PDA

View Full Version : Дупчене на хрущяла



11-05-2006, 15:34
Хора я кажете мога ли да си пробия хрущяла в дом.условия-в смисъл безопасно ли е?
ако някой го е правил да каже плс =D>

gabbybon
11-05-2006, 16:30
Еми аз не съм го правила при дом. условия а отидох на козметик. :)
Така че ако искаш и ти отиди на козметик защото е по хигиенично и... абе по-добре е! :wink: Те там ти слагат някви такива кремове да не ти се замърсява и да не ти се въспалява :wink:

[m!s$_k@pr!$]
11-05-2006, 18:26
ккаво толкова ви харева да си дупчете хрущялите??? Не моа да разбера :smt017 по-добре 3-4 дупки на ухото от колкото да си продупчете хрущяла :smt019

asdfgh
11-05-2006, 19:21
az si go probih sama.. znachi kupusvash si obica (topchence, zahstoto po lesno se fkarva a shte byde adska bolka) pochistvash obicata i bezopasnata igla i q nagrqvash i dypchish kydeto poiskash.. na men ne mi se vyzpali a ot 6mes nqkyde sm s neq...da poqsnq adskata bolka e mnogo neshta sm si probivala i mnogo tyrpq na bolka no tam nai mnogo boleshe a vkarah halka :? aide uspeh :-D nadqvam se da sm pomognala :-D

Evil_ChilD_f_
11-05-2006, 20:22
Emi mn lesno stava rabotata ... se 1 si dup4i6 po mekata 4ast na uhoto smao deto 6te te boli malko pove4e ... dano da turpi6 na bolka ... i az mislih da si go dup4a sama samo poneje ne turpq na bolki i 6te hoda v nqkoq studio ... ina4e az imam 7 dupki ot koito 4 si gi dup6ih sama ... aide uspeh :smt023

NoseBleeD
11-05-2006, 20:26
хахаха тфа с козметика е като някой виц..било хигиенично-дрън дрън.Ако искте да имaте проблеми сe duп4ете хрущялите с пистолет при някоя лелка,която да ви сцепи хрущялаИма и успешни,но те са много по-малко от неуспешните опити..Зимаш си от аптеката абокат-зависи от обицата кой номер и слагаш спирт на ухото,чистиш обицата и дупчиш с абоката :mrgreen:

i'm so excited!
11-05-2006, 21:04
пиърсист или абокат. няяяяма да ти излезе толкова скъпо.

ella
11-07-2006, 13:04
na men mi go produp4i kozmeti4ka predi edna godina-nqkolko meseca mn bole6e -sega e dobre.no vnimavaite za6toto predi tova mi go be6e dup4ila edna druga ovca koqto ni6to ne be6e napravila i se naloji da si mahna kamu4eto ta taka se stigna do vtoroto dup4ene (a purvata dupka si zarasna) :-D

lady_bird
11-07-2006, 16:39
moje i u vas,no ako znae6 kak...vuprosa ne e v tova kude se pravi,a kak i ot kogo. nqma ni6to da ti stane ako otide6 v nqkoe studio,no ako probva6 u vas i ne moje6 da se probie6 kakto trqbva e dosta riskovano,osobenno na hro6tql. povqrvai mi dup4ila sum se i az samata,dup4ila sum i dosta pr,po-dobre ne riskuvai! :?