PDA

View Full Version : при гинеколога?



zzzzz
11-04-2006, 07:35
Май скоро ще ми се наложи да ходя на гинеколог и искам да попитам какво точно се случва при него. В смисъл дали непременно трябва да ме прегледа "отдолу" или може и на видеозон. Много ли е неудобно да се събуеш там и някой непознат да ти бурка в гениталиите... Дайте малко яснота как е да си на гинеколог.

e4o.
11-04-2006, 07:59
te vse pak vseki den tva pravqt i gledat taka 4e ne obru6tat nikvo vnimanie nqma stra6no ili sramno, puk ako iska6 otidi pri jena :)

11-04-2006, 08:00
az sum hodila 2 puti.zavisi za kakvo otiva6 to4no.moje i da ne ti se nalaga da te preglejda otdolu.men ne me mnogo be6e sram da se subuvam,no sigurno za6toto be6e jena,ako e muj moje bi 6te6e da :twisted: mi e po-neudobmno.ina4e nqma ni6to stra6no.stranno e kato legne6 tam na masata za pregledi i si vdiga6 krakata. :oops: ina4e si e normalno pose6tenieto pri ginekolog i vsqka jena trqbva da hodi.vinagi si ima purvi put.

fifi_friend
11-04-2006, 17:27
Ами... Първо трябва да ходиш на всеки 6 месеца. Ако си вземеш направление от личния лекар ти правят профилактичен лабораторен тест за вредни микроорганизми. Но разбира се за това трябва секрет, което значи че ще трява да те "пипа там долу". Усещането е странно. Не е болезннено,но не е и приятно. Нещо средно между гъдел, дискомфорт и леко дразнене