' по този начин пази мазнините си в случей, че гладът продължи дълго време, а на всички е ясно, че по този начин като отслабнем няколко кг. за 1-2 седмици и почнем да се храним нормално - всичко се връща .. че и отгоре ..

Уфф стига толкова за днеска, тря да лягам, на бачкане съм утре .. :cry:

lady_bird
11-07-2006, 15:55
dobre do6la v otbora!ot godini imam 6irok han6 i ni6to ne pomaga,edvam mi se razmina anoreksiqta ot dieti i ni6to!tova qvno prosto si e vupros na struktura. 6te ti dam edin edinstven suvet,priemi go,primiri se i se nau4i da se haresva6 takava,kakvato si. i az se opitvam,e ne se haresvam,no se staraq da zapo4na,za6toto taka do nikude nqma da stigna. :(

Пепи Пекторалиса
11-07-2006, 17:05
Няма широки структори и такива глупости. С нежните знания, упоритост и години усилия тялото се променя както си пожелам.

foaming
08-20-2011, 00:01
Няма широки структори и такива глупости. С нежните знания, упоритост и години усилия тялото се променя както си пожелам.
Знам, че темата и мнението са от преди 5 години, но не можах да се стърпя да коментирам това нещо. Невъзможно е да си променим костната структура, ако ще и с по 5 часа тренировки на ден!

kalpazanka
08-20-2011, 00:25
Стара тема.