PDA

View Full Version : omrazna mi ve4e momi4eta pomagaite



love girl
11-05-2006, 09:22
Ne mi e idvalo ot 4 meseca i za6toto mi e ot godina ot polovina spored maika mi i prostata GP nqma problem makar 4e az si otka4am. sq ot 5 dni obiknoveniq bql sekret e kafenikaf kato predi da mi doide oba4e ve4e 5 dni, a ina4e stava6e taka za malko i mi idva6e. napravo 6e otka4a.Na nqkoi slu4valo li mu se e ?????? ](*,)

fifi_friend
11-05-2006, 09:49
на мен не ми се е случвало. Но каквото и да ти кажат пак ще се притесняваш. Така че най-добре отиди отново до GP-то и си искай направление за гинеколог. Няма да ти откаже, а като отидеш поне ще си наясно какво става. Но негуби време, защото н аедна моя приятелка не и идваше 3 месеца и накрая и варвя цяло лято и се скъса после да пие хормони за да си оправи цикъла. И всичко това, защото не беше отишла навреме на гинеколог :!:

love girl
11-05-2006, 11:54
Tochno tva 4e kato hodih pri prostoto GP tq kaza 4e e normalno i nqma nujda da hodq na ginekolog i maika mi e na neinoto mnenie :cry:

fifi_friend
11-05-2006, 17:29
добре тогава кажи на майката и на лекаря, че искаш да си направиш профилактичен преглед и като ти да де направление питаш гинеколога всичко каквото те вълнува. Няма GP, който да те спре да си направиш такъв преглед, зашото е нормално да се прави на 6 месеца

jeditte
11-05-2006, 20:31
Най-добре заеби тъпия личен лекар-даваш 10 или 15 лева при гинеколога(зависи къде и при кого) и поне знаеш че ще ти обърнат внимание...Ама ако нямаш пари,трябва да обясниш на майка си че много се притесняваш и така...Мойта би ме завлякла насила на лекар ако нещо не ми е наред и ме притеснява.

fifi_friend
11-05-2006, 23:42
абе нали личния лекар ти дава направление за да не ги плащаш тези 20 лв!

11-06-2006, 07:06
Малко офтопик:Какво е GP?

deem(unregistered)
11-06-2006, 09:32
GP-General Practitioner

Общопрактикуващ лекар

Пенчу
11-06-2006, 09:35
или иначе казано Семейния ти лекар :smt019

{Sweet_Dreams}
11-06-2006, 15:56
Най-добре астоявай пред майка ти да отидеш на лекар.При някой случай това е причина за киста и после трябва да пиеш противозачатъчни за да ги излекуваш и за да ти се оправи цикъла.

SwEeT_pAiN_F
11-07-2006, 12:35
Zdravei milo momiche,
Shtom ti vyrvi ot 1g tova moje da e prosto neregulirano. No moje da sa hilqdi dr neshta. Otnosno kistit, aide da ne strqskame momicheto... pyrvi pri kistite moje da ima bolka, vijdat se na exograf. Taka che naistina e po-dobre da otidesh na ginekolog. Az sym na 16g i hodq ot 1 god na ginekolog ne vodq polov jivot no po stechenie na obstoqtelstvata go poseshtavam po-chesto {imam polikistoza} pyk i kistite ne se poluchavat ot dnes za utre, trqq im mnogo vreme. Taka che po-dobre kakto kaza edno momiche da dadesh 15-20lv za pregled pri ginekolog otkolkoto da si ostanesh v nevedenie za tvoeto tqlo! A otnosno maika ti, obqsni i che se pritesnqvash. Za tvoe uspokoenie pyk i iskash da zadadesh nqkoi vyprosi na nego. A veche za pola na ginekologa...chesno kazano ne me pritesnqva. V moq grad poseshtavam nai-dobriqt ginekolog. A veche kogato neshtata bqha mn zle hodih v Pleven pak pri myj ginekolog. I pri jena sym bila, no pone az ostanah s vpechatlenieto che myjete ginekolozi za po-dobri, po-vnimatelni i poveche obqsnqvat.
Kysmet!