PDA

View Full Version : dup4ene na uxo



11-04-2006, 18:41
kolko srtyva gore-dolu dup4eneto na yxo,primerno v nekoi friziorski salon?

Jamalska
11-04-2006, 18:48
г/д 5 лева на дупка с пистолет

11-04-2006, 19:15
мда,толкова-от 5 до 6 лева,като в това е включена и обичката,чух някъед,че ако си носиш твоя цената е 2лв,ама е много съмнително и малко рисковано,така че... :lol:

lunnoto_momi4e
11-04-2006, 19:29
Vuv friziorski salon li?Az i 3te si gi pravih v bolnicata...i mi vzeha 5 lv na dupka zaedno s obicata...

asdfgh
11-04-2006, 20:24
haha kupuvash si obica po izbor (za predpochitane topchence, shtoto se vkarva po lesno) vzimash edna igla, zastavash pred ogledalo. pochistvash obichata s spirt, posle q nagrqvash s zapalka i dupchish kydeto poiskash :D moite vsichkite taka sa probivane daje hrushtiqla si probih :D aa da otbeleja che toi ne mi e zabiral :D

sweet_lina
11-04-2006, 22:12
Ами една приятелка си проби дупка в един салон и и струваше 5 лв с обичката незнам колко е без обичка ,а предната и дупка си я беше пробила в едно магазинче за 3 лв пак с обичка.

Tokio_Hotelkata
11-04-2006, 23:09
Da perfektna ideq...probii se sama posle toku vij si stanala invalid!I az si slojih obica na hru6qla no ne sama est.

Boot
11-04-2006, 23:56
На мен пък в домашни условия ми дупчиха хрущяла. А лабрета сама си правих. И съм жива.!? о.О
И други уши съм дупчила. И те са живи?! о.О Представяш ли си.... о.О

linkin_park_fenka
11-05-2006, 13:47
Da perfektna ideq...probii se sama posle toku vij si stanala invalid!I az si slojih obica na hru6qla no ne sama est.
:shock: :shock: :shock: :shock: ти тъпа ли си???
аз имам 3 дупки на едното ухо и две на др и ми ги пробива една фр и все още съм жива.
Ся ще си пробивам и хрущяла ама ме е страх щот там некой ми разправяше че имало некфи нерви които можели да се прекъснат :-k



Boot ти в дом.условия ли се проби???
кажи как беше,болеше ли мн ,със спирт ли само го дезинфикцира и има ли некфа опасност???

yes
11-05-2006, 19:19
На мен ми взеха 18 с обиците и гела с който трябва да мажеш дупките месец след пробиването.

Evil_ChilD_f_
11-05-2006, 20:25
На мен ми взеха 18 с обиците и гела с който трябва да мажеш дупките месец след пробиването.

ee ti si se preebal/a mnoo zlobno #-o mesto da si zeme6 edna obica i da se probie6 sam/a bezplatno ... su6tata rabota ... :mrgreen:

yes
11-05-2006, 22:12
На мен ми взеха 18 с обиците и гела с който трябва да мажеш дупките месец след пробиването.

ee ti si se preebal/a mnoo zlobno #-o mesto da si zeme6 edna obica i da se probie6 sam/a bezplatno ... su6tata rabota ... :mrgreen:

Баш "същата" не мисля. Не знам кой си дупчи сам ушите, ама са болни хора...(за преди 20 години разбирам, но сега...)

kudravoto
11-05-2006, 22:16
Da perfektna ideq...probii se sama posle toku vij si stanala invalid!I az si slojih obica na hru6qla no ne sama est.
:shock: :shock: :shock: :shock: ти тъпа ли си???
аз имам 3 дупки на едното ухо и две на др и ми ги пробива една фр и все още съм жива.
Ся ще си пробивам и хрущяла ама ме е страх щот там некой ми разправяше че имало некфи нерви които можели да се прекъснат :-k



Boot ти в дом.условия ли се проби???
кажи как беше,болеше ли мн ,със спирт ли само го дезинфикцира и има ли некфа опасност???

mi mila i az imam na hru6tqla i ba6ta mi mi go probi v nas i ni6to mi nqma da pobolva malko no ne e bolka za umirane!

jeditte
11-05-2006, 22:20
Най-лесно и спокойно-в козметично студио. Абе страшничко си е сам да се пробиваш...Щом могат лошо няма.Аз не бих могла...Абе из тоя форум много мазохисти бе-пробиват се,режат се...страшна работа.Направо съм в шок.