PDA

View Full Version : Болка в тестисите



faktor
11-04-2006, 12:20
Незнам как точно да го нарека но понякога ми излиза почти незабележима подутина/като от ухапване от комар/ на левия тестис по към долната част към долната част по към крака.когато го докосна чувствам лека болка.
Според вас на какво може да се дължи?

Не съм много запознат с мед.терминология затова го обяснявам така както го чувствам.Надявам се да намеря компетентен отоговор

777
11-04-2006, 12:25
4ovek-tva e rak :cry: spokoino she ti go otrejat,ama i s 1 pak she mojesh da si pompash.No ako e v po kusen stadii-sorry ama ve4e nema da go vidish nadurven :cry: .Ako si mislesh 4e se ebavam - hodi na lekar ili pro4eti v neta i she razberesh :( sorry brato dano se opraish

SinisterDoll
11-04-2006, 12:43
4ovek-tva e rak :cry: spokoino she ti go otrejat,ama i s 1 pak she mojesh da si pompash.No ako e v po kusen stadii-sorry ama ve4e nema da go vidish nadurven :cry: .Ako si mislesh 4e se ebavam - hodi na lekar ili pro4eti v neta i she razberesh :( sorry brato dano se opraish

Шт ей..недей да плашиш момчето..не се знае какво е,Най-добре отиди на лекар,там ще разбереш.Успех!

batkodoki
11-04-2006, 13:06
години?
полова активност?

не говорете глупости само за да плашите децата


най-вероятно е разширена вена

11-04-2006, 13:06
po-dobre otidi na urolog.tuk nikoi nqma da moje da ti pomogne.i ne go slu6ai oniq deto se izkaza tolkova "kompetentno",4e bilo rak.gluposti na turkaleta.otidi na lekar i tova e. :wink:

faktor
11-04-2006, 13:31
Години : 16
Полова активност : Нормалн(нямам проблеми)

Кажете какво може да е...и аз предполагам че е възможно да е разширена вена...но кой знае
Ще се консултирам с личния си лекар...всъщност въпросното подуване не е точно на тестисите а на свивката.

11-04-2006, 13:39
ОПЛ-> направление и да те пипне уролог или хирург. да те видят и на ехограф за да стане ясно какво е и да спреш да се тревожиш.

faktor
11-04-2006, 13:59
не съм особено разтревожен.....и аз мисля че така е най-редно!
Благодаря ви за съветите