PDA

View Full Version : Moderated: За 6 месеца колко би могъл да стане бюста и?



11-05-2006, 08:14
Значи бих искала да ви попитам от името на една приятелка която така и не поиска да пи6е тук.Значи тя е доста плоска(разликата между гръдната и подгръдната обиколка е 3-4 см.) и за 6 месеца колко би могъл да стана бюстът й?Мерси..

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Ice_Queen
11-05-2006, 08:20
В интерес на истината аз не знам как по др начин да порасне освен със силикон.......... :-k :( [-( ... ако ест иска бърз резултат..иначе зависи на колко години е ..бюста се развива в пубертета , а и липсата на бюст не е чак толкова голям проблем!Никой не може да ти каже за 6 месеца колко ще и порасне..това е индивидуално за абсолютно всяко момиче..Тя на колко е бтв ?

11-05-2006, 08:27
В интерес на истината аз не знам как по др начин да порасне освен със силикон.......... :-k :( [-( ... ако ест иска бърз резултат..иначе зависи на колко години е ..бюста се развива в пубертета , а и липсата на бюст не е чак толкова голям проблем!Никой не може да ти каже за 6 месеца колко ще и порасне..това е индивидуално за абсолютно всяко момиче..Тя на колко е бтв ?


Ооо да сори забравих да напиша че тя е на 15.

11-05-2006, 08:28
Ама смисъл тя все още си се развива,не съм казала че е спряла да расте

Sladkata_Nansi
11-05-2006, 08:34
Eee ami tq ima o6te 3-4 godinki za da i poraste busta.Na nqkoi o6te sas zapo4vaneto na puberteta izrastva izvednaj,a na drugi postepenno,taka 4e kaji i da ne se pritesnqva!Pak i tova moje da e zalojen gen i ako e taka ni6to ne moje da napravi,osven silikon,kakto kaza kolejkata predi men :lol:

Drakthul
11-05-2006, 08:35
На 15? .. Повечко боза .. и да не се притеснява и да мисли затва по цял ден .. ген, природа, организам - всички ще си каже думата след време .. пък като порасне ще си прецени и ако го иска и мисли, че си заслужава - винаги може да промени размера на гърдите си с оперативна намеса ..

Ice_Queen
11-05-2006, 08:35
Е тогава можеш само да я посъветваш да почака..кой знае дали след година 2 няма да има мечтания бюст ;) :) ..само на 15 е ,тепърва се развива хормонално! : ) да не се шашка ;) ,за да е красиво 1 момиче ,не само бюста е от значение ;) !!!!!!!

lunnoto_momi4e
11-05-2006, 08:55
На 15? .. Повечко боза .. и да не се притеснява и да мисли затва по цял ден .. ген, природа, организам - всички ще си каже думата след време .. пък като порасне ще си прецени и ако го иска и мисли, че си заслужава - винаги може да промени размера на гърдите си с оперативна намеса .. Ami taka e-to mai verno ot bozata ti porastvali.... :?

Ice_Queen
11-05-2006, 10:12
На 15? .. Повечко боза .. и да не се притеснява и да мисли затва по цял ден .. ген, природа, организам - всички ще си каже думата след време .. пък като порасне ще си прецени и ако го иска и мисли, че си заслужава - винаги може да промени размера на гърдите си с оперативна намеса .. Ami taka e-to mai verno ot bozata ti porastvali.... :?

хахах ..от бозата най-много да и порасне и дупето малко и бедрата :mrgreen: ,стига измишлиотини плз ! [-(