PDA

View Full Version : как да стане ???



11-05-2006, 20:48
Е за съжаление се случи и на мене. По принцип са ми казвали че имам много хубаво тяло. Мерките ми бяха ханш- 90; талия - 60 .. идеалното. Обаче сега съм 12 клас... и уча като побъркана. Много рядко имам свободно време, а като имам съм страшно изморена. Следователно някак си в момента животът ми е в застой. И естествено съм понапълняла. Почти не си личи. става въпрос за 2 см ханш и 3 см талия. Обаче на мен не ми е конфортно ... и някак си ако продължава така имам чувството че ще заприличам на буренце. Естественото решение на въпроса е спорт, но както вече казах нямам време. Не мога да спазвам диети, а и сега зимата някак си като е студено ми се яде още повече.
Та въпросът ми е ако можете да ми кажете някакви хранителни добавки ... или нещо от което да не ми се яде чак толкова много. Дайте някакъв съвет плс. Предполагам че не само аз имам такъв проблем.

Drakthul
11-05-2006, 20:59
Не е нужно да спазваш строги диети при положение, че става на въпрос за 2-3 кг., но е задължително да спортуваш .. иначе намали сладкото ( захар, шоколади и такива прелести )/хляба/солта/киселото .. пии повечко вода ( поне 2-3 литра на ден ) .. не яж нищо след 20-21 часа, гледай да се движиш повече, дори вкъщи, не карай някои да ти носи нещо - вземи си го сама .. ако живееш в болк - само по стълбите .. вечер яж предимно месо и местни продукти .. не яж пържено и вобще мазно ..

Толкова много неща могат да се напишат .. тва като за начало ..

radito
11-05-2006, 21:07
dneska 4ux 4e ako sa po vreme na pylnolunie ne qde6 mn 6e svali6 kilogrami i sled tova kvoto qde6 nqmalo da ti se lepi.nz do kolko e vqrno.spored mene e golqma prostotiq.dobre 4e nqmam takiva problemi.ama ti ako iska6 probvai.ni6to ne gubi6! ;-)

Drakthul
11-05-2006, 21:09
dneska 4ux 4e ako sa po vreme na pylnolunie ne qde6 mn 6e svali6 kilogrami i sled tova kvoto qde6 nqmalo da ti se lepi.nz do kolko e vqrno.spored mene e golqma prostotiq.dobre 4e nqmam takiva problemi.ama ti ako iska6 probvai.ni6to ne gubi6! ;-)

Това влиза в така наречените "лунни диети" .. при тях се смята, че луната има нещо общо с организма на човек и дали ще пълнееш или отслабваш .. чисти тъпотии мен ако питате .. :lol:

radito
11-05-2006, 21:17
Da znam 4e stava na vypors za tova.i az mislq 4e sa pylni izmi6liotini! [-(

RoyTheReaper
11-05-2006, 22:16
вероятно няма да приемеш съвета ми, но ще ти кажа какво бих направил аз: бих отделял време за спорт за сметка на времето за учене. не мисля че има полза от постоянно денонощно учене - тъкмо напротив: мозъка се претоварва и в един момент все едно се изключва, затова почивката е много важна.

най-добрата почивка е активната такава. ако спортуваш не само ще си във форма, но и ще подобриш работата на мозъка си и ще учиш по-добре и така ще компенсираш отделеното време за спорт.

познавам активната подготовка за изпит; когато учех за САТ винаги гледах да намеря време да отида на фитнес или да покарам колело. след тренировка установих че учех думи много по-лесно, тоест подобряваше ми се паметта, и решавах тестови задачи с лекота, тоест подобряваше ми се скоростта на мислене.

MuJIoTo
11-05-2006, 22:17
dneska 4ux 4e ako sa po vreme na pylnolunie ne qde6 mn 6e svali6 kilogrami i sled tova kvoto qde6 nqmalo da ti se lepi.nz do kolko e vqrno.spored mene e golqma prostotiq.dobre 4e nqmam takiva problemi.ama ti ako iska6 probvai.ni6to ne gubi6! ;-)

Това влиза в така наречените "лунни диети" .. при тях се смята, че луната има нещо общо с организма на човек и дали ще пълнееш или отслабваш .. чисти тъпотии мен ако питате .. :lol:
Тъпотии ама аз така отслабнах. И не е ядеш малко ала-бала, ами по време на пълнолуние ( то са си определени часове ) не ядеш нищо и пиеш само вода (минерална, чешмяна) без безалкохолни, алкохолни и т.н. Ама все пак са няколко часа дайе няма 24 пълни.

jeditte
11-05-2006, 22:26
Ако водиш заседнал начин на живот,а нямаш време или те мързи да спортуваш-намаляваш количеството на храната.Гориш по-малко калории, следователно ти трябват по-малко. Не е казано да гладуваш, ама просто по-малки порции, по-малко хляб, без разни чипсове и такива работи...Ама не може хем да ядеш стабилно,хем да не се движиш,хем да отслабваш,просто няма как да стане.А за да не ти се яде...трябва ВОЛЯ.Няма да ти изчезне апетита,просто няма да отваряш хладилника постоянно-ядеш само закуска,обед,вечеря-без междинни похапвания и така.Няма друг начин.Ако искаш да си ядеш-трябва да спортуваш.Мен ме мързи и затова ям по-малко...

Drakthul
11-05-2006, 23:40
dneska 4ux 4e ako sa po vreme na pylnolunie ne qde6 mn 6e svali6 kilogrami i sled tova kvoto qde6 nqmalo da ti se lepi.nz do kolko e vqrno.spored mene e golqma prostotiq.dobre 4e nqmam takiva problemi.ama ti ako iska6 probvai.ni6to ne gubi6! ;-)

Това влиза в така наречените "лунни диети" .. при тях се смята, че луната има нещо общо с организма на човек и дали ще пълнееш или отслабваш .. чисти тъпотии мен ако питате .. :lol:
Тъпотии ама аз така отслабнах. И не е ядеш малко ала-бала, ами по време на пълнолуние ( то са си определени часове ) не ядеш нищо и пиеш само вода (минерална, чешмяна) без безалкохолни, алкохолни и т.н. Ама все пак са няколко часа дайе няма 24 пълни.

Запази ли теглото си? Имаше ли йо-йо ефект? 8)

Отслабава се от тази диета ( както ив твоя случей ) щот не се яде ( което е тотално грешно ), а не зарди луната - това исках да кажа в горния пост .. :roll:

ultra
11-06-2006, 01:49
ВИЖ ТУК (http://gotvarstvo.georgievi.net/a/article_45)

e_l_i_z_a
11-06-2006, 13:26
Има един закон-Без да се движиш,нямаш право да ядеш.... :wink: Помисли си малко.А лунната диета върши работа.Майка ми с нея си поддържа формата :) А също ми харесва мнението на Lake_bodom.Съгласна съм със всичко.
И гледай да пиеш много вода и ограничавай въглехидратите