PDA

View Full Version : гримът и влажното време



11-05-2006, 20:40
здравеите момичета,тъи като вече времето навън вече е по-влажно и вали по-често как се гримирате и правите ли го изобщо,защото не е таина,че е смешно размазан грим.Или просто пак си се гримирате,но с водоустоичива козметика?

cvetiiii
11-05-2006, 20:46
az i poprincip ne se grimiram! no ve4e ima mnogo KA4ESTVENI produkti koito prosto nqma na4in da se raztekat ili razmajat!!!

radito
11-05-2006, 21:03
mi az ne se grimiram mn mn.samo spirala,ot vreme na vreme i moliv.a ponqkoga i ruj slagam,ama ni6to ne mi se razti4a,razmacva i t.n.

Nightmare
11-05-2006, 21:37
Аз се гримирам, но досега не ми се е случвало да ми се размаже грима въпреки времето.

jeditte
11-05-2006, 21:59
На мен ми се струва,че гримът ще се размаже само ако те навали-а си има чадъри...Даже по-вероятно е да се размазваш лятото,заради потенето,зимата няма проблеми,поне при мен и познатите ми...Ако ти се случва често-или козметиката ти е кофти,или се изпотяваш повече.И сега някой да се намери да ми каже,че около очите не се поти човек...

miloto_girl_4e
11-05-2006, 22:03
Моята спирала не е водоустойчива, но никога не се е размазвала ...
Дори когато ме вали дъжд :shock:
Гримирам си се както обикновено :mrgreen:

MuJIoTo
11-05-2006, 22:08
Грима не толкова, но косата ме побърква - прави каквото си ще :smt013

Evil_ChilD_f_
11-05-2006, 22:09
Аз както обикновено си слагам фон дю тен и спирала (малко 4ерен молив но рядко) и въпреки времето съм си перфектно :-D \:D/

ultra
11-06-2006, 01:19
Преди ползвах обикновена спирала,да вземе да се излее един пороен дъжд докато се прибирам,а и бях без чадър...Малее кво да ви казвам момичета...Приличаше ме на Мортиша в очите,имаше някакво момче във входа ни и се криеше от дъжда,аз като го погледнах и той извади едни ей такива очи :shock: :shock: :shock: .Не се бях виждала в какво състояние ми беше спиралата и като се скив щях да припадна :smt017 .От тогава ползвам само водоустойчива-зиме,лете,на басейни,морета...

i'm so excited!
11-06-2006, 08:17
не се мацотя с по 5 тона грим - чисто и просто

e_l_i_z_a
11-06-2006, 13:08
Преди ползвах обикновена спирала,да вземе да се излее един пороен дъжд докато се прибирам,а и бях без чадър...Малее кво да ви казвам момичета...Приличаше ме на Мортиша в очите,имаше някакво момче във входа ни и се криеше от дъжда,аз като го погледнах и той извади едни ей такива очи :shock: :shock: :shock: .Не се бях виждала в какво състояние ми беше спиралата и като се скив щях да припадна :smt017 .От тогава ползвам само водоустойчива-зиме,лете,на басейни,морета...
Хахахааахах...ей,мацка,напр во ме разби :smt005 Между другото и аз имах подобен случай ама мен само майка ми на вратата ме видя,щото пороя беше толкова гаден,че по улиците почти нямаше хора(изключение правят някви бабки по входовете,които и без тва си гледат като гръмнати... :mrgreen: ).И майка ми се шашна с мене...Затова и аз ползвам водоустойчиви спирали.В момента съм с тая синичката на Орифлейм и общо взето съм доволна :wink: А иначе си се гримирам.Фон-дьо-тен,пудра,руж,спирала,молив (бял,за вътрешните ъгли на очите) и червило/гланц.Понякога и сенки в телесен или по-светъл цвят(говоря за дневен грим).Като цяло спиралата и черният молив са най-"опасни",като стане дума за влага или прекалена жега..Ама аз попринцип много рядко ползвам черен молив... :wink: А като стане дума за другите гримове-ми ако са качествени,няма да се размазват.Ако не са-... :mrgreen: ....Е,поне по-лесно се трият повечето :wink: Ако много държиш на сенки-има едни кремообразни Borjouis ,в едни тубички са.Значи тва нещо като стегне и няма мърдане през целия ден :mrgreen: Много кефят :mrgreen: Ружовете на Borjouis са също хубави,но на RIMMEL са по-ефтини,а не са по-малко хубави(в момента съм с такъв) :wink: А червила....ми като видиш,че вали дъжд,си го изяждаш и готово :mrgreen: :smt005 А другия вариант е да си купиш дълготрайно,ама ако попринцип нямаш нужда,няма смисъл да се изхвърляш толкова пари заради дъждовете(но иначе са много практични,и ако все пак искаш-Revlon са без всякакви забележки!)
А,по-нагоре едно момиче беше казало там за косата-че прави каквото си иска във влажното време...И аз се оплаквам от същото :cry: Както и да я наглася от вкъщи,докато изляза,и тя се начупва....ужасно е :|

ultra
11-06-2006, 18:59
e_l_i_z_a :mrgreen: :mrgreen: Ти си имала късмет с майка си,аз също-щото този повече не го видях,иначе щях да бера срамовете отново [-o< .
Добри съвети,това за кремообразните сенки на Borjouis ще ги пробвам.Струва ми се даже,че съм ги ползвала,но...По принцип не нося мн грим,не си слагам дьо тени,нито пудра-много рядко,ако нещо ми скимне.В такива случаи гаджето ми ме гледа странно,все едно е с друго момиче хехе.Та слагам си сенки,ама те едва се забелязват-цвета им е леко телесен и пепел от рози (поне на това ми докарват :-k ),червило-също едва забележимо,или гланц за устни,може и малко молив на очите,на устните задължително.А и спирала ест.-ползвам Ейвънска от много години,тази която ти ползваш не ми допада четчицата и. ](*,) А за вечерен,малко по силен,малко черно добавям около очите.

SINDEL
11-06-2006, 19:34
Ми аз си слагам само спирала и някакъв гланц за устни така 4е нямам проблеми. Мразя ги тея девойки дет като станат сутрин и първта им работа е да се омажат с два тона грим - фон дьо тен, пудра, молив,руж, сенки, спирали, 4ервила, о4ни линии, простотии... накрая ве4е под пластовете грим им се губят 4ертите на лицето. Да не говорим колко време им отнема да го сложат и махнат. А и видиш ли ги без грим - ти идва да се гръмнеш :-D
Неее, =; благодаря... То такова животно тряя да се пази да не го грее слънце 4е се разти4а, да не го навали 4е се разти4а, да не си пипне лицето без да иска 4е се размазва, да не я прегърне някой 4е после половината й грим ше му е останал я по дрехите, я по лицето, да не я целуне някой 4е о боже, ще й развали 4ервилцето. КИФЛИИИ! :evil:

pinky_f
11-08-2006, 19:14
Моята спирала не е водоустойчива, но никога не се е размазвала ...
Дори когато ме вали дъжд :shock:
Гримирам си се както обикновено :mrgreen:

i az taka, razmazva se samo kofti kozmetikata. vnimatelen podbor na kozmetika i vsi4ko e ok;)

reason
11-08-2006, 20:09
Почти не се мацам,по-често молив си слагам и по-рядко спирала и един гланц.Това е цялото ми гримирване.

ProstoAz
11-09-2006, 12:35
Гримирам си се както обикновено - не мога да си представя грима ми да се размаже от някакъв си дъжд (1. има чадъри и 2. къпала съм се с грим и не се е размазвал до момента, в който почвам да си мия лицето).

ultra
11-09-2006, 16:27
Еххх ама ей така като напишете..."не мога да си представя грима ми да се размаже от някакъв си дъжд (1. има чадъри"....все едно 365 дена в годината си мъкнете чадърите в чантата,само да не ви се размаже грима?ЕМИ АЗ НЕ СИ НОСИХ ТОГАВА МОЯ.КВО ЧУДНО ИМА?

ProstoAz
11-09-2006, 19:09
Ами, честно да ти кажа гледам прогнозата, а и времето преди да изляза и си преценявам кога да си взема чадър. :smt016
А пък и когато съм навън в повечето случаи не съм сама, така че все ще се намери някой, под чийто чадър да се скрия. :P

ПП. И внимавай с главните букви, защото го приемам много лично.

koalka
11-09-2006, 19:25
Аз обикновено слагам само спирала и не ми се размазва...но ако ти се размазва си вземи водоустойчива спирала.Тя определено не се размазва.

11-09-2006, 19:55
мен зимата не ме предразполага за грим,слагам си само кремче на лицето,балсам за устни и върху него гланц,лятото се гриммирам по стабилно,същото се отнася и до косата,защото зимата каквото и да правя е излишно,за какво да си губя времето като ефекта е за половин час?

Slunchy
11-10-2006, 09:42
Гримирам се и през влажното време :) Просто си нося гримовете и огледалцето за да коригирам нещо ако се е размазало-нищо трудно :) :)

11-11-2006, 20:21
спиралата ми нокога не са размазва само моливът леко отдолу,ама се живее :wink: а при дъжд също нямам проблеми, а не е водоустойчива става

11-13-2006, 21:09
horaa pomosht,nqmam vreme i navika su6to da se grimiram,a mnogo se haresvam s grim,molq vi kajete mi koga uspqvate vseki ili po4ti vseki den da namerite vreme da se grimirate plsss

ultra
11-14-2006, 01:35
^npocTo^a3^f^ не злоупотребявай с модераторските си привилегии и не се прави на толкова обидена.
Не викам,спокойно,просто натъртих на последните думи,защото просто изказванията ти звучат абсурдно,все едно дъжд не те е капал.Мен ме е валял пороен дъжд,щото нямаше просто къде да се скрия.По принцип се придвижвам с кола,но за мой късмет тогава нямах,което ми е изградило навика да не нося чадъри.
Пожелавам ти един топъл,проливен летен дъжд догодина,за да разбереш за какво ти "говоря". ::: :-D

e_l_i_z_a
11-14-2006, 13:51
horaa pomosht,nqmam vreme i navika su6to da se grimiram,a mnogo se haresvam s grim,molq vi kajete mi koga uspqvate vseki ili po4ti vseki den da namerite vreme da se grimirate plsss
Ако си втора смяна-ясно.Ако си първа-ми аз лично ставам в 5.Вземам си хубав,продължителен душ,може и с косата,готова съм облечена до към 6 и 15-20,нагласям си косата до 7 без нещо(ако ми остане време до 7,си правя чайче),гримирам се до 7 и нещо,в 7 и 30-парфюм,пари,джи-ес-ем,бележник,чанта,ключове и се изнасям :wink:

nikinkaaa
11-14-2006, 13:53
horaa pomosht,nqmam vreme i navika su6to da se grimiram,a mnogo se haresvam s grim,molq vi kajete mi koga uspqvate vseki ili po4ti vseki den da namerite vreme da se grimirate plsss
Ако си втора смяна-ясно.Ако си първа-ми аз лично ставам в 5.Вземам си хубав,продължителен душ,може и с косата,готова съм облечена до към 6 и 15-20,нагласям си косата до 7 без нещо(ако ми остане време до 7,си правя чайче),гримирам се до 7 и нещо,в 7 и 30-парфюм,пари,джи-ес-ем,бележник,чанта,ключове и се изнасям :wink:
Леле ставаш в 5 часа :shock:

SweetBunny
11-14-2006, 14:16
horaa pomosht,nqmam vreme i navika su6to da se grimiram,a mnogo se haresvam s grim,molq vi kajete mi koga uspqvate vseki ili po4ti vseki den da namerite vreme da se grimirate plsss
Ако си втора смяна-ясно.Ако си първа-ми аз лично ставам в 5.Вземам си хубав,продължителен душ,може и с косата,готова съм облечена до към 6 и 15-20,нагласям си косата до 7 без нещо(ако ми остане време до 7,си правя чайче),гримирам се до 7 и нещо,в 7 и 30-парфюм,пари,джи-ес-ем,бележник,чанта,ключове и се изнасям :wink:
Как може да има такива суетни хора :shock: БОЖЕ, осъзнайте се #-o :-k поне малко....

Иначе по темата...хм гримът ми от лятото е същия, не съм го сменила от влажното време, ама щото не се размазвам :) Слагам телесни сенки, някой път кафеникави, спирала на Лореал и лек кафяв молив. Ако не забрая и гланц - за 7-8мин сутринта съм готова, като съм оправила и косата :wink: :arrow: само дето като теле съм излязла (http://void.flirt4e.com/upics/1264/1264326.jpg) :-D

ruff_rider_lady
11-14-2006, 17:47
Водоустойчива спирала , малко молив и гланц - това е .

shalis
11-17-2006, 19:57
Abeee hora, izumqvate me...mi 4isti4ko i prosti4ko...daite malko pove4ko pari za grimove na Manhattan ili burjoa...e tiq razmazvane nqmat, az specialno polzvam moliv, spirala, o4na liniq, fon-dio-ten i 4ervilo na manhattan....nqmam problemi, a lqtoto i na plaja hodeh grimirana, na men pone mi be6e spokoino daje vyv vodata kato vlizah...ne se razmazvat, hubavi sa. A kolkoto do kosata...i moita e mnogo zle, osobeno kogato re6a da q izpravq (za6toto sam dosta kadrava) sedi taka nai-mnogo 2-3 4asa, a ako e vlajno vremeto...prosto togava izliza 4e sym q gorila naprazno

e_l_i_z_a
11-17-2006, 20:49
Abeee hora, izumqvate me...mi 4isti4ko i prosti4ko...daite malko pove4ko pari za grimove na Manhattan ili burjoa...e tiq razmazvane nqmat, az specialno polzvam moliv, spirala, o4na liniq, fon-dio-ten i 4ervilo na manhattan....nqmam problemi, a lqtoto i na plaja hodeh grimirana, na men pone mi be6e spokoino daje vyv vodata kato vlizah...ne se razmazvat, hubavi sa. A kolkoto do kosata...i moita e mnogo zle, osobeno kogato re6a da q izpravq (za6toto sam dosta kadrava) sedi taka nai-mnogo 2-3 4asa, a ako e vlajno vremeto...prosto togava izliza 4e sym q gorila naprazno
Ммм...трайно изправяне как ти звучи? :-D А между другото коя по-точно спирала Манхатън ползваш?Защото аз попринцип не съм доволна от тях...Червилата повечето са по-матови,а сега скоро си взех спиралка-VOLUME-LASH 3X1|Mascara-extra-volume| и е ...УЖАСНА :? Не сплъстява много миглите,но не ги удължава,нито извива както трябва,нито оцветява,нито сгъстява....направо ще я хвърля в кошчето за боклук :smt010 Да си бях взела Буржоата ама защо ли се вслушах в една приятелка... #-o

shalis
11-18-2006, 12:02
e_l_i_z_a, povqrvai mi porbvala sam an frizior da mi izpravqt kosata,,,e ne stava i ne stava, napravo e ujasna...ama kvo da se pravi, nalaga se da svikvam...za napred v jivota...dokato si vzema edna peruka...:) xaxaxa, abe q daite edna ideq kak da si mahna 4erniq cvqt na kosata, iskam da se napravq 4ervena, ama taz 4erna boq...:( s Blondor mn 6teizgori...iskam da e po nqkakav na4in deto nqma da izgori mnogo:)

sladka_niki
11-18-2006, 14:30
da si priznaq ne mi puka ko 6e stane s grima mi - kato izlqza da sam oki pak kato se pribera i po cqloto mi lice da se razmacalo xi4 ne mi dreme :roll:
ina4e si karam kakto po vsqko drugo vrene : spirala glanc i ot vreme na vreme malko moliv ili 4erni senki kolkoto za raznoovrazie :D

miloto{f}
11-18-2006, 15:10
a az pak mnogo obi4am da se grimirvam!sled fon diu tena slagam o4na liniq posle spirala,posle moliv,posle ruj i taka natatak!!!i est zavisi ot grima,ako e nqkakav bokluk za 2leva mnogo qsno 4e 6te se razmaje!!!! ako polzva6 oba4e ka4estvceni na dior,chanel ili lankom i t.n vsi4ko 6te e ok!!!!

sladka_niki
11-18-2006, 15:31
a az pak mnogo obi4am da se grimirvam!sled fon diu tena slagam o4na liniq posle spirala,posle moliv,posle ruj i taka natatak!!!i est zavisi ot grima,ako e nqkakav bokluk za 2leva mnogo qsno 4e 6te se razmaje!!!! ako polzva6 oba4e ka4estvceni na dior,chanel ili lankom i t.n vsi4ko 6te e ok!!!!
dior? :-s shanel? :-s za balgariq li stava duma ?

e_l_i_z_a
11-18-2006, 21:01
a az pak mnogo obi4am da se grimirvam!sled fon diu tena slagam o4na liniq posle spirala,posle moliv,posle ruj i taka natatak!!!i est zavisi ot grima,ako e nqkakav bokluk za 2leva mnogo qsno 4e 6te se razmaje!!!! ako polzva6 oba4e ka4estvceni na dior,chanel ili lankom i t.n vsi4ko 6te e ok!!!!
dior? :-s shanel? :-s za balgariq li stava duma ?
Има ги,продават се :DНо попринцип не е нужно чаааак толкова качествен грим за добри резултати :wink: Но попринцип се продават ;-)

SummeRLove08
11-19-2006, 00:34
Здрасти! :) Аз за съжаление имам малък проблем с очите и избягвам да се гримирам.А иначе,си слагам доста лек.Само молив и бледо розово.

miloto{f}
11-24-2006, 13:08
emi da za balgariq stava vapros!!!az sam ot razgrad,no po4ti vsqka sedmica sam vav varna i ot tam si kupuvam ka4estveni grimove,ot ka4estvenite magazini estvestveno!!!

SlaVen4eEto`
11-26-2006, 19:39
vypreki vremeto dyjd,snqg grimat mi ne se razmazva
ako ti se razmazva grima izpolzvai vodoystoi4ivi ,no moite sa obiknoveni i pak ne se razmazva :wink: