PDA

View Full Version : Мъжки проблем!!!



Грях
11-05-2006, 16:06
До скоро бях с 1 жена и след няколко дни се появиха много зверски сърбежи по главичката на пениса ми, отначало си помислих, че е инфекция от някои душ гел или сапун, но явно съм сгрешил в оценката ми.
Проблема ми е че имам леки ( дразнещи ме) сърбежи по главичката, които се появяват от време на време, нещо бяло, като незнам и аз като какво, от време на време кожата на главичката ми се струва леко по-хлъзгава и леко лъскава, появи си и неприятна миризма. Иначе на външен вид има леки зачервявания.
Даже при ерекция на пениса ми от време на време са появява странна не сравнима болка. Дори когато имам възбуда с някоя жена и преди да започнем да правим секс, съм забелязал, че пениса ми отделя някакъв прозрачен секрет и не е малко, всякаш се е разтекал.
Ситуацията е много кофти.
Не съм отишъл на лекара, защото ми е малко кофти от създалата се ситуация, за това и пиша случайно някой ако е срещал този проблем, ходил е на лекар или се е излекувал, каквото и да е да обменим малко информация.

Предварително Ви благодаря! 8-[

Пенчу
11-05-2006, 16:10
Най-добре отиди на лекар,ситуацията хич не изглежда шарена..

fifi_friend
11-05-2006, 16:24
ПРИ МЪЖЕТЕ ТОВА СЕ ПОЯВЯВА КОКАТО ПРАВЯТ СЕКС БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИВ АНАЛНО. ПРИЧИНАТА ЗА ТОВА Е БАКТЕРИЯ, КОЯТО ИМА ВСЯКА ЖЕНА И Е БЕЗВРЕДНА ЗА НЕЯ, НО НЕ И ЗА МЪЖА. ВПОСЛЕДСТВИЕ МОЖЕ6 ДА Я ПРИДАДЕШ НА ЖЕНА ОТНОВО. ЛЕКУВА СЕ С АНТИБИОТИЦИ. ТОВА Е ЗА ИНФЕКЦИИТЕ, КОЕТО ЗНАМ. ДАНО ТИ ПОМОГНЕ. НО ПРИ ВСИЧКИ СЛУЧАИ, ДОРИ И ДА РАЗБЕРЕШ КАКВО Е ПАК ТРЯБВА ДА ОТИДЕШ НА ЛЕКАР, ЗА ДА ТИ ИЗПИШЕ ЛЕКАРСТВА.

the_man
11-06-2006, 07:14
mhm.... ne6tata sa dosta seriozni ako pita6 men vednaga otidi na lekar

Грях
11-10-2006, 13:13
Ако на някой му се случи същото да знае! Това са гъбички.

Linosine e lechenieto 2-puti dnevno :) Пазете се!

11-15-2006, 09:01
Колко лева е тва лекарство?

ultra
11-16-2006, 23:03
Не предписвайте лекарства без човека да е потърсил доктор.
То това може и да е трипер,при мъжете се развива по-различен начин от жените,а симптомите направо ми навяват на това.
Знаеш ли,че ако имаш нещо подобно пренасаяш инфекцията на всяко момиче с което си легнеш,ако не ползваш презерватив?
По добре да те наплаша и да отидеш на лекар да се изследваш,отколкото да се заразят други.
Подбирай си партньорките и винаги,ама ВИНАГИ с презерватив го прави,колкото и да си сигурен в партьорката си-особенно ако не ти е сериозна.