PDA

View Full Version : Moderated: Не ми е идвало от 23ти август и мн се притеснявам



11-03-2006, 16:43
Значи първо да кажа че съм на 13 год. ..декември месец ставам на 14.Идва ми от 2 год някъде като в на4алото ми доиде после не ми идва малко повече от половин год. и после започна ,но не съвсем редовно..всмисъл закъсняваше ми с 3-4 дни най-много месец.Но сега мн ми закъснява не ми е идвало от 23 август и мн се притеснявам.Ааа и да уточня девствена съм.Моля ви кажете от какво може да е...и аз знам,че може да е от време,притеснение,настинка ама чак пък 2 месеца.. #-o :-s :( Мнннн се притеснявам.Моля ви помогнете [-o< :-k :(

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 и 7 точка от правилника!

11-03-2006, 17:13
Mале хора темата е сериозна.Плссс помагайтеее [-o< :roll:

SINDEL
11-03-2006, 17:16
Стига паника бе мила! Нищо ти няма
Както сама каза може да е от времето от нерви и от кво ли не
Да не говорим 4е все още ти е нередовен цикълът и докато се регулира си е напълно ок да те пропуска с няколко месеца. ;-)
Изобщо наред си, радвай се 4е те е пропуснал и не бери грижи

11-03-2006, 17:21
Mале SINDEL миличка нз колко ти благодаря че ми отг ..направо камък ми падна от сърцето .мерси мннннн. аз си мислех че нещо не съм редовна 2 месеца са все пак.мерсиии =D> O:)

SINDEL
11-03-2006, 17:35
Mале SINDEL миличка нз колко ти благодаря че ми отг ..направо камък ми падна от сърцето .мерси мннннн. аз си мислех че нещо не съм редовна 2 месеца са все пак.мерсиии =D> O:)
Моля моля :-D
Само без нерви.
Аз като бях на твоята възраст и не ми беше редовен, ме е пропускал за по 3 - 4 месеца. А на сестра ми (тя е на 16) и идва от 13годишна и най-много се слу4ва да е в цикъл 2-3 пъти през годината. Прави си сметка :-)
А най-важното е 4е и гинеколог сме питали и той казва 4е е напълно нормално да те пропуска първите 2,3 и дори 4 години.
Да не говорим 4е в слу4ая има зна4ение колко тежиш - на по-слаби4ките моми4ета им идва по-късно и им се регулира сравнително по-късно от на по-пълни4ките.
Айде успех :)